سایت یکتانت | بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران

چرا به وجود آمدیم؟ ما یکتانت را با هدف ایجاد اکوسیستمی سالم و شفاف در فضای تبلیغات آنلاین ایران به وجود آوردیم. پلتفرم ما در سال ۱۳۹۶ به عنوان رابطی میان کسب‌وکارها به عنوان تبلیغ‌کننده و صاحبان رسانه به عنوان نمایش‌دهنده تبلیغات را‌ه‌اندازی شد. همه تلاش ما در راستای این است که تبلیغ‌کنندگان بهترین نتیجه را از تبلیغات اینترنتی بگیرند، رسانه‌های آنلاین به درآمدهای بالاتری دست یابند و در نتیجه، انگیزه کافی برای تولید محتوای باکیفیت فارسی داشته باشند.

سایت یکتانت | بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران


ما چه کار می‌کنیم؟

ما یک پلتفرم یا بستر برای تبلیغات آنلاین هستیم و با طیف وسیعی از رسانه‌ها و تبلیغ‌کنندگان مختلف در ایران همکاری می‌کنیم. ما همیشه بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم و تلاش روزمره‌مان در جهت بهبود عملکرد تبلیغات آنلاین است. با همین هدف، به کمک الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی، محصولات منحصر به فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ایم که روز به روز خدمت بهتر و نتیجه‌بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه کنیم. چه تبلیغ‌کننده باشید و چه ناشر، تفاوتی نمی‌کند. کار با پلتفرم یکتانت بسیار ساده است. اگر تبلیغ‌کننده هستید به راحتی می‌توانید در پلتفرم ما تبلیغات‌تان را ایجاد کنید. بعد از نهایی کردن تنظیمات مورد نظرتان، تبلیغات شما در رسانه‌های مورد تاییدتان نمایش داده می‌شوند. و اگر نمایش‌دهنده تبلیغات هستید، ثبت‌نام کنید تا وب سایت‌تان توسط کارشناسان ما تایید شود. با قرار دادن جایگاه‌های یکتانت بر روی سایت‌تان و نمایش تبلیغات به کاربران ارزشمندتان، به راحتی کسب درآمد می‌کنید.

اهداف ما

ما آمده‌ایم تا در دنیای تبلیغات آنلاین تحولات بزرگی ایجاد کنیم و با پیشنهاد دادن مطالب جذاب به کاربرها، استفاده از اینترنت را برای همه لذت‌بخش‌تر کنیم. ما می‌خواهیم:

مطالب جذاب برای مخاطب‌ها

مخاطب‌ها مطالب جذاب، ارزشمند، مرتبط و به‌روز بخوانند.

درآمدزایی ناشران

نمایش‌دهنده‌های آنلاین درآمدزایی منصفانه و شفاف داشته باشند.

بهترین نتایج برای تبلیغ‌دهنده

تبلیغ‌دهند‌گان از تبلیغات آنلاین خود، بهترین نتیجه را بگیرند.

لذت از اینترنت

همه از اینترنت لذت ببریم و بهترین شکل از آن استفاده کنیم.


شما هم به مجموعه ما بپیوندید

برای پاسخگویی و سرویس‌دهی بهتر، همواره محصولات جدیدی را توسعه می‌دهیم و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کسب‌وکارها می‌گذاریم. تمامی قابلیت‌های جدید و توسعه‌هایی که در سرویس‌ ما اتفاق می‌افتد، حاصل تلاش یک تیم قوی است. تیمی جوان، با‌استعداد و مسئولیت‌پذیر. اگر شما هم پرانگیزه، فعال، مشتاق یادگیری و جویای کار هستید، با ارسال رزومه در صفحه فرصت‌های شغلی یکتانت به جمع ما بپیوندید.

سوالات متداول تبلیغ‌کنندگان

در تبلیغات کلیکی (cost per click) شما به ازای کاربری که تبلیغ را دیده و روی آن کلیک کرده است، هزینه پرداخت می‌کنید. در نتیجه هزینه تبلیغات شما با مجموع تعداد کلیکی که کاربران روی تبلیغ کرده‌اند، متناسب است. با توجه به این امر، هر چه کلیک بیشتری صورت گیرد، هزینه افزایش پیدا می‌کند. گویی در این نوع از تبلیغات آنلاین یک بیلبورد بزرگ در مقابل دید میلیون‌ها نفر در اختیار دارید؛ با این تفاوت که فقط به ازای کسانی که به آن بیلبورد توجه می‌کنند و به آن علاقمند می‌شوند، هزینه پرداخت می‌کنید.

روش های تبلیغات در یکتانت

کلیکی همسان

تبلیغات همسان (native) به دلیل یکپارچگی و همسان شدن ظاهری با سایت‌های نمایش‌دهنده این گونه نام‌گذاری شده است. کاربران به دلیل یکپارچگی زیاد با ساختار سایت نمایش‌دهنده، متوجه تبلیغاتی بودن مطالب مربوطه نمی‌شوند و بدون هر گونه جبهه‌گیری، کلیک می‌کنند.

روش های تبلیغات همسان

کسب درآمد از سایت با تبلیغات کلیکی

صاحبان وب‌سایت‌های پربازدید می‌توانند با استفاده از نمایش تبلیغات آنلاین در وب‌سایت خود درآمدزایی کنند. پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت بستر مناسبی را برای وب‌سایت‌های محتوایی فراهم کرده است تا بتوانند از طریق تبلیغات کلیکی درآمد مناسبی کسب نمایند. اگر شما نیز به‌دنبال کسب درآمد از سایت خود و به دنبال آن ارتقای کیفی محتوای سایت‌تان هستید، برای شروع کافیست وارد پنل یکتانت شده و در بخش نمایش‌دهندگان ثبت‌نام نمایید.


کسب درآمد از سایت

انواع تبلیغات آنلاین یکتانت

تبلیغات همسان

تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو نوعی از تبلیغات آنلاین هستند که ظاهر و شکل تبلیغات در آن مطابق و مشابه ساختار و ظاهر سایت نمایش‌دهنده است. این تطابق و یکپارچگی تبلیغات با سایت باعث می‌شود کاربر سایت کمتر از دیدن تبلیغات آزرده شده و حتی توجه او به تبلیغات جلب شود.


تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وب‌سایت هدف هدایت می‌کند.


تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیغامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران سایت ظاهر می‌شود. کسب‌وکارها با ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ( تبلیغات پوش نوتیفیکیشن )به مخاطبان خود، پیام‌شان را در یک لحظه به گوش میلیون‌ها کاربر می‌رسانند.


تبلیغات موضوعی

تبلیغات موضوعی نوعی جدید از تبلیغات آنلاین است که با استفاده از هوش مصنوعی و روش‌های متن کاوی، محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص می‌دهد و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی صفحه موردنظر به نمایش می‌گذارد.


تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ نوعی از تبلیغات آنلاین است که کاربران و افرادی را مورد هدف قرار می‌دهد که در گذشته از وب‌سایت کسب‌وکار تبلیغ‌کننده بازدید کرده‌اند. در تبلیغات آنلاینی که در سراسر وب صورت می‌گیرد، معمولا تبلیغات به صورت اختصاصی و شخصی‌سازی شده به هر مخاطب و کاربر وب نمایش داده نمی‌شود. اما در ریتارگتینگ دسته‌ای از افراد به شکل خاص مورد هدف قرار می‌گیرند.


کسب درآمد کلیکی در یکتانت

بیش از ۱۵۰۰۰ تبلیغ‌کننده از پلتفرم یکتانت استفاده می‌کنند و از همین‌ رو، یکتانت بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند.


شفافیت در همکاری

شفافیت در همکاری

همکاری ما با نمایش‌دهندگان بر پایه‌ی شفافیت و اعتماد متقابل شکل گرفته‌است. پلتفرم یکتانت این امکان را به نمایش‌دهنده می‌دهد که دیدی روشن از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته‌ باشد.


کیفیت مشتریان

شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها

برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که نمایش تبلیغات، ‌خللی در تجربه کاربری مخاطبان یا سرعت وب‌سایت نمایش‌دهندگان ایجاد نکند. همچنین تایید محتوا در یکتانت با هدف حفظ کیفیت رسانه انجام می‌شود.


کسب حداکثر درامد

درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه

سیستم هوشمند و الگوریتم‌های یکتانت به صورتی طراحی شده است که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر نمایش‌دهنده را به حداکثر می‌رساند.


