سایت نماشا - سرویس رایگان اشتراک ویدیو

ویدئو در وب جایگاه ویژه ای دارد. سایت های بسیاری در این حوزه فعالیت میکنند و تقریبا تمام آنها موفق بوده اند. سایت نماشا نیز مانند سایر سرویس های مشابه توانسته است جایگاه ویژه ای را در وب ایران به خود اختصاص دهد. در نماشا میتوانید به رایگان ویدئوهای خود را در اختیار کاربران قرار دهید. همچنین میتوانید در این سایت کانال اختصاصی ایجاد کنید تا کاربران شما را دنبال کنند و مخاطب خاص برای خود ایجاد کرده و به عنوان رسانه فعالیت کنید.

سایت نماشا - سرویس رایگان اشتراک ویدیو


معرفی محصول نماشا

سایت نماشا بعد از آپارات به عنوان دومین سرویس اشتراک گذاری ویدئو در ایران شناخته شده است. دلیل اصلی محبوبیت نماشا سرعت بالای بارگذاری ویدئو ها بدون کاهش افت کیفیت بود و این ویژگی تا جایی پیش رفت که در تعداد کاربران بالا نیز به خوبی عملکرد، به همین دلیل کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. تقریبا تمام ویژگی هایی که سایت های مطرح در این زمینه دارند را، نماشا دارد. در ادامه مزیت های اصلی سایت نماشا را مرور میکنیم:


 • درج ویدیو ۳۶۰ درجه
 • نمایش آدرس کانال به صورت واترمارک
 • درج لینک وب سایت و شبکه های اجتماعی در بالای کانال
 • امکان درج لینک بخش توضیحات ویدیو
 • آپلود ویدیوها با کیفیت فول HD
 • درج زیرنویس با فرمت srt و vtt در ویدیو
 • پشتیبانی از فرمت های مختلف ویدئویی

 • تنظیم امکان دانلود ویدیو برای مخاطبان
 • تنظیم اجازه درج ویدیوی در سایت های دیگران
 • سرعت پخش و بارگذاری خیلی خوب ویدیو
 • انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت
 • سرعت بالای ویدیو استریمینگ
 • امکان درج نظر و لایک زیر ویدیو
 • امکان دانلود ویدیو با کیفیت های مختلف
 • به اشتراک گذاری ویدیو در سایر شبکه های اجتماعی
 • دنبال کردن کانال های دیگران
 • دریافت ویدیو از یوتیوب

یکی از دلایکی که آپارات همچنان توانسته است خود را به عنوان اولین سرویس اشتراک گذاری ویدئو مطرح کند، ویژگی هایی است که به طور مرتب توانسته است به سرویس خود اضافه کند و رقبا را پشت سر بگذارد.


شناسنامه سایت نماشا

آدرس https://www.namasha.com

رنک الکسا ۱۹ در ایران

نماشا در اینستاگرام namasha.tv

تماس با نماشا https://www.namasha.com/contact

تصاویر سایت نماشا

قوانین سایت نماشا

نماشا سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافق‌نامه در اختیار شما می‌گذارد و ممکن است که هر چند وقت یک‌بار قوانین مذکور در این توافق‌نامه از جانب ما تغییر یابد.


این توافق‌نامه در بر گیرنده‌ی تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و نماشا است. با طی کردن مراحل ثبت‌نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافق‌نامه به ما اعلام می‌دارید.


نماشا این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه‌ی میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می‌تواند در کل توافق‌نامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق‌نامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم‌الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آن‌ها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.


شما به‌عنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافق‌نامه هستید و می‌بایست هر چند وقت یک‌بار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافق‌نامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همان‌طور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی‌شود.


تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما این است که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت، ریسک خودتان است! شما این ریسک را که ممکن است در طی استفاده از این سایت، به سیستم کامپیوتری شما آسیب وارد شود را پذیرفته‌اید. نماشا هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه‌ی استفاده از سایت ما متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود ندارد.


شما توافق می‌کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. نماشا مسئول هیچ زیانی که به‌خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد نیست. چه این زیان‌ها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه‌هایی شده باشد.


نماشا این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سایت و یا همه‌ی سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون این‌که در این مورد به شما اطلاعی داده شود.


بر طبق توافق‌نامه‌های مقرر در این سایت، نماشا متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای این‌که از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید.


انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات به‌وسیله‌ی ایمیل نیز می‌شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه‌ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. نماشا مسئولیت هیچ‌یک از ضرر و زیان‌های مادی و یا غیر‌مادی‌ای که شما در نتیجه‌ی انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه‌ی عمومی دیگری متحمل می‌شوید را نمی‌پذیرد.


ما به‌عنوان مسئولین این سایت، تلاش می‌کنیم که اطلاعات شخصی‌ای را که شما در اختیار ما می‌گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده‌اید، محرمانه فرض می‌شود و به‌هر‌حال بار امانتی بر دوش ما می‌گذارد. اما چنانچه این اطلاعات به‌صورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.


رفتار مورد انتظار از کاربران

همان‌گونه که ذکر شد، مسئولیت تمامی اطلاعات، داده‌ها، فایل‌های تصویری و … که به‌صورت عمومی و یا خصوصی انتقال یافته، بر عهده‌ی شخصی است که آن‌ها را انتقال داده است. نماشا کنترلی بر صحت اطلاعات فرستاده شده از طریق سرویس‌ش را ندارد و در نتیجه، هیچ تضمینی بر اعتبار آن‌ها وجود ندارد.


ممکن است در طی استفاده از اینترنت و سایت ما، در معرض مضامینی قرار گیرید که خوشایند شما نباشد و یا حتی به کامپیوتر شما آسیب برساند. این مضامین باید شناخته شود و تخطی آن‌ها گزارش شود، اما این تنها در حیطه‌ی صلاحدید نماشا است که چه اقدامی انجام دهد و با آن‌ها چه برخوردی داشته باشد. و رفتار مورد انتظار از کاربران این است که از هرگونه برخوردهای شخصی دوری نمایند.


از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟


انتشار مطالبی که از نظر نماشا غیر‌قانونی، مضر، تهدید‌کننده، توهین‌آمیز، زیان‌آور، غیر‌اخلاقی، افترا‌آمیز و مبتذل باشد و همین‌طور مطالبی که به نژاد، گروه و یا دسته‌ی خاصی از مردم توهین‌کننده باشد.

قرار دادن لینک‌هایی به سایت‌های غیر‌قانونی و غیر‌اخلاقی و مبتذل و همین‌طور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند.

جعل هویت اشخاص یا نهادها و همین‌طور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد‌های خاص.

جعل و دست‌کاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل‌شده از طریق سرویس‌های اینترنتی.

انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آن‌ها را نداشته باشید.از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه‌ی برخی سازمان‌ها و نهادها، چنان‌چه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمان‌ها، این کار منع شده باشد.

انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright)، و سایر حقوق انحصاری گروه‌های خاص تجاوز کند.

تجاوز عمدی یا غیر‌عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین‌المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.

تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت‌ها و نهادها از طریق این سایت.

جمع‌آوری و ذخیره‌ی اطلاعات شخصی درباره‌ی سایر کاربران برای اهداف تجاری.

تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی‌شده درباره‌ی فعالیت های غیر‌قانونی، ترویج آسیب‌های فیزیکی و صدمه زدن به گروه‌ها و افرادمثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه‌ها و وسایل آتش‌زا

استفاده از سایت به گونه‌ای که به هر نحو نقض‌کننده‌ی مقررات موجود در این توافق‌نامه باشد.

انجام فعالیت‌های تجاری در نماشا یا از طرف این سایت در صورتی‌که بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد.

شما در این سرویس اجازه ندارید برای خود چند نام کاربری ایجاد نمایید. به ازای هر کاربر یک نام کاربری ایجاد می‌شود.


نماشا و مدیران آن این حق را دارند که هر ویدیو و محتوایی که مخالف مفاد مذکور در این توافق‌نامه باشد را حذف کنند.


شما بر این موضوع توافق می‌کنید که نماشا این حق را دارد که به اطلاعات و مطالب و مضامین کانال شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.


نماشا به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار است:


منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.

چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر این‌که برخی مطالب و مضامین موجود در کانال‌ها به آن‌ها توهین‌کننده بوده است و در واقع به حقوق آن‌ها تجاور شده باشد.

چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران باشد.

برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

همان‌طور که قبلا گفته شد، تمام تلاش ما در این سایت بر این است که رضایت شما کاربران فراهم آید. از کاربران نیز انتظار می‌رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافق‌نامه، به آن‌ها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند.


اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا این‌که احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافق‌نامه را زیر پا گذاشته است، می‌توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می‌دهید کامل‌تر باشد، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید. اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید، مطمئنا به شکایت شما رسیدگی نخواهد شد.


نماشا این حق را دارد که به صلاحدید خودش ارائه‌ی این سرویس را قطع کند و یا این‌که ارائه‌ی آن‌را به صورت رایگان متوقف نماید و برای ارائه‌ی خدمات خود از کاربران مبالغی را دریافت نماید.


مسدود کردن کانال‌ها

طبق این توافق‌نامه شما توافق می‌کنید که نماشا این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به مسدود کردن و حذف کانال شما به هر دلیلی نماید.


این دلایل می‌تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافق‌نامه پایبند نبوده و در ویدیو‌های خود به شخص یا اشخاصی توهین کرده باشید و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق این افراد بر ما اثبات شده باشد و مواردی از این قبیل… همین‌طور شما بر این موضوع توافق می‌نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن کانال‌تان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است نماشا با مسدود کردن کانال شما کلیه‌ی مطالب و اطلاعات و فایل‌های مرتبط با کانال شما را حذف نماید.


جبران خسارت به‌وسیله‌ی کاربران

شما بر طبق این توافق‌نامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید.


این تعرضات ممکن است در طی استفاده‌ی شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از ویدیوهایی که شما بر روی سایت ما منتشر می‌کنید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته‌ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می‌شود را کنترل نماییم. در این‌صورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه‌ی جبران خسارت از جانب شما را نمی‌پذیریم.


سایت‌ها و محصولات و سرویس‌های ارائه‌شده توسط اشخاص ثالث

ما هیچ کنترلی بر سرویس‌ها و لینک‌هایی که از سایت‌های دیگر در کانال‌تان قرار می‌دهید، نداریم. بنابراین به هیچ وجه نمی‌توانیم به شما درباره‌ی سازمان یا شرکتی که چنین سرویسی را ارائه می‌دهد، تضمین دهیم.


همینطور ما اطلاع خاصی از توافق‌نامه‌های این سایت‌ها و رویه‌های حفظ اطلاعات خصوصی از جانب آن‌ها نداریم. لازم است شما به‌عنوان کاربران این سایت بدانید که ما هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نمی‌پذیریم و هر گونه استفاده‌ی شما از این سایت‌ها با مسئولیت خود شماست و خودتان باید ریسک آن‌را پذیرا باشید.


حقوق انحصاری صاحبان کانال‌ها


بر طبق این توافق‌نامه، نماشا متعهد می‌شود به کلیه‌ی حقوق اختصاصی کاربران احترام بگذارد و در این توافق‌نامه از دیگر کاربران نیز می‌خواهد که آن‌ها نیز همین کار را انجام دهند. چنانچه اعتقادتان بر این بود که حقوق انحصاری شما در این سایت مورد تجاوز قرار گرفته است، حتما ما را در جریان بگذارید. لازم به ذکر است که رسیدگی به این شکایات در حیطه‌ی صلاحدید مدیران سایت بوده و در این زمینه هر اقدامی را که لازم بدانند انجام خواهند داد.


این توافق‌نامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافق‌نامه داشتید با ما در میان بگذارید.

نماشا | namasha.com

ویدیوهای خود را به سادگی و رایگان در نماشا آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

جهت ورود به سایت نماشا کلیک کنید.

جهت دانلود و مشاهده فیلم سینمایی جدید کلیک کنید.

جهت دانلود و مشاهده انیمیشن های جدید کلیک کنید.

نماشا

نماشا با آدرس www.namasha.com دومین سایت پربازدید و پرطرفدار اشتراک ویدیو ایرانی هست. هدف اصلی راه اندازی سایت نماشا جلب رضایت مخاطبان و ایجاد محیطی دوستانه است. در نماشا می توان ویدئو ها رو به صورت طبقه بندی شده در موضوعات مختلف انتخاب و تماشا کرد. از ویژگی های خوب این سایت می توان به آپلود ویدئو از سایر سایت های اشتراک ویدئو، کاهش حجم ویدئوها بدون افت کیفیت، داشتن سرورهای حرفه ای و قدرتمند در ایران، آپلود ویدئوهای 360 درجه اشاره کرد.