سایت ایران سرور خرید هاست، خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی خرید و ثبت دامنه

الآن که این نوشته را می خوانید ما در ایران سرور یک تیم ۱۵۰ نفره هستیم،۱۵۰ نفری که هر کدام در حرفه خودشان همه‌چیز‌ تمامند.

سایت ایران سرور خرید هاست، خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی خرید و ثبت دامنه


عاشق حل مسئله هستند

مشکلات شما دغدغه آن هاست؛ صبح تا شب و شب تا صبح کارشان این است که مسائل آنلاین شما را شناسایی کنند و آنقدر سمج شوند تا آن مسئله حل شود.

خیالتان تخت

ما حواسمان به همه چیز هست

بعضی‌ها امنیت کارند، از آن دسته آدمها که حواسشان به همه چیز هست. تا وقتی آنها هستند، خیالتان راحت باشد، همه چیز در امن و امان است.

،اما همه ما در یک چیز مشترک هستیم

قلب آبیمان

بـــرای کسب و کــار شما می تپد

۱۸ سال پیش اما اوضاع اینگونه نبود

پنج رفیق جان بودیم، یک زیرزمین محقر، مقدار زیادی شوق کارآفرینی و یک سررسید کاغذی که اسم مشتریان و تاریخ سررسید سرویسهایشان در آنجا یادداشت شده بود. شوق این را داشتیم که روی دیوار پیشرفت مملکت، امضایی به یادگار بگذاریم. وقتی باگ ها به این راحتی دم به تله نمی دادند، این ما بودیم که از خستگی پشت سیستم هایمان از هوش می رفتیم. وقتی حمله‌ها شروع می شد، دل خانواده هایمان برایمان تنگ میشد، از بس که نبودیم. آن روزهای سخت تمام نشد که هیچ، سخت تر و طولانی تر هم شد؛ و این ما هستیم که جان سخت شده ایم.

بیش از ۱۰۰ هزار مشتری

با چشم دیدیم، کسب و کارهایی که میزبانشان بودیم، جوانه زدند، پا گرفتند و قد کشیدند. امروز ما ۱۸ سال داریم و ۱۰۰ هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند.

مهندس مهدی محمدی

مدیر عامل هلدینگ دانش بنیان گرین وب

به یاری ایزد منان، شرکت ایران سرور در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد ما در ایران سرور صداقت و سلامت سازمانی را .سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد‌های ماست محافظت کرده و گسترش دهیم ما در ایران سرور مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از ابتدا تا سرانجام و حتی پس از به نتیجه رسیدن هر پروژه، قدم به قدم در کنارشان خواهیم بود. ما تلاش کرده‌ایم در تمام بخش‌های ایران سرور، از فروش تا پشتیبانی فنی، امنیت و زیرساخت با شنیدن صدای مشتری و پیگیری درخواست مشتریان تا حصول رضایت کامل، مشتری را قطب نمای حرکت خود قرار دهیم طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی باعث گردید در مدت زمان اندک، مسیر‌های طولانی را پشت سر گذاشته و با تفویض اختیار و طراحی چارت سازمانی افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک را بنا کنیم تا با سرعت و شتاب روز افزون قرن بیست و یکم، هم‌راستا حرکت نماید ما با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات میزبانی داده تکنولوژی محور و دانش بنیان شناخته شده و به عنوان یکی از رهبران این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم .رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود چرا که .پیشرفت در کنار یکدیگر، هم افزایی و خلق ارزش بیشتری را برای همه‌ ذینفعان خواهد داشت .ما خانه‌ی امن رویاهای ‌آنلاین شما را خواهیم ساخت

دوازدهمین نمایشگاه

 • بین المللی کامپیوتر- بهمن ۸۸
 • غرفه نمونه نمایشگاه
 • بین المللی کامپیوتر (2007)
 • همکاری ثمر بخش
 • و فعالیت ارزشمند
 • سیزدهمین نمایشگاه
 • بین المللی کامپیوتر- بهمن ۸۹
 • همکاری ثمر بخش
 • و فعالیت ارزشمند
 • برند برتر سال ۹۶و۹۷
 • اولین جشنواره فروش
 • کامپیوتر
 • غرفه نمونه نمایشگاه بین
 • المللی کامپیوتر (2009)
 • یادبود روز ملی اصناف
 • سومین رویداد کارآفرینی
 • دانش آموزی (رکاد)
 • جشنواره کارآفرینان برتر
 • خراسان رضوی سال ۹۵
 • همراهی در کلوپ مدیران
 • کار آفرین برتر سال ۹۶ و ۹۷

f-secure

ایران‌سرور به عنوان نماینده رسمی F-Secure از سال2015 در ایران فعالیت می‌نماید ، شرکت Data fellows فعالیت خود را در حوزه امنیت و آنتی ویروس از سال 1978 به عنوان مالک آنتی ویروس F-Secureآغاز کرده است.