نمایش تبلیغات به صورت موضوعی

نمایش تبلیغات موضوعی

یکتانت محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص داده و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی همان صفحه نمایش می‌دهد. این نوع از تبلیغات هوشمند سبب جلب توجه کاربر و در نتیجه افزایش درآمد سایت نمایش‌دهنده خواهد شد.


نمایش جزییات درامد

نمایش جزئیات درآمد

یکتانت با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش‌دهندگان و جزییات پرداخت آن، فضای تبلیغات آنلاین کشور را شفاف‌تر ساخته و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان قرار می‌دهد. این جزییات شامل میزان بازدید، تعداد کلیک، اقدامات صورت گرفته بر روی آیتم‌های تبلیغاتی به صورت دقیق نمایش داده می‌شود.


رسانه

امکان نظارت و تایید تبلیغات

یکتانت این امکان را فراهم کرده‌است که نمایش‌دهندگان بتوانند بر آنچه که نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و نمایش دهندگان بتوانند آن دسته‌بندی از تبلیغاتی را که با محتوای سایت آن‌ها مغایرت دارد انتخاب کرده تا از عدم نمایش آن دسته‌بندی مطمئن شوند.


رسانه‌هایی که به یکتانت اعتماد کرده‌اند

بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها، یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین و کسب درآمد انتخاب کرده‌اند

کلیکی محصول

مزیت این روش نسبت به بنری و همسان این است که نیازی به تولید محتوا ندارد. محتوای تبلیغات کلیکی محصول به صورت خودکار و براساس محبوبیت، سابقه‌ی نمایش‌های پیشین و طبق آمار دقیق گزارش‌ها ساخته می‌شوند. برای استفاده از این کمپین لازم است تبلیغ‌کننده کد جاوااسکریپتی را به عنوان یک تگ در پنل خود قرار دهد تا به صورت خودکار با استفاده از اطلاعات محصول مانند نام، تصویر، قیمت و حتی تخفیفی که برای آن اعمال شده است، محتوا ساخته شود و به کاربران مختلف در سایت‌های نمایش‌دهنده نشان داده شود.


کلیکی بنری

تبلیغات بنری یک تصویر ثابت یا متحرک است که به دلیل ساختار جذابش، توجه کاربران بیشتری را به خود جلب می‌کند. از آنجایی که تبلیغاتی بودن آن کاملا مشخص است، بهتر است برند شما در محتوای تبلیغ بنری ذکر شود؛ از این رو تبلیغات کلیکی بنری به برندسازی و دیده‌شدن کسب‌وکار شما بسیار کمک می‌کند و آگاهی از برند کاربران را افزایش می‌دهد.

روش های تبلیغات بنری

کلیکی ریتارگتینگ

بسیاری از مواقع پیش آمده است که مخاطب وارد سایتی می‌شود، محصول یا محتوای آن را مشاهده می‌کند ولی به هر دلیل بدون اینکه از محصول یا خدمات آن استفاده کند، از سایت موردنظر خارج می‌شود. با استفاده از تبلیغات ریتارگتینگ می‌توانید بار دیگر مشتری بالقوه را به سایت خود بازگردانید. تبلیغات ریتارگتینگ در هر سه حالت همسان، محصول و بنری قابل استفاده است.


به طور مثال، من دیروز مستقیم با کلیک روی لینک تلگرام وارد صفحه سفر به مریخ سفرستان شدم و بدون اینکه ثبت‌نام کنم از سایت خارج شدم. امروز در سایت انتخاب در کنار صفحه دقیقا تبلیغ همان سفر به مریخ سفرستان را به من نشان می‌دهد و سعی می‌کند من یا در واقع همان کاربری که مسیر را در نیمه راه رها کرده، دوباره به پیمودن ادامه مسیر دعوت کند.


