هک واتساپ دیگران (با 3 روش، پیامهای واتس اپ را هک کنید!!)

هک واتساپ دیگران (با 3 روش، پیامهای واتس اپ را هک کنید!!)


هک واتساپ دیگران؛ به پیام های افراد مختلف دسترسی داشته باشید! هک واتساپ دیگران: واتساپ یکی از محبوب ترین پیام رسان هایی است که در ایران از آن استفاده می شود و تعداد زیادی از افراد، از آن استفاده می کنند. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از افراد در کشور عزیزمان از این پیام رسان برای انتقال پیام ها یا رسانه های خود استفاده می کنند. حتی پس از مجازی شدن و اینترنتی شدن آموزش ها، بسیاری از مدارس و اساتید، در کنار برنامه پیام رسان شاد، از واتساپ نیز برای تدریس دروس خود استفاده می کنند.


هک واتساپ دیگران و هک چت واتس اپ یکی از پر جستجو ترین عبارت هایی است که در یک سال اخیر در اینترنت جستجو شده است. بسیاری از افراد دوست دارند بر روی رفتار کودکان یا نوجوانان خود در دنیای مجازی کنترل و نظارت داشته باشند. بعضی از افراد نگران سلامت روانی فرزندان خود هستند و برخی دیگر به فرزندان خود شک دارند. در ادامه این مطلب در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا با روش های مختلف هک چت واتساپ دیگران را به شما آموزش دهیم.

گذشته واتساپ در ایران

از حدود دو سال پیش که تلگرام فیلتر شد و بسیاری از مردم نمی خواستند که برای یک پیام ساده، فیلتر شکن خود را روشن کنند یا پروکسی های مختلف را فعال کنند. پس به دنبال یک پیام رسان بهتر که بتوانیم به راحتی در آن پیام های خود را به همدیگر برسانیم، به واتساپ برگشتیم.


تا قبل از اینکه تلگرام توسط پاول دورف طراحی شود، واتساپ یکی از پیام رسان هایی بود که تعدادی از افراد از آن استفاده می کردند اما به خاطر امنیت پایینش، کسی این نرم افزار را دوست نداشت و بیشتر مردم کشورمان، با پیام رسان محبوب وایبر کار می کردند. در زمانی که تلگرام روی کار آمد و همه ما مشغول استفاده از سوپر گروه ها، ربات ها و کانال های آن بودیم، واتساپ توسط شرکت فیسبوک و مدیر آن؛ مارک زاکربرگ، خریداری شد و تا حد زیادی بروز شد.

به دلیل پیشرفت چشمگیر واتساپ در زمینه امنیت و محیط کاربری بهتر، پس از فیلتر شدن تلگرام، همه ما به استفاده از واتساپ روی آوردیم و کمتر کسی در ایران وجود دارد که این نرم افزار را روی گوشی خود نصب نکرده باشد. این اعتماد و علاقه به پیام رسان واتساپ به حدی رسیده که گروه های مربوط به درس بسیاری از مدارس و حتی دانشگاه ها در کشور، در واتساپ درست می شود.

آیا هک واتساپ دیگران، ممکن است؟

در پاسخ این سوال، باید گفت بله ممکن است؛ ولی بای یک توضیح کامل درباره آن بدهیم. اگر تصور شما از هک کردن واتساپ این است که شخصی پای یک سیستم بنشیند و با وارد کردن چندین خط کد، به سیستم واتساپ شخصی دیگری نفوذ کند، باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید.

در نکته اول باید اشاره کنم از آنجایی که امنیت واتس اپ را شرکت فیس بوک تامین می کند، هک شدن یک اکانت واتساپ از طرف سرور و خود واتساپ، تقریبا غیر ممکن است. معمولا هک اکانت واتساپ دیگران، از طرف خود کاربر اتفاق می افتد که معمولا به آن Client Side Hacking گفته می شود. نکته دومی که باید درباره هک واتساپ دیگران بگوییم این است که این کار، یک کار غیر اخلاقی است و ما پیشنهاد می کنیم که این کار را انجام ندهید. هدف ما نیز از این مقاله این است که شما را با برخی از روش های هک واتساپ آشنا کنیم تا بتوانید به وسیله این مقاله، امنیت اکانت خود در واتساپ را بالا ببرید.

در ادامه قصد داریم تا با چند روش ساده و کاربردی برای هک پیامهای واتساپ دیگران، اشاره کنیم.


هک کردن پیام های دیگران در واتساپ

روش اول: واتساپ وب!

