هک تضمینی واتساپ؛ با 3 روش اصلی هک Whatsapp آشنا شوید!

هک تضمینی واتساپ: امروزه در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم و بسیاری از کار هایی که در گذشته انجام می دادیم، را در حال حاضر انجام نمی دهیم. منظور از گذشته دوران نامه نگاری نیست. به چند سال پیش اشاره داریم که پیامک ها یکی از کار هایی بود که روزانه انجام می دادیم. اما پس از ظهور پیام رسان های مختلف در جهان، نقش پیامک خیلی کمرنگ شد. مخصوصا در ایران که ویژگی ارسال کردن پیام بدون هزینه، برایمان خیلی محبوب است. شاید باورش سخت باشد ولی همه ما تا چند سال پیش فقط به همدیگر پیامک می دادیم ولی الان همه ما اینترنت همراه داریم و از پیام رسان هایی مثل واتساپ برای فرستادن پیام استفاده می کنیم.

هک تضمینی واتساپ؛ با 3 روش اصلی هک Whatsapp آشنا شوید!


واتساپ، یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در تمام جهان است و در ایران نیز ممکن است که محبوب ترین پیام رسان نباشد، ولی به دلیل فیلتر بودن تلگرام، پرکاربرد ترین پیامرسان ایران است و تقریبا همه افراد با شماره خود یک اکانت واتساپ دارند. پس از شیوع کرونا و آنلاین شدن بسیاری از کار ها مانند تحصیل، مدرسه و کار و رفت و آمد و دید و بازدید؛ کار با واتساپ ما خیلی بیشتر از گذشته شد و مقدار زمان بیشتری با آن کار می کنیم.


یکی از موضوعات مهم درباره پیام رسان های محبوب یا پرکاربرد، این است که بسیار در معرض خطر هک هستند و بسیاری از افراد، روزانه تلاش می کنند تا اکانت دیگران در واتساپ را هک کنند. البته همیشه هک کردن افراد دلیل بدی ندارد. بسیاری از اوقات والدین، فرزندان خود را هک می کنند تا بتوانند روی رفتار آنها در دنیای دیجیتالی کنترل داشته باشند.


در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا با چندین روش تضمینی هک واتساپ آشنا شویم تا بتوانید این روش ها را به خوبی بشناسید و مراقب آنها باشید.

هک تضمینی واتساپ با چند روش ساده

اگر تصورتان از هک کردن این است که شخصی پشت یک سیستم می نشیند و با وارد کردن چندین و چند خط کد سبز رنگ با اعداد 0 و 1 در پس زمینه مشکی شخصی را هک می کند؛ کاملا در اشتباهید. برای هک کردن یک اکانت واتساپ راه های بسیار زیادی وجود دارد که اصلا نیاز نیست به کد و هک کردن های این شکلی روی آورد. در ادامه با چندین روش هک تضمینی واتساپ آشنا می شویم.

1: واتساپ وب

واتساپ یک نرم افزار بسیار پرکاربرد است و بسیاری از افراد در شرکت ها و مجموعه های مختلف نیز از آن استفاده می کنند و به همین خاطر یکی از نیاز های بزرگ آن، استفاده از آن در کامپیوتر است که واتساپ وب برای آن طراحی شد. Web.Whatsapp یکی از قابلیت های واتساپ است که شما می توانید به واسطه آن از طریق یک مرورگر وارد حساب واتساپ خود شوید.

هکر می تواند با دسترسی پیدا کردن به گوشی شما، بارکد واتساپ وب را اسکن کند و از طریق واتساپ وب به شما متصل شود و کار خود را انجام دهد. البته یکی از خوبی های این روش هک برای شما این است که واتساپ در طی یک پیام که نمی توان آن را از بین برد، همواره به شما اعلام می کند که شخصی در حال استفاده از قابلیت واتساپ وب است و به شما متصل است. در پیام متن «Whatsapp Web Is Currently Active» را به شما نشان می دهد و شما هم می توانید به راحتی هکر را از اکانت واتساپ خود بیرون بیاندازید.