روش های تبلیغات ریتارگتینگ


پوش نوتیفیکیشن

با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، به طرز چشمگیری توجه میلیون‌ها کاربر را به خود جلب کنید و پیام خود را هدفمندتر به آن‌ها برسانید. کسب‌وکارها با اهداف متفاوتی از جمله آگاهی کاربران از برند، افزایش ترافیک سایت، نصب اپلیکیشن، افزایش فروش محصولات و … از کمپین پوش استفاده می‌کنند. می‌توانید انتخاب کنید که کمپین پوش نوتیفیکیشن‌تان در دسکتاپ، موبایل و یا هر دو برای مخاطبان بسیاری ارسال شود. پس از ارسال پوش تبلیغاتی، با استفاده از گزارشی که یکتانت در اختیارتان می‌گذارد، می‌توانید اطلاعات کاملی همانند تصویر زیر از عملکرد کاربران به دست آورید و کمپین خود را بهینه کنید.


برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روش های تبلیغات در یکتانت را مطالعه کنید.


روش های تبلیغات کلیکی


می‌توانید برای اجرای هر یک از انواع تبلیغات آنلاین، در بازه‌های موجود، قیمت کلیک موردنظر خود را تعیین کنید. البته لازم به ذکر است برخی از وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده برای نمایش تبلیغات در وب‌سایت خود، حداقل قیمت کلیکی تعیین می‌کنند. در نتیجه تعداد سایت‌های نمایش‌دهنده در بازه‌‌های زمانی‌ مختلف، بنا به حداقل قیمتی که سیستم در آن زمان تعیین می‌کند، متفاوت است.


هزینه پوش تبلیغاتی بر حسب تعداد دریافت نوتیف توسط کاربران (delivery) محاسبه و برای دریافت هر ۱۰۰۰ نوتیف، بسته به انتخاب تبلیغ‌کننده بین ۲ تا ۱۰ هزار تومان تعیین می‌شود.


نمایش تبلیغات در جایگاه‌های وب‌سایت نمایش‌دهنده به دو عامل بستگی دارد :


قیمت کلیکی

نمره جذابیت

نمره جذابیت در واقع متناسب با (CTR (Click Through Rate است و با عددی بین صفر تا صد تعیین می‌شود. (منظور از CTR نسبت تعداد کلیک‌ها به تعداد نمایش‌های هر محتوا است.) این عدد در هر روز بسته به نرخ کلیک به نمایش تمامی محتواهای تبلیغاتی موجود در یکتانت ممکن است مقادیر متفاوتی به خود بگیرد. الگوریتم یکتانت، نمره جذابیت هر تبلیغ را براساس مقایسه با دیگر محتواهای موجود در پنل یکتانت در آن زمان، تعیین می‌کند؛ از این رو نمره جذابیت می‌تواند در بازه‌های زمانی مختلف، متفاوت باشد.

سیستم تبلیغ شما را در صف نمایش تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد؛ هر چه نمره جذابیت و قیمت هر کلیک بالاتر باشد، شانس بیشتری برای نمایش در سایت‌های نمایش‌دهنده خواهید داشت. البته توجه داشته باشید که این دو عامل، موازی با هم پیش می‌روند. به طور مثال اگر جذابیت آیتم شما بالا باشد، می‌توانید قیمت هر کلیک خود را کاهش دهید و همچنان نمایش خوبی بگیرید.

با فرهنگ کاری یکتانت آشنا شوید

وقتی به یکتانت وارد می‌شوید، اولین چیزی که توجه‌تان را جلب می‌کند، لبخندهای بزرگ بر صورت‌های جوان و شاداب است. برای همیشگی بودن این لبخند بر صورت تک تک اعضای تیم و ایجاد حس رضایت درونی، همه‌ی ما همواره مشغول یادگیری و یاد دادن هستیم. مجموعه‌ی یکتانت از افرادی تشکیل شده است که عاشق یادگیری، رشد و پیشرفت هستند. یکی از ارکان مهمی که باعث می‌شود، تیم یکتانت بتواند پا به پا با سرعت زیادی پیش برود، پشت هم بودن و حمایت هر یک از اعضای این مجموعه‌ از یکدیگر است. ما با احترام به هم و استقبال از نظر و ایده‌ها، هر روز خلاقیت و نوآوری‌های بیشتری را به وجود می‌آوریم، با سرعت بیشتری رو به جلو حرکت می‌کنیم، صادقانه و همدلانه کنار هم کار می‌کنیم و محیط کاری بهتری می‌سازیم. در ادامه این صفحه، می‌توانید فرصت های شغلی‌ یکتانت را ملاحظه کنید و با ارسال رزومه خود، عضوی از این مجموعه باشید. ????