برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور -هک و کنترل و دیدن اینستاگرام

حتما شما هم نگران فعالیت های فرزندتون در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید و میخواهید کنترل کامل اینستاگرام گوشی فرزندتون رو به دست بگیرید.به همین خاطر SPY24 برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام instagram parental control app طراحی کرده است که به شما امکان نظارت و کنترل کامل بر اینستاگرام را میدهد.

این برنامه شامل نظارت بر برنامه اینستاگرام و خواندن پیام های اینستاگرام،همه چت های صورت گرفته در اینستاگرام،دیدن فالوورها و فالووینگ های پیج مود نظر و فیلتر یا حذف عکس و فیلم های نامناسب از گوشی مورد نظر.....است.

برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور -هک و کنترل و دیدن اینستاگرام


برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور - مخصوص کنترل مخفیانه گوشی فرزندان

تنها راه ممکن برای ایمن نگه داشتن فرزندانتان در instagram، فعال کردن برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام است. می توانید با نصب این برنامه بر تمامی فعالیت های فرزندتان در اینستاگرام نظارت کامل داشته باشید. همچنین می توانید نحوه کنترل اینستاگرام از راه دور را در اینجا بیاموزید. این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از 3 دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

کافیه برنامه رو همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید

دانلود برنامه ی کنترل گوشی از راه دور،ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام در میان فرزندان و اعضای خانواده به شدت رواج پیدا کرده است.فزرندان ما هر روز در معرض تصاویر و تحریک افراد سودجو هستند،لذا برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام گوشی فرزندان به والدین کمک میکند تا از راه دور بتونن بر تمامی فعالیت های فرزندان شون در اینستاگرام instagram نظارت داشته باشند.

اینستاگرام یک پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی است که مورد استفاده بسیاری از کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. کودکان این روزها به شدت به اینستاگرام معتاد هستند و تمام روز را با استفاده از برنامه می گذرانند. با این حال ، مانند هر پلتفرم دیگر رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام همچنین این پتانسیل را دارد که برای کودکان خطرناک شود. ما به شما خواهیم گفت چگونه می توانید برنامه کنترل اینستاگرام instagram parental control app را فعال کنید تا فرزندانتان در امنیت کامل باشند.

کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور (نظارت بر گوشی فرزندان)-نرم افزار هک پیج اینستاگرام

تعداد حوادث سایبری و غیر اخلاقی رخ داده در اینستاگرام نسبتاً با گذشت زمان افزایش یافته است.

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control :

نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است. 1- کافیه برنامه رو همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید

دانلود برنامه ی کنترل گوشی از راه دور،ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

2.وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از 3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور,Instagram Monitoring App

امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور :

با این برنامه انگار دقیقا در حساب اینستاگرام گوشی مورد نظر (فرزندتون) هستید.لذا برهمه چیز میتونید نظارت و کنترل داشته باشید.

نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور (Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE

میتونید هر پیامی فرزندتون در اینستاگرام رد و بدل کرده است رو ملاحضه کنید.

میتونید همه فالوورها و پیج های اینستاگرام گوشی مورد نظر را تحت کنترل داشته باشید.

میتونید پیج هایی که محتوای نامناسب دارند رو از حساب کاربری فرزندتان حذف یا فیلتر کنید.

این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از 3 دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

فیلم آموزشی نصب و راه اندازی برنامه نظارت بر اینستاگرام رو از همینجا ملاحضه کنید:

نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور (Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE ) نظارت بر پیام ها و

آنچه والدین باید درباره اینستاگرام بدانند:

به طور عمده ، اینستاگرام به دلیل حمله سایبری و هک آنلاین اینستاگرام instagram hack مشهور است. بسیاری از کودکان از این بستر برای بارگذاری عکس ، فیلم و داستان خود در آنجا استفاده می کنند. همچنین افراد زیادی وجود دارند که با ارسال نظرات بی ادب و توهین آمیز در زیر عکس ها و فیلم های خود،کودکان را تحریک می کنند. بگذارید به شما بگوییم که حمله سایبری یک تهدید آنلاین خطرناک است. بسیاری از کودکان به دلیل داشتن فضای مجازی خودکشی می کنند. به همین دلیل فعال کردن کنترل والدین در اینستاگرام (parental controls on Instagram ) بسیار توصیه می شود. بسیاری از والدین بر این باورند که فرزندانشان در اینستاگرام ایمن هستند زیرا با هیچ تهدید آنلاین روی این اپلیکیشن مواجه نمی شوند. با این حال ، آنها در اشتباه هستند. اینستاگرام همچنین توسط افراد سودجو و منحرف استفاده می شود که ممکن است محتوای نامناسب را در حساب های خود ارسال کنند. در این اپلیکیشن محتوای مستهجن وجود دارد و به همین دلیل این پلتفرم برای کودکان زیر 13 سال محدود شده است. محتوای ارسال شده توسط دیگران در اینستاگرام ممکن است نگران کننده ، خشن و حتی برهنه باشد. برای ایمن نگه داشتن فرزندان خود در اینترنت ، می توانید یک برنامه کنترل والدین مانند Instagram Monitoring App که توسط تیم حریم 24 برای نظارت بر فعالیت آنها در رسانه های اجتماعی اینستاگرام طراحی شده است را استفاده کنید.

سوالات متداول برای برنامه نظارت نامحسوس بر اینستاگرام :

آیا برای استفاده از این برنامه گوشی باید روت باشه؟

خیر،استفاده از این برنامه هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما یا فرزندتون نداره

با تهیه این برنامه تا چه مدت میتوانم شبکه اجتماعی اینستاگرام گوشی فرزندم رو کنترل کنم؟

با یکبار تهیه این برنامه بصورت نامحدود میتواتید از همه قابلیت های برنامه استفاده کرده و نیازی به شارژ و یا تمدید ماهیانه نخواهید داشت.

آیا این برنامه واقعا کار میکنه و میشه باهاش اینستاگرام رو مخفیانه و از راه دور کنترل کرد؟

کارکرد برنامه مانیتورینگ اینستاگرامInstagram Monitoring App کاملا از توسط تیم حریم 24 تست شده و این برنامه با تضمین کارکرد خدمت شما کاربران عزیز تحویل داده میشود،لدا با خیال راحت میتونید برنامه رو از همین صحفه تهیه و دانلود کنید.

آیا با این برنامه امکان کنترل اینستاگرام اپ گوشی اپل هست؟ بله،با این برنامه اگر گوشی فرزند شما اپل و گوشی خودتون اندروید باشه میتونید به راحتی کنترل کنید.(در واقع این برنامه کنترل اینستاگرام گوشی اپل را نیز شامل میشود)

کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون,ترفندهای اینستاگرام

کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون :

با این برنامه میتونید خیلی راحت و به صورت مخفیانه همه ی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در نظارت بر گوشی فرزندان مد نظر داشته باشید،چت ها و پیام هایی هست که در شبکه های مجازی توسط کودکان رد و بدل میشود.

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control :

نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است. 1- کافیه برنامه رو همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید

دانلود برنامه ی کنترل گوشی از راه دور،ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

2.وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از 3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

idontknow - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

“ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین“

اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند،چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند. اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود. به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید. مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار نظارت بر اینستاگرام شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب اینستاگرام حق والدین است.