هک وایبر | کنترل پیام های Viber | نظارت بر عملکرد فرزندان

چگونه می توان بدون هک وایبر این شبکه را کنترل کرد؟ اصولا در میان کاربران اساس نظارت و کنترل یک برنامه با عنوان هک یا نفوذ نامگذاری شده است، به این صورت که اگر فردی به دنبال کنترل Viber باشد، در اینترنت به دنبال برنامه " هک وایبر " خواهد بود.

از آنجایی که وایبر یه نرم افزار محبوب پیام رسان با قابلیت های ویژه ای همچون تماس، پیام و ارتباطات با شماره های بین المللی است در میان اپلیکیشن های محبوب پیام رسان قرار گرفته است.

این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است و با استفاده از برنامه های کنترلی نظیر SPY24 می توانید تمامی محتوای ارسالی و دریافتی در این پیام رسان را تحت نظر گرفت. علاوه بر این امکان کنترل تماسها، پیامک ها، برنامه های اجرا شده و محتوای وبگردی نیز برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

هک وایبر | کنترل پیام های Viber | نظارت بر عملکرد فرزندان


آیا هک کردن وایبر با با برنامه SPY24 امکان پذیر است؟

ه از برنامه SPY24 در واقع هک کردن وایبر به حساب نمی آید، بلکه یک روش مدیریتی بر عملکرد فرزندان شما در Viber است، به این معنی که شما با استفاده از این برنامه می توانید کلیه فعالیتهای فرزندان خود را رصد نمایید و از فعالیت ها و ارتباطات اشتباه فرزندان خود جلوگیری لازم را بعمل آورید.

نصب و فعالسازی این برنامه بسیار ساده است و تنها در چند گام ساده می توانید آن را نصب کنید. پس از نصب برنامه می توانید برنامه را مخفی نمایید تا حساسیتی در خصوص اعتماد فرزند شما ایجاد نشود. سپس گزارش کلیه فعالیتهای وی در شبکه های اجتماعی و سایر بخش های گوشی تلفن همراه وی به حساب مدیریتی شما ارسال خواهد شد. و شما با استفاده از تلفن همراه خود می توانید عملکرد او را رصد نمایید و محدودیت های لازم را اعمال کنید.

همانطور که مشاهده کردید، متوجه شدید که لازم نیست به دنبال برنامه ای برای هک وایبر یا موارد مشابه باشید، کافیست نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده را نصب کنید تا به سادگی فعالیت های فرزند خود را در فضای مجازی و حقیقی را بدون نیاز به روشهای غیر منطقی و تنها با استفاده از این برنامه تحت نظر بگیرید.

چرا به برنامه کنترل و یا هک Viber نیاز داریم؟

همچون سایبر پیام رسان های محبوب وایبر نیز یکی از مسنجر های پرطرفدار در میان افراد، مخصوصا فرزندان ما می باشد. رایگان بودن و سهولت در دسترسی ارتباطات مالتی مدیا در این این پیام رسان باعث شده است تا علاقه خانواده ها برای پیدا کردن روشی برای هک Viber بیشتر از گذشته شود.

از جمله خطرات احتمالی ناشی این نرم افزار ارتباطی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عضویت در گروه های غیر اخلاقی با محتوای خارج از رده سنی
  • ایجاد مزاحمت برای سایر افراد در این شبکه اجتماعی
  • ارتباط با کلاهبرداران اینترنتی افراد شیاد و سودجو
  • به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و ایجاد بعدی

موارد نامبرده می توانند از ساده ترین تهدیدات حاضر در پیام رسان وایبر باشند، که با توجه به موارد اعلام شده می توان به اهمیت نظارت والدین در این شبکه اجتماعی پی برد.

مراحل نصب سامانه مراقبت از خانواده برای کنترل وایبر

ثبت نام در SPY24

ایجاد اشتراک در سامانه

در سامانه ثبت نام کنید و حساب مدیریتی خود را ایجاد کنید تا دسترسی شما به پنل مدیریتی ایجاد شود. پس از ایجاد حساب، لایسنس نرم افزار را تهیه کنید.

نصب SPY24

نصب برنامه SPY24

پس از ثبت نام و تهیه شناسه، دسترسی شما برای دانلود برنامه ایجاد خواهد شد. برنامه را دانلود کنید و مطابق راهنما بر روی گوشی تلفن همراه مورد نظر نصب کنید.


شروع نظارت

شروع نظارت بر وایبر

اکنون وارد حساب کاربری خود شوید و نظارت بر وایبر و سایر فعالیت های گوشی تلفن همراه فرزند خود را تحت کنترل داشته باشید و دغدغه های حضور آنها در فضای مجازی را به فراموشی بسپارید.

سوالات متداول در خصوص هک و کنترل برنامه وایبر

در اینجا به پرسش های متداول کاربران در خصوص هک وایبر و کنترل آن پاسخ داده ایم.