چجوری واتس اپ هک کنیم؟ (آشنایی با 4 روش مهم هک Whatsapp)

چجوری واتس اپ هک کنیم؟ (آشنایی با 4 روش مهم هک Whatsapp)


چطور هک واتساپ را خودمان انجام دهیم؟ چجوری واتساپ هک کنیم؟ واتساپ یکی از محبوب ترین پیام رسان های جهان است که از آن در بسیاری از کشور های دنیا استفاده می شود. واتساپ یکی از بهترین پیام رسان هایی است که در سال 2009 برنامه نویسی و تولید شد و در سال 2014 نیز توسط فیسبوک خریداری شد. واتساپ در بسیاری از کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد و در حال حاضر، بالای 2 میلیارد کاربر دارد.


واتساپ در همان سال های 2014 و حتی قبل تر نیز وارد ایران شده بود، اما در آن زمان، وایبر پیام رسان محبوب ایرانیان بود. بعد از اینکه وایبر کمی قدیمی شد، قبل از اینکه واتساپ کمی معروف شود، پای تلگرام به ایران باز شد و همه به تلگرام روسی نقل مکان کردند. تلگرام به دلیل ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی که داشت به سرعت به محبوب ترین پیام رسان در ایران تبدیل شد. اما بعد از فیلتر شدن تلگرام، همه افراد به اجبار و با خاطر اینکه چت راحتی با اشخاص مختلف داشته باشند، به واتساپ آمدند.


اما واتساپ نیز مثل بقیه پیام رسان یک بخش از دنیای دیجیتال است که مثل یک چاقو می ماند. همزمان با استفاده های بسیار خوبی که می توانید از واتساپ داشته باشید، استفاده های بد نیز از آن می شود و بسیاری از افراد می خواهند تا اکانت واتساپ فرزندان یا حتی نزدیکان خود را هک کنند تا بتوانند روی آنها کنترل و ظارت داشته باشند.

در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا چند روش را بررسی کنیم تا یاد بگیریم چجوری واتساپ را هک کنیم.

هک واتساپ؛ چجوری واتساپ هک کنیم؟

قبل از اینکه بخواهیم به سوال چطور درباره هک کردن واتساپ دیگران صحبت کنیم، باید درباره چرایی این کار صحبت کنیم. نکته بسیار مهمی که باید درباره هک کردن بدانید این است که هر چقدر هم که فکر می کنید دلیلتان برای هک کردن دوستتان منطقی است، در اشتباهی هستید و اشتباه می کنید. اگر می خواهید برای یک شوخی بی آزار با دوست خود، چک کردن همسر خود برای احتمال خیانت یا حتی کنترل روی رفتار فرزندان در واتساپ، قصد حمله به حریم خصوصی یک شخص را دارید، باید به شما بگویم که این کار اشتباه است. اما چرا یادگیری روش های آن مهم است؟

آموزش دادن روش های هک به این خاطر نیست که به شما یاد دهیم چطور پیج شخصی را هک کنید و به پیام های وی با دیگران دسترسی داشته باشید. در واقع قصد ما از آموزش این موضوعات و روش ها این است که بتوانید از آن مثل یک واکسن اسفاده کنید و با دانستن چیزی که با آن روبرو هستید، روش های مقابله با آن را در ذهن خود یاد بگیرید یا حتی یک روش دفاعی بسازید.


هک کردن واتساپ کار راحتی نیست. در واقع منظورمان از هک کردن این نیست که شما بخواهید با یک سیستم و وارد کردن کد های مختلف واتساپ شخصی را هک کنید و به اطلاعات وی دسترسی داشته باشید. در واقع شما نمی توانید واتساپ را به این شکل هک کنید. برای این مدل هک ها، که باز هم با تصورات شما تفاوت دارد، شما باید کاربر مورد نظر را هک کنید.

هک کردن سرور واتساپ کار بسیار پیچیده ایست که تا به حال هیچ کس انجام نداده و در واقع سرور واتساپ تقریبا غیر قابل هک است. اما یک نکته بسیار مهم این است که واتساپ غیر قابل هک نیست. اتفاقا می توانید کاربران را از طریق اکانت خودشان هک کنید. چندین راه برای انجام این کار وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

1- برنامه های نظارتی

راحت ترین راه هک کردن افراد مختلف در واتساپ این است که نرم افزار های نظارتی و مراقبتی را برای آنها نصب کنید تا بتوانید روی رفتار های آنها کنترل داشته باشید. بهترین نرم افزار های خارجی و رایگان برای کنترل فرزندان شما نیز IKeyMonitor و PlcSpy هستند که بسیار معروف و کار آمد هستند و شما می توانید به واسطه این برنامه ها به تمامی پیام های دریافتی و ارسالی شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

نسخه های ایرانی این نوع از ابزار ها نیز تهیه و تولید شده است که شما می توانید به واسطه آنها روی تمامی برنامه های پیام رسان یا مرورگر ها کگنترل داشته باشید تا بتوانید به راحتی هر حرکت شخص مورد نظر خود را زیر نظر داشته باشید.

کی لاگر ها و برنامه نظارتی، مناسب برای هک کردن

2- کی لاگر ها (Key Logger)

کی لاگر ها یکی از انواع بد افزار هستند که روی سیستم های کامپیوتر و گوشی نصب می شوند و تمامی کلیک ها را به شما نشان می دهند. به این روش شما می توایند به تمامی پیام هایی که فرد برای دیگران ارسال می کند، دسترسی داشته باشید و بتوانید این پیام ها را بخوانید. برخی از کی لاگر ها از نرم افزار های دیگر نیز دسترسی می گیرند و از این طریق شما می توانید به جز پیام های ارسال شده، به پیام هایی که از طرف شخص مقابل دریافت می شود نیز دسترسی داشته باشید و آنها را ببینید.

3- واتساپ وب

واتساپ وب یکی دیگر از راه های آسان هک کردن شخص دیگر است. شما می توانید گوشی شخص را برای لحظاتی در اختیار داشته باشید و در سایت web.whatsapp.com بارکد مورد نظر را با گوشی اسکن کنید و از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر مورد نظر به اکانت متصل شوید و در زمان هایی که شخص آنلاین است یا گوشی اش به اینترنت متصل است شما می توانید به این پیام ها دسترسی داشته باشید.

نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که نباید از اکانت بیرون بیایید، وگرنه باید همه این کار ها را از اول انجام دهید. شما می توانید برای اینکه مطمئن شوید که از اکانت بیرون نمی آیید، برنامه واتساپ وب را برای PC دانلود کنید که دقیقا همان استفاده های واتساپ وب را از آن داشته باشید، بدون اینکه لازم باشد نگران لاگ اوت شدن از واتساپ را داشته باشید.

4- اسپوفینگ

روش اسپوفینگ (Spoofing) کمی پیچیده تر از روش های قبل است. شما برای این روش نیاز دارید تا به IP Address و MAC Address گوشی موبایل شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید اینکار را انجام دهید. شما باید برای اینکار بعد از اینکه دو مورد بالا را به دست آوردید، آی پی و مک آدرس گوشی خودتان را به آنها تغییر دهید. بعد واتساپ را از ابتدا نصب کرده و شماره فرد را وارد کنید.

به این شکل است که اس ام اسی که برای شخص ارسال می شود، برای شما که آی پی و مک آدرس شخص مقابل رو دارید، برای شما هم ارسال می شود و می توانید به همین راحتی شخص مورد نظر خود را هک کنید.

اسپوفینگ؛ روش های پیچیده هک واتساپ

روش های پیچیده هک کردن واتساپ

مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی یکی از خطرناک ترین روش های هک است. به طور ساده مهندسی اجتماعی یا هنر فریب به این معناست که بتوانید از طریق برقراری ارتباط موثر، با درخواست به خواسته های خود دست یابید. برای مثال، برای اینکه به گوشی شخص دسترسی داشته باشید تا بتوانید بارکد واتساپ وب را هک کنید یا IP و Mac او را بردارید، نیاز دارید که به گوشی دسترسی داشته باشید. شما نمی توانید بدون دسترسی به گوشی فرد، روش های بالا را انجام دهید.

برای همین شما نیاز دارید تا با مسلط شدن به مهندسی اجتماعی و از طریق روش خاص خودتان، به گوشی وی دسترسی پیدا کنید تا بتوانید به راحتی به گوشی وی دسترسی داشته باشید و واتساپ او را هک کنید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا برخی از ساده ترین روش های هک کردن واتساپ را به شما آموزش دهیم تا متوجه شوید چجوری واتساپ هک کنیم و به پیام های دیگران دسترسی داشته باشیم. در کل هک کردن نا موجه است و کار درستی نیست، ولی اگر فکر می کنید نیاز دارید، می توانید از روش های بالا استفاده کنید تا فرد مورد نظر خود را در واتساپ هک کنید.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام