ردیابی موبایل و گوشی تلفن همراه | موقعیت یابی افراد و اشخاص گمشده | نظارت بر عملکرد فرزندان

چگونه می توانیم ردیابی گوشی تلفن همراه اشخاص را انجام دهیم؟ گوشی های موبایل امروزه به تکنولوژی موقعیت یابی با استفاده از فناوری GPS مجهز شده اند، و همین مسئله باعث شده است تا عده زیادی به دنبال ردیابی افراد ، با استفاده از موقعیت یابی گوشی تلفن همراه قرار گیرند. چرا که در شرایط بحرانی این تکنولوژی بسیار کاربردی بوده که در ادامه به نحوه استفاده از این برنامه برای ردیابی گوشی موبایل از راه دور می پردازیم.

کافیست نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده را بر روی گوشی تلفن همراه فرزند خود نصب کنید و در شرایط زیر آن استفاده کنید:

  • ردیابی گوشی تلفن همراه سرقتی یا مفقودی
  • موقعیت یابی فرزندان و سایر اعضا خانواده
  • ردیابی افراد گمشده، مبتلا به آلزایمر و سالمندان
  • ردیابی بازاریابان، پیک موتوری و کارمندان

ردیابی موبایل و گوشی تلفن همراه | موقعیت یابی افراد و اشخاص گمشده | نظارت بر عملکرد فرزندان


ردیابی موبایل با برنامه سامانه مراقبت از خانواده

برای کنترل و ردیابی گوشی های موبایل با استفاده از برنامه SPY24 کافیست، آن را بر روی گوشی تلفن همراه مورد نظر خود نصب کنید و بخش " موقعیت یابی آنلاین " آن را فعال کنید. پس از نصب و فعالسازی برنامه به صورت خودکار مخفی شده و شروع به ارسال موقعیت موبایل مورد نظر به پنل مدیریتی شما می نماید.

برای آگاهی از موقعیت لحظه ای گوشی تلفن همراه مورد نظر کافیست در پنل مدیریتی دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید تا موقعیت فعلی دستگاه خود را مشاهده کنید و کلیه مسیرهای تردد افراد مورد نظر را در بازی های زمانی مختلف مشاهده نمایید.

در لحظه می توانید ردیابی گوشی تلفن همراه فرزند و یا دستگاه سرقت شده خود را انجام دهید و یا از موقعیت کارمند خود آگاهی یابید. همینطور می توانید محدود های تردد مجاز و غیر مجاز را برای آنها تعریف کنید تا به سادگی از ورود یا خروج آنها از اماکن خاص آگاهی یابید. منزل، مدرسه، پارک، کتابخانه و.. می تواند از جمله نقاط قابل تعریف در نقشه انتخابی شما باشد.

چرا به برنامه های ردیابی گوشی تلفن همراه نیازمندیم؟

دسترسی به موقعیت یابی و ردیابی گوشی تلفن همراه فرزندان و عزیزان باعث ایجاد آرامش خاطر فکری سرپرستان خانواده می شود. چرا که شاید همیشه نتوان به صورت مدام با آنها در تماس بود و یا بعضا در شرایط اضطراری امکان برقراری تماس با آنها وجود نداشته باشد. اما با آگاهی از موقعیت مکانی آنها در هر لحظه می توانید با خیال راحت تری به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

آگاهی از زمان ورود به مدرسه و یا اعلان رسیدن آنها به منزل از بسیاری از دغدغه های روزمره شما می کاهد، همچنین با نگرانی کمتری تردد و بیرون رفتن سالمندان و یا افراد مبتلا به آلزایمر را دنبال خواهید کرد.

ناظر بر تردد کارمندان و بازاریان خود در سطح شهر هستید و تسلط بیشتری بر کیفیت عملکرد آنها در زمان و نحوه رسیدگی به مشتریان خواهید داشت. به این ترتیب بازدهی کاری مناسب تری برای کسب و کار خود رقم خواهید زد.

ردیابی موبایل و گوشی تلفن همراه | موقعیت یابی افراد و اشخاص گمشده | نظارت بر عملکرد فرزندان


آیا با SPY24 ردیابی گوشی تلفن همراه سرقت شده امکان پذیر است؟

در اکثر گوشی های تلفن همراه امروز قسمتی تحت عنوان Find My Phone در نظر گرفته شده است که در مواردی همچون دزدیده شدن گوشی موبایل و یا مفقود شدن آن امکان ردیابی آن برای صاحب حساب گوگل و یا اپل آیدی فراهم می سازد. اما این سرویس ها معمولا تاریخچه موقعیت و مسیرهای پیموده شده دستگاه را به شما ارائه نمی دهد و بعضا برای کاربران داخلی محدودیت هایی را لحاظ کرده اند.