هک واتساپ؛ تضمینی به سه روش راحت

روش های تضمینی هک واتساپ

استفاده از نرم افزار های کنترل و نظارت

یکی دیگر از روش های به شدت راحت برای هک کردن گوشی دیگران، نصب نرم افزار های نظارتی است. این ابزار ها در گوشی شخص مورد نظر شما نصب می شوند و معمولا مخفی نیز می شوند تا در صورت نیاز، شخص بویی نبرد. بعد شما می توانید از طریق پلتفرم مخصوص این ابزار ها که معمولا وب سایت آنهاست، به تمامی شبکه های اجتماعی شخص دسترسی داشته باشید و آنها را کنترل کنید.


البته نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که دو مشکل برای این راه وجود دارد. یک برخی از این ابزار ها، به طوری هستند که فقط برای کنترل فرزندان طراحی می شوند و روی کار شما نظارت دارند و اگر متوجه شوند که شما از آن استفاده دیگری می کنید، برای مثال، واتساپ همسر خود را چک می کنید، شما را از وب سایت بیرون انداخته و شما را Ban می کنند.


مشکل دوم هم این است که اگر شخص شک کند و در بخش برنامه های گوشی برنامه های مختلف گوشی خود را چک کند، می تواند به راحتی از هک شدن خود خبردار شود و نرم افزار را از روی گوشی خود پاک کند.

اسپوفینگ (Spoofing)

اسپوفینگ نیز یکی از روش های تضمینی هک واتساپ است که به شما کمک می کند تا به مشخصات واتساپ یک نفر متصل شوید و به راحتی وی را هک کنید. اما برای انجام دادن این کار به دو چیز مهم نیاز دارید؛ آدرس IP و Mac گوشی شخص مورد نظر. شما باید این دو مورد را به دست آورید، واتساپ را از روی گوشی خود پاک کنید، دوباره نصب کنید و با شماره شخص مورد نظر دوباره برای وارد شدن تلاش کنید. به این شکل، می توانید وارد اکانت شخص شوید.

مهندسی اجتماعی؛ عنصر مهم هک کردن

یک نکته مهم در تمامی روش های بالا این است که شما باید به طور کامل به تلفن همراه شخص دسترسی داشته باشید تا بتوانید با آن بارکد اسکن کنید، نرم افزار روی آن نصب کنید و IP و Mac Address آن را بردارید. شما باید بلد باشید تا بتوانید شخص را فریب دهید و برای لحظاتی به گوشی شخص دسترسی داشته باشید. مهندسی اجتماعی یا هنر فریب روشی است که به شما اجازه می دهد با برقرار کردن ارتباط با شخص، بتوانید شخص را فریب دهید و او را هک کنید.

مهندسی اجتماعی در تمامی روش های بالا به کار شما می آید و اگر دوست دارید تا بیشتر با آن و روش های و مرحله های مختلف آن آشنا شوید، می توانید سری به مقاله «مهندسی اجتماعی» بزنید.


هک اکانت های واتساپ برای شما

واتساپ را با روش های ساده هک کنید

چرا باید کسی را هک کنیم؟

دلایل زیادی برای هک کردن اکانت واتساپ یا دیگر شبکه های اجتماعی وجود دارد. دلایلی که معمولا منطقی و درست به نظر می رسند مثل؛ نظارت بر رفتار فرزند در دنیای مجازی یا چک کردن همسر یا دوست مشکوک و یا حتی بررسی گذشته یک نفر. ولی همه این کار ها با وجود اینکه دلایل منطقی به نظر می رسند ولی موجه و درست نیستند. هک کردن افراد به طور کلی کار درستی نیست ولی اگر مجبور هستید می توانید این کار را انجام دهید و به اکانت واتساپ افراد دسترسی داشته باشید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را با 3 روش هم واتساپ تضمینی آشنا کنیم تا بتوانید در شرایطی که نیاز داشتید، از آنها برای هک کردن واتساپ اشخاص دیگر استفاده کنید.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام