شركت مديريت فناوري بورس تهران | TSETMC

شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در سایت خود به نشانی TSETMC.com و TSETMC.ir، اطلاعات جامعی از بازار سرمایه را ارائه می‌کند. این اطلاعات مربوط به بازار بورس و فرابورس، بورس کالا، بورس انرژی، صندوق های سرمایه گذاری، کدال و … می‌شود.

شركت مديريت فناوري بورس تهران | TSETMC


اهمیت سایت مدیریت فناوری بورس تهران

سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در بین سهامداران و سرمایه‌گذاران اهمیت ویژه‌ای دارد. رتبه الکسا (Alexa.com) این سایت برای ایران ۱۰ و رتبه بین‌المللی آن حدود ۴۹۰ است که نشان از جامع و مفید بودن اطلاعات سایت TSETMC دارد. سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران پس از ایران، در امریکا و بعد در فرانسه بیشترین بازدید کننده را دارد. همچنین بهترین مرجع قیمت‌ها در طول بازار است و بیش از ۱۹۰۰ لینک از سایت‌های دیگر به این سایت هدایت می‌شوند.

نمایش اطلاعات مورد نیاز تابلوخوانی و امکان فیلترنویسی FOX24

از مهم‌ترین دلایل اهمیت و محبوبیت این سایت، امکان تحلیل سهم به روش تابلوخوانی است. هنگامی که یک نماد را در این سایت جستجو می‌کنید، صفحه‌‌ای از اطلاعات سهم یا صندوق پیش روی شما قرار می‌گیرد که به آن تابلوی سهم نیز گفته می‌شود. به کمک ابزارهای موجود در صفحه مخصوص هر سهم یا صندوق می‌توان به اطلاعات مفیدی دست یافت که این اطلاعات، به سهام‌دار یا سرمایه‌گذار برای تصمیم‌گیری در مورد سهم کمک خواهد کرد.

شاید جالب باشد که بدانید خیلی از اطلاعات تابلوخوانی را سایت‌های tse.ir و ifb.ir هم در اختیار کاربران قرار می‌دهند. با این حال متوسط زمانی که کاربران روی سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران صرف می‌کنند بسیار بیشتر از tse.ir و ifb.ir است؛ زیرا سایت مدیریت فناوری امکانی به نام فیلترنویسی دارد.

فیلتر نویسی یکی از مباحث جذاب و پرکاربرد بین فعالین بازار سرمایه است که بسیار گسترده و قابل توسعه است. فیلتر نویسی در سایت tsetmc نیز مانند هر زبان برنامه‌نویسی دیگری، تعاریف و ابزارهایی دارد و این ذهن خلاق استفاده‌کننده است که از آن‌ها برای رسیدن به خواسته خود استفاده می‌کند.

در واقع فیلترنویسی به فرد این امکان را می‌دهد تا بتواند به آسانی سهم یا سهامی که شرایط خاصی دارد را از بین کلیه نمادهای بازار سرمایه پیدا کند.

درباره ما

هر فردی که حتی تجربه ی اندکی در بورس و بازار سرمایه دارد، حتماً با سایت TSETMC آشناست. این سایت از پربازدیدترین سایت‌های ایرانی است و رتبه‌ی الکسای آن 10 می‌باشد. تکیه بر ذهن پویا و خلاق جوانان ایرانی در شرکت مدیریت فناوری بورس تهران چنین دستاوردی را رقم زده است. شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در سال 1373 تأسیس گردید.

وظیفه‌ی اصلی این شرکت، مدیریت و توسعه‌ی سامانه‌ی معاملات بورس در ایران است. خرید و فروش هر نوع اوراق بهادار در بازار بورس ایران از طریق سامانه‌ی معاملات انجام می‌شود. در واقع شرکت مدیریت فناوری بورس تهران زیرساخت‌های لازم برای انجام خرید و فروش هر نوع اوراق بهادار در بازار بورس ایران را فراهم می‌آورد. همین موضوع این شرکت را به قلب تپنده‌ی بازار سرمایه‌ی ایران تبدیل کرده است. سایت TSETMC، ویترین سامانه معاملات بورس است. این سایت گزارش‌های لحظه‌ای از روند قیمت انواع سهام ارائه می‌کند.

البته خدمات شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به سامانه‌ی معاملات و سایت TSETMC خلاصه نمی‌شود. سرویس‌های متعددی روی سامانه‌ی معاملات نوشته شده و ضمناً سامانه‌های نظارتی بسیاری توسط متخصصین این شرکت توسعه یافته است. در انتها می‌توان گفت هیچ شرکتی در ایران قادر به ارائه‌ی خدماتی که شرکت مدیریت فناوری بورس تهران فراهم می‌آورد، نیست. آن چه از طریق همکاری با این شرکت تجربه خواهید کرد را در هیچ جای دیگر نمی‌یابید. جای شما در میان متخصصین زبده‌ی ما خالیست.

محصولات و خدمات

مدیریت و توسعه‌ی سامانه‌ی معاملات بورس در ایران