هک تلگرام | نظارت بر عملکرد فرزندان | 100% تضمینی

چگونگی هک تلگرام و روش های کنترل عملکرد فرزندان در تلگرام.کنترل کردن تلگرام در فضای مجازی با عنوان هک تلگرام شناخته می شود، یکی از بزرگترین چالش های ذهنی والدین برای کنترل فعالیت فرزندان در این شبکه اجتماعی می باشد.

ما در اینجا قصد آموزش هک کردن تلگرام را نداریم، بلکه قصد معرفی ابزار کنترلی قابل استفاده برای والدین جهت کنترل تلگرام فرزندان را داریم. تلگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های پیام رسان در میان کاربران ایرانی است، که به دلیل امکانات گسترده محبوبیت زیادی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.

هک تلگرام | نظارت بر عملکرد فرزندان | 100% تضمینی


این محبوبیت بیش از اندازه موجب شده است، تا کمتر کسی به دنبال روش های کنترل اس ام اس باشد، کاربران زیادی با هدف نظارت بر فعالیت عزیزان و فرزندان خود در این شبکه اجتماعی محبوب به دنبال روش هایی برای هک برنامه تلگرام باشند. اما غافل از اینکه، این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، ولی امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.

آیا هک تلگرام با برنامه SPY24 امکان پذیر است؟

اما این روش هکینگ تلگرام محسوب نمی شود، بلکه یک ساز و کار نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در شبکه تلگرام است، یعنی شما با نصب یک نرم افزار تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان دسترسی از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در شبکه تلگرام، که به اصطلاح عامیانه رت هک تلگرام از راه دور شناخته می شود را خواهید داشت.

نصب برنامه بسیار ساده است شما بدون نیاز به هک کردن تلگرام با آیدی و تنها با انجام چند مرحله ساده می توانید، آن را بر روی گوشی فرزند خود نصب کرده و پس از مخفی شدن برنامه می توانید، گزارش فعالیت ها و ارتباطات فرزند خود را در شبکه تلگرام با استفاده از کنترل پنل مدیریت والدین تحت نظر بگیرید.

پس با ما همراه باشید تا شما را با نحوه مدیریت عملکرد فرزندان در شبکه تلگرام، را بدون نیاز به هیچ راهکار هک و یا غیر قانونی به واسطه برنامه SPY24 آشنا سازیم.

چرا به برنامه هک تلگرام و کنترل شبکه های اجتماعی نیاز داریم؟

روزانه بسیاری از والدین به دنبال برنامه های کنترل تلگرام هستند. چراکه تهدیدات و خطرات بهره برداری نادرست از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. در این بین رده های سنی زیر 18 سال به دلیل داشتن ذهن کنجکاو و ریسک پذیر، در معرض بیشترین آسیب قرار دارند. از آنجایی که تلگرام نیز بیشترین میزان نفوذ را در میان ایرانیان را داشته است، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران این شبکه پیوسته اند. برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

  • امکان ورود به کانال های و گروه های غیر اخلاقی و نامناسب
  • ایجاد مزاحمت برای دیگران و یا دردسر هایی از این قبیل
  • ارتباط با افراد شیاد، یا دوستان ناشایست و انحرافاتی از این قبیل
  • فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل
  • موارد ذکر شده می تواند از پیش پا افتاده ترین تهدیدات این شبکه برای فرزندانمان باشد.

با توجه به موارد ذکر شده، روش های همچون هک تلگرام با شماره تلفن و یا کنترل کردن آن برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزندانشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای ضروری جامعه باشد.

به همین خاطر والدین به دنبال ابزارهای هک موبوگرام و تلگرام هستند، از این رو برای جلوگیری از این رویه غلط، ابزار نظارت والدین SPY24 را برای والدین عزیز فراهم ساخته ایم.

نحوه فعالسازی تنظیمات برنامه SPY24 برای ارائه گزارش اطلاعات برنامه تلگرام

محتوای این بخش با توجه به اطلاعات مورد نیاز شما جهت گزارش در پنل کاربری والدین، قابل تغییر می باشد. کاربرانی که برنامه را نصب نموده اند، می توانند مطابق تنظیمات زیر ارسال گزارشات شبکه اجتماعی مورد نظر را فعال نمایند.

پس از نصب برنامه، مطابق راهنما آموزشی می توانید وارد بخش تنظیمات برنامه شوید و پیام رسان تلگرام را در حال فعال قرار دهید.

در بخش تنظیمات برنامه تلگرام دسترسی اعلانات را برای برنامه تلگرام فعال کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را مطابق تصویر دنبال کنید.

Settings > Notifications and Sounds > Private Chats > Notifications for private chats & Message Preview & Popup Notifications – Always show popup


در بخش بعدی دقت داشته باشید، در گوشی های روت نشده باید دو دسترسی اعلانات (Notifications و دسترسی ها Accessibility برای برنامه نظارتی فعال باشد.

برای فعالسازی دسترسی بخش اعلانات، مطابق تصویر وارد زیر وارد منو Settings شوید و در بخش جستجو عبارت، Notification Access را جستجو نمایید .

و یا مسیر زیر را دنبال کنید:

Settings > App and Notifications > Advanced > Special app access > Notification Access


در لیست برنامه های باز شده مقدار این دسترسی را برای برنامه ......... فعال نمایید.

در مرحله بعدی برای فعال سازی دسترسی لازم برای هک کردن محتوای تلگرام، از منوی Settings وارد بخش Accessibility شوید،

Settings > Accessibility > Internet Service

و مطابق تصویر فوق مقدار آن را برای برنامه ..... فعال کنید. فعال کردن اعلانات تلگراممسیر اعلانات تلگرام

سوالات متداول در خصوص روش های کنترل تلگرام

در این بخش به سوالات متداول کاربران در خصوص تلگرام و برنامه های هک آن پرداخته ایم که می توانید این سوالات را به همراه پاسخ آنها مشاهده نمایید.