دانلود برنامه ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

برنامه دریاب حرفه ای گوشی mobile tracker app برای ردیابی تلفن همراه و مکان یابی دقیق بدون نیاز به روشن بودن GPS طراحی شده است. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و ریابی موقعیت و مکان بچه هاتون بسیار دقیق و سریع است.روش موقعیت یابی این برنامه به صورتی است که موقعیت گوشی مقابل را به صورت کاملا هوشمندانه با بالاترین دقت ممکن برای شما ارسال میکند و بر خلاف برنامه های مشابه نیازی نیست که هنگام ردیابی نوع موقعیت یابی(دکل یا gps) را مشخص نمایید.

از مزایای استفاده از نرم افزار ردیابی تلفن همراه در خبردار شدن خانواده از فرزندان یا در بحث محیط کاری و کنترل کارمندان است.

دانلود برنامه ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS


ردیابی گوشی فرزندان :

برنامه ردیابی تلفن همراه جهت امینت بیشتر فرزندان قابلیت مخفی سازی آیکون نرم افزار را دارا است و شما می توانید با مخفی سازی با ارسال یک پیامک به واسطه پین شو از موقعیت فرزند خود با خبر شوید.

ردیابی موقعیت سالمندان:

جهت آسایش بیماران آلزایمری می‌توانید پین‌شو را به خدمت خود بگیرید تا بتوانید از واپسین موقعیت سالخورده خود باخبر شوید و اجازه دهید از پیاده‌روی خود نهایت استفاده ببرند.

با نصب ردیاب حرفه ای موبایل بر روی گوشی خود و شخص مقابل (فرزندان و افراد خانواده) می توانید به صورت نامحسوس و بدون اینکه شخص مقابل متوجه شود محل و موقعیت گوشی رو بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS ردیابی و مکان یابی کنید.این برنامه امکانات خیلی زیادی داره و میتونید از همه این قابلیت ها استفاده کنید.برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

دانلود برنامه ی کنترل گوشی از راه دور،ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

دانلود ردیاب حرفه ای موبایل - ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

امکانات فوق العاده برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی بدون نیاز به GPS :

ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

با استفاده از این برنامه میتونید محل دقیق گوشی فرزندتون رو از راه دور و بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی مورد نظر کنترل کنید.

ردیابی و موقعیت یابی دقیق گوشی از راه دور :

این برنامه بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS محل و موقعیت گوشی فرزندان رو ردیابی و کنترل میکنه و برای شما ارسال میکنه،لذا میتونید از راه دور ردیابی کنید.

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی کاملا مخفی و بدون هیچ ردپایی است :

جهت کنترل مخفی گوشی شما نیاز به برنامه ای دارید که در گوشی فرزندتون کاملا مخفی بشه و کسی از وجود اون باخبر نشه،به همین خاطر برنامه ردیاب حرفه ای گوشی دقیقا این خواسته شما را برآورده میکنه.

ردیابی گوشی به صورت زمان بندی شده :

با استفاده از این برنامه میتونید ردیابی لحظه به لحظه گوشی فرزندان تون رو داشته باشید.به این صورت که میتونید تعین کنید که هر چند دقیقه یکبار محل و موقیت گوشی رو برنامه ردیابی کرده و برای شما ارسال بکنه

ردیابی گوشی حتی بدون سیم کارت یا با تعویض سیم کارت :

این برنامه ردیابی گوشی رو بدون وابسته بودن به سیم کارت انجام میده،یعنی اگر گوشیتون رو دزدیدن و سیم کارت دیگری هم درونش قرار بدن بازهم میتونید موقعیت دقیق گوشی تون رو بر روی نقشه ببینید.

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی :

کار کردن و فعالسازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی بسیار راحت و آسان است.به صورتیکه برای نصب و فعال سازیش کمتر از ۵ دقیقه طول میکشه

فیلم آموزش کامل نصب و راه اندازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی گوشی (حتما این فیلم رو ببینید) 👇👇

همین الان از اینجا برنامه ردیاب گوشی رو دانلود کنید :

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

دانلود برنامه ی کنترل گوشی از راه دور،ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفیانه موقعیت و مکان گوشی فرزندان رو برای شما عزیزان طراحی کرده ایم تا با خیال آسوده بر گوشی فرزندان و عزیرانتان نظارت داشته باشید.ردیابی و مکان یابی دقیق و کاملا مخفی و نامحسوس گوشی فرزندان و عزیزان شما اصلی ترین وظیفه برنامه ردیاب حرفه ای است.

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق

سه دلیل اصلی استفاده از ردیاب حرفه ای که ما طراحی کردیم :

✅ ردیابی واقعی گوشی از راه دور:

متاسفانه بسیاری از برنامه های ردیابی گوشی موجود در اکثر سایت ها کار نمیکنن یا اصلا کارایی لازم رو ندارند، لذا تیم برنامه نویسی ما برنامه کاملا واقعی برای ردیابی ومکان یابی گوشی Phone tracker طراحی کرده است که صدرصد کارایی دارد و کاملا واقعی است.

✅ ردیابی گوشی بدون نیاز به روشن بودن چی پی اس گوشی:

اکثر برنامه های ردیاب برای ردیابی نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی هستند ولی برنامه ردیاب حرفه ای ما بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس گوشی میتونه خیلی دقیق محل و موقعیت گوشی فرزند تون رو کنترل بکنه

✅ ردیابی کاملا مخفی گوشی :

ردیاب حرفه ای و لحظه به لحظه گوشی به نحوی طراحی شده تا والدین بتونن به صورت کاملا مخفیانه و بدون متوجه شدن فرزندشون، گوشی مورد نظر رو کنترل و ردیابی کنند.

هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

دانلود برنامه کنترل مخفاینه تماس های گوشی،چت های شبکه های اجتماعی تلگرام،لاین و ….- pars spy برنامه کنترل گوشی فرزندان و نظارت بر خانواده برای اندروید

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین:

گوشی و تلفن همراه همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

mobile tracker gps یک برنامه کنترل والدین است که امکان نظارت و مدیریت گوشی فرزندان و اعضای خانواده را به صورت از راه دور توسط گوشی موبایل یا تبلت شما فراهم می کند. در واقع این برنامه ای است که به پدران و مادران اجازه می دهد تا محل و موقعیت گوشی فرزندان رو از راه دور کنترل و ردیابی بکنند.

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین

تنها کافیست برنامه mobile tracker را بر روی گوشی اندرویدی خود و فرزندتون نصب کنید و سپس از طریق برنامه شما میتوانید گوشی ست شده را تنها با داشتن اینترنت و هر زمان و هر مکانی از طریق برنامه ردیابی و کنترل کنید .

ردیابی موقعیت و محل گوشی بدون GPS :

Mobile Tracker به شما این امکان می دهد تلفن همراه را بیابید و مکان های رفته را مشاهده کنید.

موقعیت GPS هر ساعت با تاریخ، طول جغرافیایی، عرض جغرافیایی و آدرس موقعیت مکانی را بازیابی کنید.

شما می توانید فاصله زمانی ارسال موقعیت را از هر ۱ دقیقه تا ۱ ساعت و یا هر چند ساعت یکبار تنظیم کنید.تا برنامه به صورت خودکار شروع به ردیابی موبایل کند.

مشاهده موقعیت GPS در نقشه گوگل

اگر GPS غیرفعال باشد، موقعیت را از طریق شبکه تلفن همراه بازیابی کنید.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید👇👇

دانلود برنامه ی کنترل گوشی از راه دور،ردیابی و کنترل مخفی تماس و پیام ها

برنامه ردیاب حرفه ای گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.