اما ردیابی گوشی تلفن همراه شما با هر سرویس موقعیت یابی در گوشی های تلفن همراه فقط تنها تا زمانی امکان پذیر است که دسترسی موبایل مورد نظر به اینترنت فراهم باشد. از آنجایی که یه دستگاه هوشمند بدون اینترنت یک دستگاه بلا استفاده است، تقریبا می توان از بابت اعلام موقعیت برنامه در شرایط خاص اطمینان خاطر پیدا کرد.

اما با سامانه مراقبت از خانواده شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز موقعیت دستگاه خود را بدون فعال سازی هرگونه سرویس موقعیت یابی جانبی بر روی نقشه های گوگل و یا سایر سرویس دهنده های نقشه داشته باشید و نگرانی در خصوص تاریخچه موقعیت های قبلی نداشته باشید.

مراحل نصب SPY24 برای کنترل کردن گوشی ها اندرویدی

ثبت نام در SPY24

ساخت حساب کاربری

ابتدا یک حساب مدیریتی در سامانه مراقبت از خانواده ایجاد کنید، چرا که پس از نصب برنامه نظارتی یا به اصلاح "هک اندروید"، تمامی اطلاعات اکانت شما به این حساب کاربری ارسال می شوند.


نصب برنامه SPY24

نصب برنامه نظارتی

برنامه را از بخش دانلود حساب نظارتی مطابق آموزش ارائه شده نصب کنید، پس از فعالسازی کلیه اطلاعات حساب کاربری شما به پنل مدیریتی شما در سامانه مراقبت از خانواده ارسال می کند.

شروع نظارت

پس از انجام دو مرحله قبل می توانید وارد حساب کاربری شوید، و گزارشات ارائه شده از دستگاه فرزند را به صورت تفکیک شده مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از ابزار های کنترلی تغییرات لازم را اعمال کنید.

سایر روش های ردیابی افراد و گوشی های موبایل

در سراسر اینترنت تبلیغات متعددی با عناوینی همچون موقعیت یابی افراد از طریق تلگرام، ردیابی موبایل همسر، فرزند و سایر موارد مشابه مواجه می شوید. اما برای آشنایی با صحت و سوق این تبلیغات سایر روش های عملیاتی برای ردیابی افراد را برای شما تشریح خواهیم کرد.

ردیابی افراد از طریق تلگرام

برای آگاهی از موقعیت مخاطبین تلگرام، اخیرا تلگرام سرویس Live Location افزوده شده است، که برای اعلام موقعیت کاربران تلگرام جهت آگاهی از موقعیت فعلی یکدیگر به آن افزوده شده است. برا استفاده از این سرویس بر روی "گیره" کلیک کنید و گزینه " Location " را انتخاب کنید.

سپس در منوی باز شده گزینه " Share My Live Location For " را انتخاب کنید تا فیلد انتخاب بازه زمانی اعلام موقعیت شما به مخاطب مورد نظر به نمایش در آیند.

پس از انتخاب بازه زمانی مورد نظر، دکمه " Share " موقعیت شما در باز انتخابی به صورت خودکار به مخاطب مورد نظر نمایش داده خواهد شد.

ردیابی اشخاص از روی اینستاگرام

بر خلاف نرم افزار واتساپ و تلگرام امکان موقعیت یابی افراد به صورت لایو لوکیشن از طریق برنامه اینستاگرام وجود ندارد. و عموما روش موقعیت یابی مطمئنی برای استفاده از این نرم افزار برای اعلام موقعیت ارائه نشده است. فقط می توانی با لوکیشن پست های ثبت شده در بالای تصاویری که به انتخاب کاربر صورت میگیرد از موقعیت محل درج تصویر ارسال شده آگاهی یابید.

لازم به ذکر است این روش نیز در صورتی که کاربر موقعیت حقیقی در پست ارسالی ثبت کرده باشد برای آگاهی از موقعیت تقریبی کاربر قابل استناد است.

ردیابی اشخاص از طریق شماره تلفن

در این روش که معمولا در مواردی همچون ردیابی گوشی تلفن همراه سرقتی، جلب و یا پیگیری افراد کلاهبردار و با دستور مقام قضایی انجام می شود.

سوالات متداول در خصوص کنترل اندروید با استفاده از سامانه مراقبت از خانواده

در ادامه سعی کرده ایم پاسخ پرسش های پرتکرار کاربران در خصوص کنترل اندروید با استفاده از برنامه اس اف پی را به شما ارائه نماییم.