سایت روزانه | roozaneh.net

سایت روزانه در سال 1396 با هدف انتشار مطالب مفید با موضوعات مختلف راه اندازی شد و در مدت کوتاهی به یکی از سایت های موفق در ایران تبدیل شد.

در سایت روزانه می توانید مطالب ناب و خاص را مشاهده کنید. تیم روزانه شامل نویسندگان، مترجمین و افراد حرفه ای در امر تولید محتوا است.

سایت روزانه | roozaneh.net


سایت روزانه هم مانند دیگر سایت ها، برای ادامه حیات نیاز به درآمد دارد که در قالب تبلیغات به دست می آید. در سایت روزانه سعی کرده ایم که کمترین میزان تبلیغات را قرار دهیم که کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی به مطالب مورد نظر خود دست پیدا کنند و با شلوغی زیاد مواجه نشوند. این امر هم لازم به ذکر است که ما در نمایش محتوای تبلیغات (آزانس های تبلیغاتی) هیچ نقشی نداریم و به همین دلیل تمام مسئولیت ها به عهده آژانس های نمایش دهنده تبلیغات است.

این بخش برای تماس با مدیر و گردانندگان سایت روزانه ایجاد شده است و می توانید از سه طریق ایمیل، شماره تلفن و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

📧 ایمیل ما : roozanehnet @ gmail . com

📲 تلگرام بخش تبلیغات : roozanehnet@

📞 شماره تماس بخش تبلیغات : 09369504500

چنانچه پیشنهاد و انتقادی دارید و یا مایل به تبلیغات در سایت روزانه هستید با ما در تماس باشید.

❌ سایت روزانه مجله اینترنتی است و فعالیت فروشگاهی ندارد!؛ مدل هایی که در سایت مشاهده می کنید از قبیل میز ال سی دی و ال ای دی، انواع مدل لباس، کابینت و … استفاده ژورنالی دارند و ما فروشنده نیستیم!

📝 هزینه درج رپورتاژ در سایت 790 هزار تومان (همراه با سه لینک فالو) می باشد.

ساعات تماس با ما: • شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 18 • پنجشنبه : 8 الی 13