شاید برایتان کمی عجیب به نظر برسد ولی یکی از قابلیت های خود واتساپ، اولین و ساده ترین راه هک واتساپ است. بله! همانطور که می دانید، Web.Whatsapp یک لینک است که شما می توانید از طریق آن، با لپ تاپ یا کامپیوتر خود، به اکانت واتساپ خود دسترسی پیدا کنید و کار های خود را آن انجام دهید. بسیاری از افراد هم از این قابلیت برای انتقال عکس، فیلم یا حتی آهنگ بین گوشی و کامپیوتر خود از آن استفاده می کنند.


شما میتوانید با استفاده از قابلیت واتساپ وب، به اکانت فرزندان خود متصل شوید و در زمانی که آنها در واتساپ آنلاین هستند یا اینترنت گوشی شان، روشن است، به پیام هایی که آنها برای اشخاص مختلف می فرستد یا برایش ارسال می شود را تحت نظر داشته باشید.

روش دوم: استفاده از برنامه های هک

یکی دیگر از روش ها که به واسطه آن می توانید به راحتی، اکانت دوستان یا فرزندان خود را هک کنید، هک واتساپ از طریق برنامه های هک یا به اصطلاح نظارت بر فرزندان است. شما می توانید این نرم افزار ها را روی گوشی فرزند خود نصب کنید و از طریق سامانه آنها، بتوانید به واتساپ آنها دسترسی داشته باشید. برخی از شناخته شده ترین نرم افزار های کنترل رفتار عبارتند از:

  • Spy Tool
  • Whatsapp Sniffer
  • IKeyMonitor
  • App Spy
  • Flexispy
  • SpyMyFone

اسم این روش را نمی توان هک کردن گذاشت، ولی به هر حال این کار نیز، نوعی تجاوز به حریم شخصی حساب می شود و حتی اگر از نظر قانونی نیز مشکلی نداشته باشد، از نظر اخلاقی مشکل دارد.

برنامه های نظارتی برای واتساپ

روش سوم: لینک های آلوده یا بد افزار ها

استفاده از بد افزار ها، کی لاگر ها و لینک های آلوده نیز یکی دیگر از شایع ترین روش هایی است که افراد به واسطه آن اکانت های مختلف را هک می کنند. برای مثال، Key logger ها یک نوع برنامه بد افزار هستند که تمامی کلید های روی کیبورد را برای شما می فرستند و شما می توانید به واسطه کلیک های شخص، از پسورد وی خبردار شوید. لینک های مخرب نیز همچنین کاری می کنند و یوزرنیم و پسورد شخص را برای شما می فرستند. در کل مواظب تمامی لینک هایی که در واتساپ برای شما ارسال می شود باشید.

مهندسی اجتماعی، راز مخفی هک

یک نکته بسیار مهم درباره هک واتساپ اینکه، برای همه روش های بالا، به مهندسی اجتماعی نیاز داریم. شما باید بتوانید به روش خاصی، گوشی شخص را از او بگیرید تا بتوانید از طریق واتساپ وب او را هک کنید یا برنامه های مختلف را روی گوشی وی نصب کنید.

مهندسی اجتماعی یا هنر فریب یکی از دانش هایی است که تا سال های زیادی در رشته های اجتماعی و سیاسی به افراد مختلف آموزش داده میشد تا بتوانند به کمک آن روی افراد تاثیر بگذارند. این علم از چند دهه قبل وارد حوزه امنیت نیز شد و هکر ها توانستند به وسیله این روش، افراد یا حتی سازمان های مختلف را هک کنند.

شما می توانید در مقاله «مهندسی اجتماعی چیست؟» اطلاعات کاملی درباره مهندسی اجتماعی و هنر فریب به دست بیاورید و بیشتر درباره این روش خطرناک هک بدانید.

نکته پایانی

هک واتساپ دیگران و دسترسی به پیام های آنها، یکی از کار هایی است که بسیاری از افراد در حال حاضر می خواهند که این کار را انجام دهند. هک کردن شخص دیگر چه برای اهداف مخرب و چه برای اهداف خوب مانند نظارت، کنترل یا حتی مراقبت از شخص، کار ناشایست و ناپسندی است؛ اما اگر قصد دارید که اکانت شخصی را هک کنید، می توانید با روش های بالا این کار را انجام دهید و اگر نتوانستید این کار را انجام دهید، می توانید برای هک حساب مورد نظر به ما مراجعه کنید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی، تلاش داشتیم تا برخی از بهترین روش های هک واتساپ دیگران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در صورت نیاز، اکانت اشخاص مختلف را هک کنید.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام