هک واتساپ سریع (4 روش هک Whatsapp در زمان کم را بیاموزید!)

هک واتساپ سریع: واتساپ یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان در جهان است که بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر دنیا دارد. در ایران نیز در حال حاضر تعداد کاربران واتساپ بیشتر از باقی پیام رسان هاست. در واقع واتساپ محبوب ترین پیام رسان ایران نیست و مردم ایران همچنان تلگرام و قابلیت های آن را به واتساپ ترجیح می دهند اما بعد از جریان فیلتر شدن تلگرام، استفاده ها از واتساپ بسیار زیاد شد و این نرم افزار به پیام رسان اول در ایران تبدیل شد.

هک واتساپ سریع (4 روش هک Whatsapp در زمان کم را بیاموزید!)


شاید برایتان سوال شود که منظورمان از پیام رسان اول چیست؟ در واقع در حال حاضر کسی که واتساپ روی گوشی خود نداشته باشد، دچار مشکل است. چون بسیاری از چت های مختلف در واتساپ انجام می شود و گروه های مختلف معمولا در واتساپ درست می شوند تا افراد بتوانند به راحتی و بدون نیاز به فیلترشکن با هم چت کنند.


بعد از جریان کرونا و آموزش آنلاین نیز بسیاری از مدارس، دبیرستان ها و دانشگاه ها، کلاس های خود را به واتساپ بردند. اگر در این وضعیت به گوشی یک دانش آموز و دانشجو نگاه کنید، در واتساپ، تعداد گروه های درسی زیادی مشاهده می کنید. اما از زمانی که بسیار از کودکان نیز به گوشی و واتساپ و شبکه های مجازی نیاز دارند و وارد این دنیا شده اند، بسیاری از والدین دنبال راه های ساده و سریع برای هک واتساپ هستند.


در این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا چند روش هک واتساپ سریع السیر را به شما آموزش دهیم تا با آنها آشنا شوید و بتوانید به امنیت اکانت واتساپ خود بیفزایید.

چرا واتساپ را هک می کنند؟

جواب سوال بالا، کمی پیچیده است. در واقع جواب این سوال به یک نکته بستگی دارد. کسی که شما را هک می کند آشنای شماست یا خیر. اگر آشنای شما باشد، قصد دارد از کار شما سر در بیاورد یا شما را تحت نظر داشته باشد. بسیاری از والدین امروزه فرزندان خود را در واتساپ، اینستاگرام یا برنامه های دیگر، هک می کنند تا بتوانند به رفتار های آنها نظارت داشته باشند. اما اگر یک هکر غریبه که نا ما او را می شناسیم و نه او ما را به درستی می شناسد، چرا قصد دارد که اکانت واتساپمان را هک کند.

یک هکر می تواند از طریق هک کردن واتساپ و از آنجایی که واتساپ به فایل های سیستم شما و گالری شما دسترسی دارد، می توانید هر اطلاعاتی که می خواهد را به دست بیاورد یا فایل هایی که میخواهد را در گوشی شما جاساز کند و از شما اخاذی کند. این دلیل تلاش هکر برای هک کردن واتساپ دیگران است.

هک واتساپ سریع

روش های بسیار زیادی برای هک کردن اکانت واتساپ نزدیکانتان وجود دارد و شما می توانید از این روش های مختلف آنها را هک کنید. اما برخی از روش ها ممکن است زمان ببرد و شما نیاز دارید تا در اسرع وقت افراد را هک کنید. در ادامه به چند روش آشنا می شویم ک بتوانید به سرعت و در زمان کوتاه واتساپ را هک کنید.

با واتساپ وب، اکانت دیگران را هک کنید!

هک کردن واتساپ با whatsapp web

1- واتساپ وب

احتمالا اولین روشی که حتی ممکن است به ذهن خودتان هم رسیده باشد این است که از طریق واتساپ وب به گوشی فرزندان خود دسترسی داشته باشید. البته این روش یک مشکل دارد. از آنجایی که واتساپ و شرکت مادرش فیسبوک همیشه تلاش می کند امنیت این پیام رسان را بالاتر ببرند، قابلیت های بسیاری را برای این گزینه بسته اند. Whatsapp Web قابلیتی است که شما بتوانید با PC خود به واتساپ خود متصل شوید و با کامپیوتر یا لپ تاپ خود کار های لازم را انجام دهید. اما دو مشکل وجود دارد:

اول اینکه برای اینکه واتساپ وب کار کند، گوشی مورد نظر شما حتما باید به اینترنت متصل باشد و در واتساپ نیز حضور داشته باشد.

