نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش | iAtkos M - دانلود مکینتاش هک شده

با سیستم عامل Mac OS کم و بیش آشنایی دارید و در مورد آن چیزهایی شنیده اید. شاید هم از کاربرانی باشید که از سیستم های شرکت Apple استفاده می کنید و این سیستم عامل را کاملا می شناسید و با آن کار می کنید. همان طور که می دانید سیستم عامل Mac OS فقط بر روی سخت افزارهای شرکت Apple نصب می شود و روی سیستم‌های سازگار با IBM و در واقع PC ها نصب نمی شود ولی این نسخه از سیستم عامل Mac OS دارای تغییراتی می باشد و در اصلاح هک شده است که از آن بتوان روی سیستم های PC استفاده کرد. درست است که این نسخه های برای سازگاری با CPU های معمول هک شده است ولی هنوز بر روی تمامی سیستمهای دارای CPU‌های Intel نصب و اجرا نمی شود. این نسخه کار گروه iATKOS می باشد و یک نسخه هک شده رسمی است. فقط روی CPU های Intel نصب می شود و با CPU‌های AMD سازگار نیست.

نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش | iAtkos M - دانلود مکینتاش هک شده


iAtkos M - MacOS 10.9 Mavericks نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش
نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش جهت اجرا بر روی CPU Intel

از آن جا که تمامی نسخه های سیستم عامل مک ، برای کامپیوترهای این شرکت طراحی شده اند ، راهی برای نصب مستقیم آن ها بر روی کامپیوترهای معمولی وجود ندارد. از این رو گروه های مختلف هکری ، بر آن شدند تا روش هایی را جهت نصب این سیستم عامل بر روی کامپیوترهای معمولی ارائه کنند ، پروژه های مختلفی جهت نصب سیستم عامل مکینتاش بر روی کامپیوترها ارائه شد.

توضیحات :

این نسخه فقط بر روی CPU های Intel نصب می شود و با CPU‌ های AMD سازگار نیست .

لینک های دانلود

سایت تجارت نیوز - اخبار اقتصاد و تجارت، آموزش و تحلیل اقتصادی

iAtkos M - MacOS 10.9 Mavericks نسخه هک شده سیستم عامل مکینتاش جهت اجرا بر روی CPU Intel

از آن جا که تمامی نسخه های سیستم عامل مک ، برای کامپیوترهای این شرکت طراحی شده اند ، راهی برای نصب مستقیم آن ها بر روی کامپیوترهای معمولی وجود ندارد. از این رو گروه های مختلف هکری ، بر آن شدند تا روش هایی را جهت نصب این سیستم عامل بر روی کامپیوترهای معمولی ارائه کنند ، پروژه های مختلفی جهت نصب سیستم عامل مکینتاش بر روی کامپیوترها ارائه شد.

 • دانلود پارت 1 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 2 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 3 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 4 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 5 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 6 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 7 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 8 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 9 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 10 با حجم 600 مگابایت
 • دانلود پارت 11 با حجم 160 مگابایت

امروزه سیستم عامل هایی متفاوت از ویندوز برای کنترل بر روی رایانه عرضه می گردد. سیستم عامل Mac یا مکینتاش یکی از برترین سیستم عامل هایی می باشد که تا به حال پا به عرضه گذاشته اند چون سیستم عامل لینوکس, میکروسافت یا همان ویندوز و… میباشد این سیستم عامل محصولی از شــرکت بـزرگ اپـل کــه Mac Os X Sonow Leopard نام دارد که Mac مخفف نام Macintosh Operating System میباشد این سیستم عامل معروف دارای رابط گرافیک فوق العاده قدرتمند می باشد.

اولین بار این سیستم عامل در سال 1998 به ثبت رسید که برای کامپیوتر ها مکینتاش 128 کیلوبیت عرضه شد که فقط قابل نصب بر روی کامپیوتر های مکینتاش بود. اما به مرور زمان اپـل تصمیم به آن گرفت که محدوده ی کاری این سیستم عامل را افزایش دهد و آن را برای انواع کامپیوتر ها خانگی و لپ تاپ شرکت اپل نیز طراحی کرد. نسخه های اولیه ی این سیستم عامل قدرتمند دارای دو بخش نرم افزاری System و Finder بود که هرکدام از این بخش نیاز به ویرایش خود داشتند.

این سیستم عامل ظاهری خارق العاده زییبا و پر سرعت داردو همچنین از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. این نسخه از این سیستم عامل پلنگ برفی نام دارد نسخه ای هک شده ی این سیستم عامل می باشد تا بتوان از این سیستم عامل در انواع کامپیوتر های دیگری به غیر از کامپیوترهای شرکت اپل چون Intel x86 و Amd x86 از آن استفاده نمود در این نسخه technologiesApple اعلام کرده که تکلونوژی جدیدی در آن بکار رفته که باعث تقویت و ارتقا عمل کرد آن شده.

قابل ذکر است که مکینتاش نیاز به نرم افزار هایی که برای خود ساخته شده اند دارد و از نرم افزارهایی که برای Pc ساخته و پرداخته شده اند پشتیبانی نمی کند همچنین مکینتاش در حالت نصب برنامه هایی که مورد نیاز هستند را در حالت نصب همراه با خود نصب میکند از جمله این نرم افزار ها که توسط شرکت اپل طراحی شده اند می توان به apple safari, QuikTime X و… اشاره نمود.

سیستم عامل Mac Os X Sonow Leopard اولین سیستم هک شده ای می باشد که قابلیت نصب بر روی کامپیوترهای خانگی و فضای کمتری حدود 7 گیگ را نصبت به سیستم عامل اصلی به دلیل فشرده سازی نیاز دارد. كپي دانلود افتخار این را نصیب خود کرده تا بتواند آخرین ویرایش این سیستم عامل محبوب را در اختیار شما کربران عزیز قرار دهد.