هک واتس اپ بدون کد (مواظب باشید در whatsapp راحت نشوید!)

هک واتساپ بدون کد (مواظب باشید در whatsapp راحت نشوید!)


هک واتساپ دیگران بدون نیاز به کد! هک واتساپ بدون کد: هک کردن واتساپ، اینستاگرام، تلگرام یا دیگر اپلیکیشن ها و پیام رسان های دیگران و دسترسی به پیام ها و اطلاعات آنها، یکی از کارهایی است که بسیاری از افراد به دنبال راهی برای آن هستند و دوست دارند که این کار را بر روی شخصی انجام دهند و او را هک کنید و به پیام های شخص دسترسی داشته باشند. بسیاری از والدین، به فرزند خود شک دارند و می خواهند که بر اعمال وی نظارت کامل داشته باشند. بسیاری از خانم ها یا آقایان نیز هستند که نیاز دارند تا رفتار های همسر خود در فضای مجازی را بررسی کنند و تحت کنترل داشته باشند.


البته گر چه که از هر نظر به این جریان نگاه کنیم، هک کردن عزیزانمان برای کنترل رفتار های آنها در شبکه های اجتماعی، کار غیر اخلاقی می باشد، اما در بعضی مواقع لازم است. در چند سال اخیر، واتساپ؛ یکی از نرم افزار های پیام رسانی است که تعداد زیادی از افراد از آن استفاده می کردند. بعد از ماجرای فیلتر شدن تلگرام و آزاد بودن واتساپ برای انتقال پیام و محتوای غیر متنی به صورت رایگان، افراد زیادی واتساپ را نصب کردند.


البته اگر چه محبوبیت تلگرام، همچنان در میان افراد بیشتر از محبوبیت واتساپ است، اما از آنجایی که افراد برای دسترسی به تلگرام به VPN یا Proxy نیاز دارند، بیشتر افراد برای ارسال پیام از واتساپ استفاده می کنند. هک واتساپ اما کمی پیچیده است و از آنجایی که مارک زاکربرگ؛ بنیان گذار فیسبوک، شرکت واتساپ را خرید، روی امنیت آن توجه زیادی داشت و هک کردن یک اکانت واتساپ، دیگر به آن راحتی که فکر می کنید نیست. در ادامه این مقاله در مجله امنیت شبکه اجتماعی، تلاش داریم درباره یکی از روش های پرطرفدار هک واتساپ، یعنی هک واتساپ دیگران بدون کد صحبت کنیم. پیشنهاد می کنیم که این مطلب را از دست ندهید.

هک واتساپ بدون کد؛ کد واتساپ چیست؟

هک واتساپ بدون کد یکی از پرکاربرد ترین عبارت هایی است که در گوگل نیز بسیار سرچ می شود. بسیاری از افراد به دنبال راه هایی هستند که بدون اینکه به کد واتساپ نیاز اشته باشند، شخص مورد نظر خود را هک کنند. کد واتساپ چیست؟ همه ما حداقل یک بار وارد واتساپ شده ایم. وقتی شماره خود را وارد می کنیم، یک کد یک بار مصرف برای ما ارسال می شود که باید تا یک دقیقه آن را در جای مناسب وارد کنید تا بتوانید وارد اکانت خود شوید. بسیاری از افراد هم برای هک واتساپ نیاز به روشی دارند تا بدون نیاز به کد واتساپ را هک کنند.


واتساپ نیز این کد را در خود دارد و برای هک کردن یک نفر، شما نیاز دارید که به کد شخص دسترسی پیدا کنید و برای هک افراد، بیشتر مواقع به کد نیاز دارید. در بسیاری از روش های هک واتساپ نیز شما در اصل تلاش می کنید تا به این کد، دسترسی پیدا کنید و تا بتوانید سیتسم شخص مورد نظر خود را هک کنید. شما می توانید در مقاله «هک واتساپ بدون دسترسی افراد» با برخی از این روش ها آشنا شوید. اما چندین روش نیز برای هک واتساپ وجود دارد که به کد نیاز ندارد و شما می توانید هک واتساپ را بدون نیاز به کد انجام دهید. در ادامه قصد داریم با چند روش هک واتساپ بدون کد آشنا شویم.

واتساپ وب؛ راحت ترین راه هک واتساپ بدون کد

واتساپ وب و دسترسی به واتساپ شخص از طریق یک دستگاه دیگر و از طریق اینترنت، یکی راحت ترین راه های هک واتساپ یک شخص است. نکته مهم در هک واتساپ دیگران بدون کد، این است که: اگر می خواهید واتساپ شخصی را بدون کد هک کنید، باید حداقل برای مدت کوتاهی به تلفن همراه شخص، دسترسی داشته باشید.

واتساپ وب (Web.Whatsapp) یکی از قابلیت های واتساپ است که در آن شما می توانید از طریق مرورگر روی سیستم خود، به اکانت واتساپ خود متصل شوید تا بتوانید به راحتی پیام های خود را در PC تایپ کرده و ارسال کنید یا حتی برخی از فایل ها را با سیستم دانلود کنید و حتی گاها بین گوشی و کامپیوتر خود، فایلی را بدون دردسر جابجا کنید.

شما می توانید به راحتی و با دسترسی به گوشی شخص مورد نظر فقط برای چند لحظه بارکد صفحه واتساپ وب را اسکن کنید و با سیستم خود به واتس اپ شخص، متصل شوید. فقط این موضوع دو مشکل اساسی دارد.


یک اینکه Web Whatsapp تنها زمانی فعال است که گوشی شخص مورد نظر به اینترنت متصل باشد تا بتوانید به پیام های آن دسترسی داشته باشید. اگرچه امروزه کم پیش می آید که کسی اینترنت گوشی خود را خاموش کند. فقط نکته ای که وجود دارد این است که پیشنهاد می کنیم که برای اینکار نرم افزار دسکتاپ واتساپ را نصب کنید و ترجیحا آن را نبندید. چون برای اتصال نیاز دارید که گوشی شخص را به اینترنت متصل کنید.


مشکل دوم نیز این است که شخص می تواند به راحتی متوجه شود که شما به سیستم وی دسترسی دارید و فقط کافی است که وارد بخش واتساپ وب در نرم افزار واتساپ شود و دسترسی شما به واتساپ خود را از بین ببرد. اما اگر این مشکل پیش نیاید، شما می توانید به راحتی روی پیام های شخص کنترل داشته باشید.


هک واتساپ از طریق واتساپ وب یکی از راحت ترین روش های هک واتساپ است که البته شما می توانید به راحتی جلوی اشخاصی که شما را در واتساپ هک کرده اند را از اکانت بیرون بیاندازید.


هک واتساپ دیگران توسط واتس اپ وب

نرم افزار Ikeymonitor

یکی دیگر از راه های راحت و کم دردسر برای هک افراد و کنترل و مشاهده پیام های دریافتی و ارسالی آنها در نرم افزار هایی مانند واتساپ، فیسبوک، اسکایپ و وی چت از آن استفاه کنید، اپلیکیشن Ikeymonitor است. آی کی مانیتور به شما این اجازه را می دهد که بدون اینکه شخص متوجه شود پیام های وی با اشخاص مختلف را شنود کنید و روی وی کنترل داشته باشید.

برای استفاده از IKeyMonitor باید در ابتدا، در وب سایت ikeymonitor.com یک حساب باز کنید و سپس نرم افزار را از خود سایت دانلود کنید. پس از آن باید نرم افزار را روی گوشی شخص نصب کنید و با استفاده از این نرم افزار به راحتی شخص را تحت کنترل داشته باشید.


نظارت بر واتساپ توسط برنامه های هک

نرم افزار Plc Spy

نرم افزار plc spy نیز یکی دیگر از نرم افزار هایی است که می توانید روی گوشی شخص مقابل خود نصب کنید و به تمامی پیام هایی که وی در پیام رسان های مختلف ارسال می کند، نظارت داشته باشید. یکی از مزیت های plc spy نسبت به باقی نرم افزار های هک دیگر این است که این نرم افزار پس از نصب شدن مخفی می شود و امکان لو رفتن شما در استفاده از این نرم افزار بسیار پایین می باشد.

دفاع در برابر اپلیکیشن های نظارتی

شما می توانید در بازه های زمانی مختلف، برنامه های گوشی خود را چک کنید تا از این روش در دنیای دیجیتال هک نشوید. در واقع شما باید از طریق چک کردن برنامه های خود در بخش Setting گوشی، دنبال برنامه های مشکوک و ناآشنا بگردید و آنها را پاک کنید. شما می توانید به این روش، این نم افزار ها را پاک کنید تا کسی روی شما نظارت نداشته باشد.

روش دفاع در برابر هک واتساپ بدون کد چیست؟

شما می توانید از روش های بالا یا روش های دیگر و نرم افزار های دیگری برای نظارت، کنترل یا هک واتساپ دیگران بدون کد استفاده کنید ولی همه این روش ها یک مشکل احتمالی بسیار بزرگ دارند. اگر شخص مورد نظر شما، ورود دو مرحله ای را فعال کرده باشد، شما به جز دسترسی به کد (که آن را دور زده اید)، باید به پسورد شش رقمی شخص نیز دسترسی پیدا کنید و این موضوع می تواند کمی برای شما پیچیده باشد.


تایید دو مرحله ای در اکثر برنامه های پیام رسان وجود دارد و شما می توانید آن را فعال کنید تا امنیت پیام رسان خود را بالا ببرید. در تایید دو مرحله ای شما یک رمز تعیین می کنید و ایمیل خود را نیز تایید می کنید. با هر بار ورود با دستگاه خاص شما باید رمز 6 رقمی را وارد کنید و نکته دوم اینکه این ورود، از طریق ایمیل به شخص اطلاع داده می شود که این موضوع میتواند برای شما گران تمام شود.


تایید دو مرحله ای واتساپ

اگر تایید دو مرحله ای فعال بود، باید چکار کنیم؟

اگر همه راه های بالا را امتحان کردید و نتیجه این نگرفتید و نتوانستید، ورود دو مرحله ای را پشت سر بگذارید، می توانید هک کردن را به ما بسپارید. شما میتوانید هک واتساپ بدون کد را به ما بسپارید و ما واتساپ شخص مورد نظر را هک کرده و به شما تحویل می دهیم.

کلام آخر

همانطور که در ابتدای متن گفته شد، هک کردن واتساپ افرادی مانند فرزند یا شریک زندگی تان، از نظر اخلاقی کار درست و شایسته ای نمی باشد. اما اگر نیاز دارید که برای نظارت، کنترل و محافظت از فرزندان خود به اکانت واتساپ آنها دسترسی داشته باشید، می توانید از روش های بالا برای هک آنها استفاده کنید یا درخواست هک بدهید تا ما اکانت شخص را هک کنیم.


در این مقاله در وب سایت ایران سوشیال؛ مجله امنیتی فضای مجازی، شما را با چند روش برای هک واتساپ دیگران بدون کد آشنا کردیم و تلاش داشتیم که بهترین روش ها را به شما معرفی کنیم. امیدواریم که این محتوا به شما کمک کرده باشد.


«اطلاعیه ی مهم»


با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصیصین …… صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.


آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.


با تجدید احترام