بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام به 3 روش تضمینی

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام با سریع ترین روش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام: شاید برای شما این اتفاق پیش آمده باشد که یک روز صبح از خواب بیدار می شوید و هنگامی که می خواهید اینستاگرامتان را چک کنید با هشداری رو به رو می شوید که به شما اجاره نمی دهد که وارد حساب کاربریتان شوید! آنجا است که ترس و استرس به سراغ شما می آید که حالا باید چکار کنم؟ چه اتفاقی افتاده است؟ نکند اینستاگرام من هک شده است؟ نگران نباشید زیرا اگر این اتفاق هم افتاده باشد راهی وجود دارد تا شما بتوانید حساب اینستاگرامتان را پس بگیرید!

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام به 3 روش تضمینی


اما باید عجله کنید و کمی سرعت را به کارتان اضافه کنید، قبل از این که از اطلاعات شما سو استفاده شود!

شاید بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک اکانت بیفتد هک شدن توسط هکرها است. اگر اکانت اینستاگرام شما هک شده، در شرایط بحرانی قرار دارید و لازم است سریعا برای برگرداندن آن اقدام کنید! چرا؟؟؟

زیرا هکر می تواند با اکانت شما دست به هر کاری بزند و از این طریق اکانت اینستاگرام شما را به خطر بیندازد. به عنوان مثال عکس ها و فیلم های شما را ذخیره و بعد از آنها استفاده های غیر قانونی کند و یا محتوای نامناسبی را در اکانت شما منتشر کند. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شاید کمی دشوار باشد اما غیر ممکن نیست در این مقاله در مجله امنیت فضای مجازی، قرار است راه کارهایی را به شما آموزش دهیم که اگر اکانت شما دچار این مشکل شد بتوانید سریعا آن را پس بگیرید ولی قبل از آن باید بدانیم از کجا مطلع شویم که پیج ما هک شده است؟

از کجا بفهمیم پیج اینستاگرام ما هک شده است؟

معمولا در این مواقع به دلیلی که مشخص نیست پیج شما از دسترستان خارج می شود، وقتی هم که مجددا قصد دارید وارد شوید، پیامی به شما نشان داده می شود که پسوورد پیج شما تغییر کرده است. پس باید سریعا اقدام کنید و اولین کاری هم که باید انجام دهید این است که درخواست بازیابی پسوورد اعلام کنید و بعد از آن یک لینک بازیابی برای شما ارسال می شود که می توانید از این طریق اقدام کنید تا پیجتان را پس بگیرید.

پیج هک شده اینستاگرام را چطور برگردانیم؟

در کل برای این که بتوانید اکانت خودتان را بازگردانی کنید، سه راه معتبر پیش رو دارید که حتما با استفاده از یکی از این روش ها جواب می گیرید.

  • بازگردانی از طریق ایمیل
  • بازگردانی از طریق فیسبوک
  • بازگردانی از طریق پشتیبانی اینستاگرام
  • چطور پیچج هک شده اینستا را برگردانیم

روش اول: بازگردانی از طریق ایمیل

اگر شما هوشمندانه عمل کرده باشد و امکان بروز این مشکلات را در نظر پاشته اید، احتمالا از قبل پیج اینستاگرامتان را به یک حساب فیسبوک یا ایمیل متصل کرده اید و حالا به راحتی می توانید آن را بازگردانی کنید اما طبیعتا هکر بعد از هک کردن و دسترسی به صفحه شما ایمیل و شماره ثبت شده داخل پیچ را پاک خواهد کرد در این حالت شما فقط یک راه خواهید داشت و آن هم ایمیل موجود در پیچ قبل از هک شدن می باشد.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد ایمیلتان شوید و به آخرین ایمیلی که از طرف اینستاگرام دریافت کرده اید، مراجعه کنید. در این ایمیل محتوایی به شما نشان می دهد با این مضمون که آدرس قبلی ایمیل شما به یک آدرس جدید تغییر پیدا کرده است. اما در انتهای ایمیل دریافتی عبارت revert this change قرار دارد که ما با این قسمت کار داریم. اگر روی آن کلیک کنیم وارد صفحه ی جدیدی می شویم که در این صفحه از ما می خواهد، با بررسی اطلاعات پیچ خود البته قبل از این که هکر آن ها را تغییر دهد!مطمئن شویم که آیا این اطلاعات صحیح بوده و مربوط به همین پیج است یا خیر؟

بعد از اطمنیان از این موضوع برای این که پیج هک شده را بازگردان ی کنید از شما دو سئوال پرسیده می شود:


  • تغییر ایمیل را خودتان انجام دادید!
  • تغییر ایمیل توسط شما انجام نشده است!

که در این حالت شما باید دومین گزینه را انتخاب کنید و وارد مرحله ی بعدی شوید.

در صفحه ی جدیدی که برای شما باز می شود باید رمز جدیدی را وارد کنید، بعد از این که رمز جدید را وارد کردید و مراحل تایید آن را انجام دادید گزینه ی submit را بزنید تا رمز شما به رمز جدیدی که وارد کردید تغییر پیدا کند.

بعد از این که شما تمام این مراحل را انجام دادید به طور خودکار وارد اینستاگرام می شوید و صفحه ی رام می شوید و صفحه ی edit profile به شما نشان داده می شود و اینستاگرام از شما می خواهد که اگر نیاز دارید، تغییرات لازم را اعمال کنید.

نکته ی مهم جهت یادآوری: فراموش نکنید در صورتی می توانید با این روش پیجتان را پس بگیرید که قبلا آن را به یک ایمیل معتبر متصل کرده باشید.

۲.بازگردانی پیج از طریق فیسبوک:

اگر شما قصد دارید که یک حساب اینستاگرامی تجاری داشته باشید یکی از بهترین راه ها برای توسعه،این است که پیجتان را به یک حساب فیسبوک متصل کنید ولی علاوه بر این که می توانید یک اکانت تجاری بسازید، یکی دیگر از مزیت های خیلی خوبی که برای شما دارد این است که امنیت پیج شما را افزایش می دهد.

اگر حساب اینستاگرامی شما به هر دلیلی هک شد و با استفاده از ایمیل نتوانستید آن را بازگردانی کنید، فیسبوک به کمک شما می آید.

چطور؟ کافی است که شما وارد برنامه ی اینستاگرام شوید و گزینه ی log in را بزنید و بعد log in with Facebook را انتخاب کنید.

بعد از آن صفحه ی جدیدی به شما نمایش داده می شود که شما باید اطلاعات فیسبوک مرتبط با پیجی که هک شده است را وارد کنید و دوباره ی گزینه ی log in را بزنید. ممکن است از شما خواسته شود تا یک رمز جدید انتخاب کنید اما این امکان هم وجود دارد که مستقیما وارد بخش edit profile شوید و از آنجا پسوورد و سایر اطلاعات را تغییر دهید.

۳.بازگردانی از طریق پشیبانی اینستاگرام

اگر ایمیل و فیسبوک در بازگردانی پیج شما هیچ تاثیری نداشت و از این طریق نتوانستید کاری انجام دهید، در مرحله ی آخر تنها کاری که از دست شما بر می آید کمک گرفتن از پشتیبانی اینستاگرام است.

در صورتی که شما هیچ ایمیلی را ثبت نکرده باشید یا یک اکانت فیسبوک را به حسابتان متصل نکرده اید، پشتیبانی اینستاگرام آخرین گزینه ای است که برای کمک گرفتن در دست دارید.

اما برای این که بتوانید از پشتیبانی استفاده کنید بازهم شرایط خاصی دارد. اول این که باید شماره ی تلفن یا ایمیلی که اولین بار با استفاده از آن وارد اینستاگرام شدید را به یاد داشته باشید.

اگر این اطلاعات را دارید فقط کافی است وارد برنامه ی اینستاگرام شوید و گزینه ی log in را بزنید اما این بار get help singing in را بزنید.

وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد ایمیل یا شماره ی تلفنی را که موقع ثبت نام از آن استفاده کرده اید را وارد کنید، اما چون ما برای وروود به بخش پشتیبانی این مراحل را طی می کنیم مهم نیست چه اسم پیچی و یا ایمیلی وارد می کنیم.

بعد از این که اسم پیجی را وارد کردیم یک فلش در بالای صفحه سمت راست وجود دارد که اگر آن را بزنیم وارد یک صفحه ی جدیدی می شویم که برای وصل شدن به قسمت پشتیبانی تنها کافی است که گزینه ی need more help را بزنید.

بعد از این که به قسمت پشتیبانی متصل شدید باید متناسب با مشکلی که برای شما پیش آمده است یک گزینه را انتخاب کنید برای مثال اکانت شما هک شده و یک صفحه ی شخصی بوده است باید گزینه ی personal account with my photos را انتخاب کنید و بعد از آن باید مشکل خود را در قسمت توضیحات وارد کنید وsubmit request را بزنید.

بعد از این که این مراحل را انجام دادید از طرف اینستاگرام ایمیلی برای شما ارسال می شود. این ایمیل حایو یک لینک است که به منظور افزایش امنیت اکانت برای شما ارسال شده است.

در این قسمت باید یک رمز عبور جدید را وارد کنید و پس از این که تایید را انجام دادید، مراحل بازیابی اکانت شما به پایان رسیده است.

اما یک سئوال مهم

اگر هکر بعد از این که به حساب اینستاگرام دسترسی پیداکرد آن را حذف کند، چه کار باید کنیم؟

اگر به قدر کافی بدشانس باشید که هکر بعد از دستیابی به اکانت اینستاگرام‌ شما آن را حذف یا غیرفعال کند، متاسفانه راه حل قطعی و تضمینی برای بازیابی آن اکانت وجود نخواهد داشت. اینستاگرام به محض این که اکانتی از سوی صاحب آن حذف شود، تمام پست‌های آن را از بین خواهد برد و راه ساده‌ای هم برای بازیابی آن اکانت ارائه نمی‌کند.

نکته پایانی

اگر حساب اینستاگرام شما به هر دلیلی هک شد، لازم نیست گکه سزیعا نا امید شوید و به این فکر کنید که تمام اطلاعات خودتان را از دست دادید و دیگر راهی ندارید برای این که بتوایند مجددا آن را پش بگیرید اگر تماک روش هایی که در مقاله گفته شد را به صورت موبه مو و قدم به قدم انجام دخید مطمئن باشید که در سریع ترین زمان می توانید این کار را انجام دهید.

امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله در وب سایت ایران سوشیال؛ روش های بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام را به شما دوستان آموزش داده باشیم تا بتوانید در شرایط بحرانی، به واسطه آنها، مشکل خود را حل کنید.

«اطلاعیه ی مهم»

با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.

آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.

با تجدید احترام