هک واتساپ از راه دور (2 روش اصلی و تضمینی هک Whatsapp)

هک واتساپ از راه دور و به روش های مختلف هک واتساپ از راه دور: واتساپ یکی از محبوب ترین پیام رسان های جهان است که در ایران نیز از آن به طور گسترده استفاده می شود و در حال حاضر، الان همه افرادحداقل یک یا دو اکانت واتساپ برای خود دارند و از آنها در کار های مختلف استفاده می کنند.

هک واتساپ از راه دور (2 روش اصلی و تضمینی هک Whatsapp)


برایان اکتون و یان کوم؛ در سال 2009 یک پیام رسان با نام واتساپ که بهتر است آن را واتس اَپ بخوانیم، را طراحی کردند. در واقع نام نرم افزار واتساپ از عبارت «حالت چطوره؟» (What’s Up?) گرفته شده و واتس اپ (Whats App) نام گرفت. این نرم افزار در ابتدای کار خود، نه شهرت چندانی داشت نه نرم افزار خیلی خوبی بود.


امنیت واتساپ پس از اینکه در سال 2014 توسط شرکت فیسبوک و مارک زاکربرگ خریده شد چند برابر شد و به همین دلیل، شهرت آن نیز بسیار بیشتر شد. در حال حاضر تعداد زیادی از کشور های جهان، از این پیام رسان برای فرستادن متن، محتوای طولانی، عکس، ویدیو یا هر رسانه دیگر از آن استفاده می کنند. در این مقاله در سایت ایران سوشیال؛ مجله امنیت فضای مجازی، قصد داریم تا چند روش برای هک واتساپ دیگران از راه دور را به شما آموزش دهیم.

هک واتساپ از راه دور؛ چرا باید واتساپ کسی را هک کنیم؟

دلیل های بسیار زیادی ممکن است که برای هک کردن اشخاص مختلف وجود داشته باشد که معمولا این دلایل هر چقدر هم هدف خوبی داشته باشند، به اندازه کافی موجه نیستند. دلیل هایی مانند نیاز به داشتن نظارت یا کنترل بر رفتار کودکان در دنیای مجازی یا شک به افراد و یا حتی به قصد شوخی، همه این ها دلیل هایی هستند که به واسطه آنها افراد دست به هک چت واتساپ دیگران می زنند.

این دلیل ها بعضا منطقی به نظر می آیند اما به طور کلی هک کردن اکانت افراد، کار درستی نیست. در واقع در ادامه این مطلب قصد داریم تا چند روش هک از راه دور واتساپ را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از طریق دانستن آنها، امنیت اکانت خود را افزایش دهید.

نرم افزار های کنترل

اگر قصد دارید تا از طریق هک واتساپ، روی رفتار های کودکان خود در واتساپ نظارت داشته باشید، می توانید از نرم افزار های کنترل مختلف، استفاده کنید. این نرم افزار ها به طوری هستند که روی گوشی شخص مقابل نصب می شوند و شما می توانید به واسطه آنها به پیام های شخصی فرد مورد نظر خود، دسترسی داشته باشید. نسخه های زیادی از اپلیکیشن های کنترل نوشته شده است که یکی از بهترین موارد آنها برنامه PLC Spy است.

برنامه plc spy یکیاز بهترین ابزار های نظارت و کنترل بر روی شبکه های اجتماعی اشخاص است که ویژگی های بسیار زیادی دارد. نکته مهم این ابزار در هک تضمینی واتساپ از راه دور این است که لازم نیست که شما این نرم افزار را روی سیستم طرف نصب کنید. شما میتوانید لینکی را برای شخص ارسال کنید و اگر او روی لینک کلیک کند، نرم افزار به سرعت در گوشی وی نصب شده و مخفی می شود.

دیگر ویژگی عالی این ابزار این است که تمامی پیام ها، تماس ها و رسانه ها مانند عکس و فیلم را به شما نشان می دهد و می توانید توسط این برنامه کنترل کاملی روی شخص مورد نظر داشته باشید.

برنامه های دیگری نیز وجود دارند که کار کنترل روی اکانت واتساپ، تلگرام، اینستاگرام یا حتی دیگر اپلیکیشن ها را انجام می دهند. برنامه هایی مثل Ikeymonitor یا دیگر نرم افزار های اینچنین.

هک تضمینی واتساپ از راه دور

هک واتساپ با نرم افزار plcspy

هک از طریق واتساپ وب

واتساپ وب نیز یکی از روش های دیگر هک واتساپ از راه دور است، اما دو مشکل دارد. همانطور که می دانید، واتساپ نیز مانند شبکه های مجازی دیگری مانند اینستا و تلگرام، قابلیت وصل شدن به اکانت از طریق سایت را فراهم کرده و شما می توانید از طریق واتساپ وب، به اکانت واتساپ خود دسترسی داشته باشید. این قابلیت به نحوی است که شما باید بارکدی که در صفحه به شما نشان داده می شود را با گوشی خود اسکن کرده و به اکانت واتساپ متصل شوید.


استفاده از واتساپ وب برای هک کردن افراد دیگر، یکی از ابتدایی ترین روش های هک واتساپ است که دیگر کمتر کسی می توانید آن را عملی کند. اما حال قصد داریم که به مشکلات هک از طریق واتساپ وب بپردازیم.


مشکل اول اینکه این روش خیلی از راه دور نیست! در واقع شما می توانید از راه دور به واتساپ اشخاص دیگر دسترسی داشته باشید اما برای متصل شدن به اکانت آنها، حتما باید گوشی آنها را برای لحظاتی در اختیار بگیرید. امروزه هم که همه برای گوشی های خود و حتی برنامه های خود رمز می گذارند.


مشکل دوم نیز این است که شخص ممکن است متوجه شود که شما از طریق یک دستگاه به اکانت او متصلید و می تواند دسترسی شما را ببندد. در واقع هر وقت شما واتساپ وب را باز کنید پیامی در گوشی شخص ظاهر می شود که واتساپ وب شما در این لحظه فعال است و اگر خود شخص از واتساپ وب استفاده نکند، شما به راحتی لو می روید.

هک واتساپ از راه دور یکی از کار هایی است که بسیاری از افراد مشتاق هستند تا آن را یاد بگیرند تا بتوانند به اکانت های اطرافیان خود دسترسی داشته باشند. در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی، قصد داشتم تا شما را با 2 روش ساده برای هک واتساپ از راه دور آشنا کنیم تا بتوانید به واتساپ یک نفر در فاصله طولانی با شمادسترسی داشته باشید.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام