سایت ره‌آورد ۳۶۵ | بورس ، اخبار رهاورد 365

درباره ما با ما بر فراز بورس باشید. وب‌سایت ره‌‏آورد ۳۶۵ یکی از محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا است. شرکت مبنا از سال ۱۳۸۹ با مجوز پردازش اطلاعات مالی از سازمان بورس و اوراق بهادار و عضو شرکت‏‌های دانش بنیان فعالیت خود را آغاز نموده است.

در ره‌آورد ۳۶۵ بزرگترین بانک اطلاعات مالی و معاملاتی شرکت‌‏های پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران (بیش از ۲۲ سال) به همراه مجموعه کاملی از ابزارهای تحلیل تکنیکال و بنیادی ارائه شده است

سایت ره‌آورد ۳۶۵ | بورس ، اخبار


شبکه اجتماعی مبتنی بر ابزار تکنیکال، ابزار فیلترینگ شرکت‌ها بر اساس پارامترهای متنوع تکنیکی و بنیادی بدون نیاز به کد نویسی، سیستم مدیریت هشدار، گزارشات و بولتن‌های متنوع به همراه مجموعه کاملی از ویدئو‏های آموزشی رایگان برخی از مهمترین امکانت وب سایت ره‌آورد ۳۶۵ به شمار می‏روند.

امروز خانواده کاربران ره‌آورد ۳۶۵ بیش از ۳۰۰ هزار عضو فعال دارد که در حال استفاده از خدمات سایت و اپ‌های ره‌آورد ۳۶۵ هستند. ارتباط تنگاتنگ با مشریان سایت جهت ارائه خدمات مفید و کارآمد و تلاش همکاران ما در شرکت مبنا برای ارائه خدمات جدید و ارائه پایدار آن ره‌آورد ۳۶۵ را به یکی از برترین سایت‌های این حوزه تبدیل نموده است.

Android اپلیکیشن موبایل

دریافت از بازار

دریافت از گوگل پلی

IOS اپلیکیشن موبایل دریافت

Windows اپلیکیشن دسکتاپ

دریافت نسخه ۳۲ بیتی

دریافت نسخه ۶۴ بیتی

پشتیبانی

اگر سوال، پیشنهاد و یا نظری در مورد سایت و اپ‌های ره‌آورد ۳۶۵ دارید می‌توانید آن را از طریق روش‌های زیر با ما در میان بگذارید.

تلگرام

@MabnaSupport

ایمیل

[email protected]

تلفن

۰۲۱ ۸۸۷۴۹۸۲۴‎

زمان پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷

دارای مجوز پردازش اطلاعات مالی از سازمان بورس و اوراق بهادار ایران و عضو گروه شرکت‌های دانش بنیان.

تمامی حقوق برای شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا محفوظ است.