Joker

شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه های عمومی در اروپا، از سال 2001 به عنوان مرکز ثبت مورد تایید ICANN فعالیت خود را آغاز کرده است. ایران‌سرور نیز از سال 2015 به عنوان نماینده رسمی این مرکز ثبت در ایران فعالیت دارد.


Plesk

پلسک (plesk) یکی از محبوب‌ترین کنترل پنل های مبتنی بر وب موجود در جهان امروز است که پیکربندی ساده در آن باعث شده ارائه‌دهنده‌گان خدمات میزبانی وب براحتی تعداد زیادی هاست را در یک سرور مدیریت کنند.ایران سرور در سال ۲۰۱۷ اقدام به اخذ نمایندگی پلسک کرده است.


WHMCS

WHmcs معروفترین اسکریپت و نرم افزار پشتیبانی آنلاین که شامل امکانات کارت خرید، تیکتینگ، حسابداری، مرکز آموزش، ماژول نویسی و... میباشد.


LiteSpeed

LiteSpeed وب سروری امن دارای عملکرد و سرعتی بی نظیر است. علی رغم شباهت کاربردی به وب سرور آپاچی، بسیار قویتر از آن ظاهر شده و سرعت سرور شما را چندین برابر می کند. یکی از دلایل محبوبیت این وب‌سرور، کنترل پنل بسیار ساده برای نصب می‌باشد. ایران‌سرور در سال 2017 به عنوان نماینده LiteSpeed فعالیت خود را در این زمینه گسترده‌ تر کرده است.


SoftLayer IBM

SoftLayer زیر مجموعه شرکت IBM ، بزرگترین و قدرتمندترین شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات فنی با پشتیبانی قوی زیرساخت ابری، امکان سفارشی سازی سرور و تنوع ارائه سرور‌ در دیتاسنترهای مختلف در چندین کشور در جهان می‌باشد. ایران سرور تنها شریک تجاری شرکت IBM ، از سال 2015 در ایران اقدام به فعالیت کرده است.

تفکر ساردینی، روزهای سخت

ماهی‌های ساردین عادت خوبی دارند. آنها گروهی و متحد حرکت می‌کنند و همین باعث می‌شود که در مقابل حملات کوسه‌ها بتوانند آرایش دفاعی خوبی بگیرند و آن را دور بزنند. در این روزهای سخت، اگر استارتاپ‌ها بتوانند به روش ماهی‌های ساردین در کنار یکدیگر حرکت کنند و پروژه‌های بزرگ و مشترک انجام دهند، بقاء و دوامشان تضمین می‌شود.


درباره پویش #با_هم_میسازیم

ایران‌سرور حامی پویش «با هم میسازیم» است. این پویش، با هدف فرهنگسازی و اطلاع‌رسانی فعالیت‌های حمایتی در اکوسیستم استارتاپی کشور شکل گرفته است. هر کار گروهی، هر مشارکت سازنده، هر مسئولیت اجتماعی که به حیات و رشد اکوسیستم کسب‌وکار کشور کمک کند، در این پلتفرم اطلاع رسانی می‌شود. ایران‌سرور در راستای حمایت از این پویش، تاکنون به بیش از 1000 استارتاپ و کسب و کار اینترنتی، خدمات حمایتی ارائه کرده است.

ایران سرور:

حامی همیشگی رویدادهای استارتاپی

حمایت از رویدادهای استارتاپی، یکی از محورهای مسئولیت اجتماعی ایران سرور است. بر این باور هستیم که رویدادها، بهانه‌ای برای کم شدن فاصله بین استارتاپ‌ها و زمینه‌ساز اتحاد و مشارکت سازنده آنهاست.

اگر شما، در زمینه برگزاری رویدادهای آفلاین یا آنلاین مرتبط با اکوسیستم استارتاپی فعال هستید، با ما در ارتباط باشید.

کسب و کارهایی که میزبانشان هستیم

عادت خوبی که ماهی‌های ساردین دارن اینه که گروهی و متحد حرکت میکنن. اینجوری وقتی یک کوسه‌ بهشون حمله می‌کنه، می‌تونن راحت دورش بزنن و جون سالم به‌در ببرن. تو این روزهای سخت، ما استارتاپ‌ها هم اگه ساردینی حرکت کنیم،‌ از پس هر تهدیدی برمیایم. از اون گذشته، کلی پروژه‌های بزرگ و کارهای درست و حسابی می‌تونیم انجام بدیم. با هم می‌سازیم بستری برای اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازیه. هر کار گروهی، هر مشارکت سازنده، هر مسئولیت اجتماعی که به حیات و رشد اکوسیستم کسب‌وکار کشور کمک میکنه، قراره تو این پلتفرم اطلاع رسانی شه.

شتاب دهنده ایران سرور

موفقیت ایران سرور، به موفقیت و رشد استارتاپ‌ها و کسب و کارهای آنلاین گره خورده است. بر این اساس، در تلاشیم تا با ارائه زیرساخت رایگان و مشاوره تخصصی به استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا، به رشد و پویایی اکوسیستم کمک ‌کنیم. تا کنون استارتاپ‌های زیادی از این حمایت‌ها بهره‌مند شده‌اند. شما هم اگر صاحب استارتاپ هستید، با تکمیل فرم انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

بهترین خود را زندگی کنید

همین حالا که این نوشته را می‌خوانید، بهترین فوتبالیست دنیا در یک تیم دسته چندم در کنار هم‌تیمی ها و مربی معمولیش، کاملا ناشناس و بی هیچ موفقیت چشمگیر، زندگی‌اش را میگذراند، و فکر میکند دنیا همین است. بهترین نوازنده دنیا در میان اطرافیان و دوستان بی ذوق خود گیر افتاده و دارد کم کم به این فکر می‌افتد که در موسیقی استعدادی ندارد و باید سراغ کاری نان و آب دار برود. بهترین نویسنده، بهترین گرافیست و بهترین .برنامه نویس هم عاقبت بهتری ندارند. همه این بهترین های ناشناس،‌ از یک چیز محروم بوده‌اند: نبود محیطی مساعد برای پیشرفت

راهی جز پیشرفت

وجود ندارد

محیطی که به آنها،‌ آنقدر انگیزه بدهد که چندبرابر تلاش کنند و خسته نشوند محیطی که آنها را به بهترین خودشان تبدیل کند. کار در ایران سرور و هلدینگ دانش‌بنیان گرین‌وب، فرصت هم تیمی شدن با حرفه‌ای هاست. افرادی ماهر که در قالب تیم‌هایی چابک، سودای پیشرفت دارند و هر روزشان با قبل متفاوت است. برای ماندن در کنار آنها، چاره‌ای جز پیشرفت نخواهید داشت.

۵۰ درصد سود ایران سرور

هر ماه برای شما

به ازای خرید هر سرویس، ۱۰ درصد پور سانت بگیرید؛ فقط با اشتراک لینک! از طریق این سیستم به راحتی با یک عضویت ساده و دعوت دوستانتان کسب درآمد کنید.

سیستم همکاری در فروش ایران سرور

با اشتراک گذاری ایران سرور در شبکه های اجتماعی و سایت خود در ۵۰ درصد سود ایران سرور شریک شوید.

سیستم هوشمند

محاسبــــه و پــرداخت

نیازی به پرداخت آنی پس از ارجاع بازدید کنندگان نیست. تا ۶۰ روز پس از ارجاع سهم شما خودکار محاسبه می شود.

میلیون اشتراک بنر

560+

میلیون درآمد تا الان

6000+

کسب و کارهای عضو

رسالت ایران سرور

هدف ما، تبدیل میزبانی وب به یک تجربه لذتبخش برای شما است. به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی لحظات، توان و تلاشمان را در جهت حفاظت از دارایی آنلاینتان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان ایران سرور، می توانیم به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و در تمامی بلندپروازی هایتان، حامی کسب و کار آنلاین شما بمانیم.

تماس با ایران سرور

تماس با ایران سرور، از طریق پورتال مشتریان، گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پورتال مشتریان ایران سرور می باشد .چنانچه در پورتال مشتریان عضو هستید جهت استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید به بخش ارسال تیکت مراجعه فرمایید.


تماس با ایران سرور

تماس تلفنی

۰۵۱-۳۱۷۷۶


پشتیبانی تیکت

پشتیبانی تیکت

24 ساعت


گفتگو آنلاین

گفتگو آنلاین

از طریق چت


داستان ما

امروز ما ۱۸ سال داریم و 100 هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند. ۱۸ سال پیش اوضاع اینگونه نبود. پنج رفیق جان بودیم، یک زیرزمین کوچک، مقدار زیادی شوق کارآفرینی و یک سررسید کاغذی که اسم مشتریان و تاریخ سررسید سرویسهایشان در آنجا یادداشت شده بود. شوق این را داشتیم که روی دیوار پیشرفت مملکت، امضایی به یادگار بگذاریم.


سخن مدیرعامل

شرکت ایران سرور در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد.


مشتریان ما

با چشم دیدیم، کسب و کارهایی که میزبانشان بودیم، جوانه زدند، پا گرفتند و قد کشیدند. امروز ما ۱۸ سال داریم و ۹۹ هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند


گواهینامه ها

نهادها، مراجع و رویدادهای زیادی در ایران و جهان هستند که در حوزه‌های مختلف،‌ به بررسی و رتبه‌بندی برندها می‌پردازند. مشتریان با اعتماد به تشخیص این مراجع، می‌توانند کسب‌وکارهای موفق را سریع‌تر انتخاب کنند و ریسک کاری خود را کاهش دهند. ایران‌سرور توانسته است در 18 سال گذشته، تایید و تقدیر بسیاری از این نهادها را کسب کند و نامش را در میان بهترین‌ها ماندگار سازد.


شرکای تجاری

یکی از راههای ارزیابی و انتخاب شرکت‌های متعهد، بررسی شرکای تجاری آن شرکت است. محصولات و خدمات حرفه‌ای بهترین برندهای دنیا، نتیجه همکاری‌های آن‌ها با دیگر شرکت‌های موفق است. خدمات ایران‌سرور نیز با همکاری غول‌های فناوری اطلاعات دنیا نظیر IBM و OVH در کلاس جهانی ارائه می‌شود.


مسئولیت اجتماعی

عادت خوبی که ماهی‌های ساردین دارن اینه که گروهی و متحد حرکت میکنن. اینجوری وقتی یک کوسه‌ بهشون حمله می‌کنه می‌تونن راحت دورش بزنن و جون سالم به‌در ببرن. تو این روزهای سخت ما استارتاپ‌ها هم اگه ساردینی حرکت کنیم،‌ از پس هر تهدیدی برمیایم. از اون گذشته، کلی پروژه‌های بزرگ و کارهای درست و حسابی می‌تونیم انجام بدیم.


فرصت های شغلی

همین حالا که این نوشته را می‌خوانید، بهترین فوتبالیست دنیا در یک تیم دسته چندم در کنار هم‌تیمی ها و مربی معمولیش کاملا ناشناس و بی هیچ موفقیت چشمگیر، زندگی‌اش را میگذراند، و فکر میکند دنیا همین است. بهترین نوازنده دنیا در میان اطرافیان و دوستان بی ذوق خود گیر افتاده و دارد کم کم به این فکر می‌افتد که در موسیقی استعدادی ندارد.


ساعت کاری پشتیبانی تیکت:۲۴ ساعته<br/> ساعت کاری پشتیبانی تلفنی: روزهای غیر تعطیل از ساعت ۸ الی ۲۱:۳۰

ساعت کاری پشتیبانی تیکت:۲۴ ساعته

ساعت کاری پشتیبانی تلفنی: روزهای غیر تعطیل از ساعت ۸ الی ۲۱:۳۰

دفتر مرکزی: مشهد، تقاطع بلوار خیام و سجاد، خیابان دستغیب ۳۵، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۴

محل استقرار واحد پشتیبانی و تحقیق و توسعه: مشهد، بلوار خیام، بین چهارراه خیام و چهارراه ارشاد، ساختمان پست بانک

شماره تماس : ۳۱۷۷۶-۰۵۱ و ۳۷۶۷۳۶۰۰-۰۵۱ - ۴ خط

شماره تماس تهران : ۲۲۰۹۲۰۳۷-۰۲۱

پست الکترونیک:

معاونت فنی : محمد مظفری

سرپرست بخش پشتیبانی : احسان جاویدی

سرپرست بخش زیرساخت و امنیت : سعید ثائبی

سرپرست بخش فروش : اسماعیل شریف