هک واتساپ با شماره (روش های هک واتس اپ با شماره را بشناسید)

هک واتساپ با شماره؛ با گوشی واتساپ دیگران را هک کنید! هک واتساپ با شماره: واتساپ یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در جهان است که امروزه در کشور های بسیار زیادی از جمله کشور های آمریکا، کشور های اروپایی، برخی از کشور های آسیایی و ایران مورد استفاده قرار می گیرد. واتساپ سالهاست که در ایران به عنوان یک پیام رسان معمولی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گرفت.

هک واتساپ با شماره (روش های هک واتساپ با شماره را بشناسید)


پس از ورود تلگرام به ایران، از محبوبیت واتساپ کم شد و هنوز هم که هنوزه، مردم ایران، تلگرام را بیشتر از واتساپ دوست دارند و حتی برخی از افراد، بیشتر از آن استفاده می کنند. اما پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران و نیاز به پروکسی و فیلترشکن برای استفاده از آن، تعداد بسیار زیادی از افراد، به استفاده از پیام رسان واتساپ روی آوردند. در این یک سال اخیر که کرونا نیز دنیا را تسخیر کرده، بسیاری از آموزش ها در ایران به صورت آنلاین و توسط گروه ها و تماس های تصویری واتساپ صورت می گیرد.


اما هر وقت یک پیام رسان یا شبکه اجتماعی، تا این حد مورد توجه و استفاده افراد قرار می گیرند، ناخواسته نیاز به هک اکانت آن نیز حس میشود. هک اکانت واتساپ یا دیگر شبکه های مجازی به دلایل مختلفی صورت می گیرد که در ادامه درباره آنها نیز بحث می کنیم. اما در کل برای هک کردن واتساپ، راه های بسیاری وجود دارد و در این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا درباره روش هک واتساپ با شماره صحبت بکنیم تا بتوانید با شناخت این روش ها، امنیت اکانت خود را افزایش دهید.

دلایل هک واتساپ؛ چرا باید واتساپ شخص دیگری را هک کنیم؟

دلایل بسیار زیادی برای هک کردن واتساپ می شنویم. دلایلی که در نگاه اول، کاملا منطقی به نظر می رسند و افراد بسیار زیادی با آن موافقند. دلایلی مثل:

  • نظارت بر رفتار های فرزندان نوجوان و جوان در دنیا دیجیتال
  • مراقبت از بچه ها در برابر آدم های بد در شبکه های اجتماعی
  • کنترل رفتار های شریک زندگیتان که به او شک کرده اید.
  • بررسی سابقه شخصی که قصد دارید با او وارد رابطه شوید.
  • نظارت بر رفتار کارمندان شرکت برای بالا بردن امنیت اطلاعات شرکت

همه دلیل های بالا در وحله اول بسیار موجه و منطقی به نظر می رسند. بعضی از آنها حتی، خوب نیز تلقی می شوند. اما اگر کمی با منطق به این دلایل نگاه کنیم متوجه می شویم که همه آنها، بهانه ای بیش نیستند. هک کردن اکانت واتساپ شخص دیگر، در هر حال تجاوز به حریم شخصی فرد است و کار غلطی است اما اگر قصد دارید تا شخصی را در واتساپ هگ کنید، ادامه این مقاله را بخوانید تا یکی از بهترین راه های هک واتساپ را بیاموزید.

هک گوشی با موبایل

هک واتساپ با شماره؛ ممکن است با شماره تان هک شوید!

در مقاله های گذشته سایت ایران سوشیال روش های مختلفی برای هک واتساپ را برای شما توضیح داده ایم که می توانید آنها را در بخش «هک واتساپ» مطالعه کنید. روش هایی مانند هک واتساپ بدون کد، هک Whatsapp بدون دسترسی یا حتی هک واتساپ از راه دور. در این مقاله قصد داریم تا برای شما درباره هک واتساپ با شماره تلفن صحبت کنیم.

بله درست است شما می توانید با داشتن شماره تلفن شخص او را به راحتی هک کنید. فقط برای اینکار دو روش وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. در ادامه به این دو روش اشاره خواهیم کرد.

هک واتساپ با شماره از طریق Spoofing

اسپوفینگ یکی از روش هایی است که اگر بتوانید آن را به درستی انجام دهید، می توانید، واتساپ فرد را فقط با داشتن شماره موبایلش هک کنید. اسپوفینگ به نوعی حملعه سایبری گفته می شود که شما با تغییر دادن دستی آدرس IP و آدرس mac سیستم یا گوشی خود، خود را جای یک دستگاه دیگر جا بزنید و سیستم هدف را دور بزنید.

این روش معمولا عملی می شود و شما می توانید به راحتی، سیستم های هدف مختلف را فریب دهید. متاسفانه سیستم های هدف، تدابیر امنیتی مهمی در برابر این حملات ندارند و شما می توانید با دسترسی داشتن به IP Address و mac Address گوشی شخص مورد نظر خود، به راحتی واتساپ او را هک کنید.

Spoofing نیز یکی از روش هایی است که در آن و برای استفاده از آن به مهندسی اجتماعی نیاز دارید تا بتوانید شخص مورد نظر خود را فریب دهید و IP و مک آدرس آن را بردارید. مهندسی اجتماعی، یکی از مهم ترین عوامل در موفقیت روش اسپوفینگ است و شما برای هک کردن افراد از این روش به این مهارت نیاز دارید. ویژگی دیگر اسپوفینگ نیز این است که برایتان هزینه ای ندارد.


هک کردن از طریق روش Spoofing

سایت ها و برنامه های هک

یکی دیگر از روش هایی که برای هک واتساپ با شماره وجود دارد این است که از سایت ها و برنامه های مختلف برای هک واتساپ استفاده کنید. سایت هایی وجود دارند که از روش های مختلف برای هک یک اکانت استفاده می کنند و این قابلیت را در اختیار شما می گذارند. البته استفاده از این روش، دو مشکل اساسی دارد.

مشکل اول اینکه تشخیص واقعی بودن این اپلیکیشن ها یا سایت ها برای هک واتساپ یا هر شبکه اجتماعی دیگر، بسیار سخت است. در واقع شما نمی توانید به این سایت ها اعتماد کنید. مشکل دوم نیز این است که بسیاری از این پلتفرم ها، پولی هستند و شما باید مبلغی را پرداخت کنید تا بتوانید از طریق این سایت ها اکانت مورد نظر را هک کنید.

مقابله با هک شدن واتساپ

اگر دوست دارید تا با شماره تلفنتان در واتساپ هک نشوید، باید مواظب حملات مهندسی اجتماعی باشید یا شماره خود یا IP و آدرس مک خود را در اختیار کسی نگذارید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی، قصد داشتیم تا شما را با روش های هک واتساپ با شماره موبایل آشنا کنیم تا بتوانید اشخاص مورد نظر خود را به راحتی هک کنید.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام