هک واتساپ فارسی (امنیت خود در واتساپ ایرانی را بالا ببرید)

هک واتساپ فارسی: واتساپ در حال حاضر پیامرسان اول ایران است و تعداد بسیار زیادی از ایرانیان در حال حاضر از این نرم افزار برای ارسال پیام و رسانه های مختلف مثل عکس، صوت یا ویدیو استفاده می کنیم. در واقع بعد از فیلتر شدن تلگرام در سال های اخیر، باعث شد که واتساپ به پرکاربرد ترین پیام رسان در کشور ایران تبدیل شود.

هک واتساپ فارسی (امنیت خود در واتساپ ایرانی را بالا ببرید)


واتس اپ یک نرم افزار پیام رسان است که در سال 2009 کار خود را شروع کرد و در واقع طراحان و سازندگان واتساپ از سال 2009 این نرم افزار را روانه دنیای دیجیتال کردند. در ابتدا واتساپ، پیام رسان قوی و خیلی محشری نبود و طرفداران بسیار زیادی نداشت. اما تا سال 2013 رشد خوبی داشت و فیسبوک نیز طبق معمول، این شبکه اجتماعی رو به رشد را با 4 میلیارد دلار خرید و این پیام رسان را به زیر مجموعه خود تبدیل کرد.


اما واتساپ نیز مانند بسیاری از پیام رسان های خارجی، نسخه ایرانی دارد و شما باید مواظب آن باشید. درست است که استفاده کردن از واتساپ فارسی برای ما راحت تر است، ولی باید به این موضوع دقت داشته باشید که ممکن است امنیت این نسخه کمتر از نسخه اصلی باشد.


در این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را با چندین روش مهم برای هک واتساپ فارسی آشنا کنیم تا آنها را بشناسید و راه های مقابله با آن را نیز یاد بگیرید.

واتساپ فارسی؛ برادر کوچکتر واتساپ

همانطور که احتمالا همه شما می دانید، پیام رسان ها خدماتی را به رایگان در اختیار شما قرار می دهند اما اگر کمی فکر کنید، متوجه می شوید که پول پیام رسان ها از کجا می آید! بسیاری از پیام رسان ها، زیر نظر دولت ها کار می کنند و بسیاری از آنها، اطلاعات مختلف را در اختیار دولت ها می گذارند. واتساپ فارسی نیز در واقع یک نسخه کپی شده از واتساپ است که توسط ایرانی که طراحی شده اما به دلیل اینکه یک کپی است، کیفیت و میزان امنیت دیگری را ندارد.


به خاطر همین برخی از روش های هک که روی نسخه اصلی واتساپ جواب نمی دهند، ممکن است موفق شوند که واتساپ ایرانی را هک کنند. در ادامه با برخی از این روش ها آشنا می شویم.

هک واتساپ فارسی از طریق بارکد

یکی از ابتدایی ترین روش های هک کردن واتساپ که معمولا در واتساپ اصلی جواب نمی دهد اما شما می توانید در واتساپ فارسی به راحتی از طریق یک سیستم دیگر به واتساپ شخص دیگر دسترسی داشته باشید.

یکی از خوبی های واتساپ اصلی این است که در زمانی که با واتساپ وب به آن متصل هستید، مدام به شما پیام می دهد و شما رو متوجه می کند که دستگاهی به شما متصل است. اما واتساپ وب، این مورد را ندارند و شما می توانید به راحتی و از این طریق، شخص مورد نظر خود را هک کنید.

دانستن روش های مختلف هک واتساپ فارسی


در واتساپ قارسی هک نشوید!

هک واتساپ از طریق شماره

یکی دیگر از راه های هک واتساپ که بسیار شناخته شده هم هست، روش Spoofing است. اسپوفینگ در واقع یکی از روش هایی است که کمی پیچیده تر از روش های دیگر است. در روش اسپوفینگ، شما باید به IP و Mac Address شخص مورد نظر خود دست پیدا کنید و این دو مورد را به طور دستی در گوشی موبایل خود وارد کنید.

وقتی که این کار را کردید، باید دوباره در واتساپ لاگین کنید. برای Login دوم در واتساپ، باید شماره شخص مورد نظر را وارد کنید و اینجاست که یکی بودن IP و آدرس مک هر دو گوشی، باعث می شود تا اس ام اس کد تایید برای شما نیز ارسال شود تا بتوانید به راحتی، وارد اکانت فرد مورد نظر شوید.


واتساپ اصلی نیز راهی برای مقابله با این روش ندارد اما اتصال دو دستگاه به یک اکانت را تشخیص می دهد و تلاش می کند تا جلوی آن را بگیرند. اما واتساپ فارسی این ورژن را ندارند و اگر شما از این طریق در واتساپ فارسی، هک شوید، راهی برای بازگشت نیست و باید اکانت خود را دیلیت کنید.

تایید دو مرحله ای؛ شمشیر دو لبه در دستان شما

یکی از نکات بسیار مهم درباره واتساپ فارسی این است که در بخش تایید دو مرحله ای شباهت بسیار زیادی به واتساپ اصلی دارد و در همان حد از امنیت بالایی برخودار است. برای همین پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه هک شوید و شخصی شما را هک کند و این گزینه را فعال کند تا خود شما هم نتوانید از اکانت خود استفاده کنید. به همین خاطر شما باید این گزینه را برای اکانت خود فعال کنید که در وحله اول جلوی هک شدن شما گرفته شود و در وحله دوم، اگر هک شدید، راهی برای بیرون انداختن شما از اکانتتان وجود نداشته باشد. در واقع فعال نکردن تایید دو مرحله ای مثل این است که شما شمشیری در دستان خود داشته باشید اما از آن برای دفاع از خود استفاده نکنید و کسی بیاید آن را از شما بگیرد و به شما بزند.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را با برخی از روش های هک واتساپ فارسی آشنا کنیم تا بتوانید آنها را بشناسید و اکانت خود در مقابل آنها را بهتر کنید.

«اطلاعیه ی مهم »


با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند : فعالیت تیم کارشناسان و متخصیصین ……. صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک ، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد . امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن ، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد .


آسوده گی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست .


با تجدید احترام