دوم اینکه واتساپ به طور مداوم نشان می دهد که شخصی از طریق pc به واتساپ شما متصل است. پس اگر می خواهید روش مخفیانه تری را پیش رو بگیرید، بهتر است که از روش های دیگری استفاده کنید.

2- کی لاگر ها

اگر برای شما فقط مهم است که در واتساپ شخص چه پیام هایی می آید و شخص مورد نظر شما چه پیام هایی برای دیگر افراد ارسال می کند، می توانید از کی لاگر ها استفاده کنید. کی لاگر هایی وجود دارند که پیام های دریافتی و ارسالی فرد مورد نظر شما در واتساپ را به خواست خود شما به شما نشان می دهند. خوبی این روش نسبت به روش اول این است که از آنجایی که کی لاگر ها نوعی بدافزار شناخته می شوند، در گوشی به چشم نمی آیند و شخص متوجه نمی شود.

نظارت بر پیام ها توسط Keylogger ها

کی لاگر ها و استفاده از انها برای هک

3- نرم افزار های هک واتساپ

یکی دیگر از روش هایی که حتی شما برای انجام دادن آن به گوشی شخص مقابل نیز احتیاجی ندارید، روش هک کردن واتساپ توسط برنامه های هک آن است. برنامه هایی مانند Whatsapp Sniff که در کوتاه ترین زمان ممکن واتساپ را برای شما هک می کنند و شما می توانید به راحتی به واتساپ شخص مورد نظر دسترسی داشته باشید.

این نرم افزار روی گوشی شما نصب می شود، شما شماره فرد قربانی را وارد می کنید و سپس چند دقیقه صبر می کنید و اکانت هک شده را تحویل می گیرید. به همین راحتی شما می توانید به واسطه یک نرم افزار هک، به واتساپ دیگران دسترسی داشته باشید.

4- نرم افزار های نظارتی

اما اگر فقط واتساپ را نمی خواهید چه؟ تصور می کنیم که قصد دارید مواظب رفتار های پسر 17 ساله خود در فضای مجازی باشید. روی گوشی او ممکن است واتساپ، تلگرام، ایتا، اینستاگرام، توییتر و چندین شبکه اجتماعی دیگر نیز نصب شده باشد. اگر شما قصد دارید که کنترل همه این شبکه های مجازی را به دست داشته باشید، شما باید به سراغ برنامه های نظارتی بروید. برنامه هایی مانند SFP یا PlcSpy یا حتی IKeyMonitor.

این نرم افزار و در واقع ابزار ها به دو صورت پولی و رایگان وجود دارند و که البته سرویس های پولی؛ معمولا از کیفیت و امنیت بالاتری برخوردارند. شما می توانید به واسطه این ابزار ها به تمامی شبکه های اجتماعی و حتی تماس ها و پیامک های شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و روی تک تک فعالیت های وی در دنیای مجازی کنترل داشته باشید.

با نرم افزار های نظارتی به همه شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشید!

استفاده از نرم افزار های نظارتی

برای هک نشدن چکار کنیم؟

شما میتوانید برای مقابله با هک شدن به این سرعت و به این آسانی در گوشی خود در برابر روش های بالا دو کار مهم انجام دهید. یک اینکه حواستان به واتساپ وب خود باشد. دوم اینکه برنامه های مشکوک گوشی خود را پاک کنید. شما می توانید یک آنتی ویروس خوب نصب کنید یا حتی بخرید و اینکار را انجام دهید یا به صورت دوره ای و در بازه های زمانی خاص، برنامه های گوشی خود را در بخش Setting –> Apps را بررسی کنید و خودتان این برنامه ها را پاک کنید.

کلام پایانی

همانطور که گفته شد، هک کردن واتساپ یا هر شبکه اجتماعی دیگر که متعلق به شخص دیگر است، تجاوز به حریم شخصی است و چه به یک دلیل خوب و چه با هدفی شوم، ناموجه نادرست است. در این مطلب در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را با 4 روش هک واتساپ سریع آشنا کنیم. امیدواریم که این محتوا برای شما مستمر ثمر واقع شده باشد و خوشحال می شویم تا نظرات شما درباره این مطلب را بدانیم.«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام