هک فیسبوک تنها با داشتن شماره تلفن قربانی

هک فیسبوک تنها با داشتن شماره تلفن قربانی | سال ۲۰۱۸ برای فیسبوک یک کابوس تمام عیار بود. شناسایی آسیب پذیری های متعدد و هک شدن اکانت کاربران فیسبوک و همچنین رسوایی های پیاپی در خصوص فروش اطلاعات کاربران به شرکت های شخص ثالث، سالی بد را برای فیسبوک رقم زد.

هک فیسبوک تنها با داشتن شماره تلفن قربانی


هک فیسبوک با شماره موبایل

اما اینطور که مشخص است، سال ۲۰۱۹ هم نمی خواهد به فیسبوک روی خوش نشان بدهد. محققان به تازگی روشی را کشف کرده اند که در آن تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن کاربر، می‌توان حساب کاربری وی را هک کرد.

فیسبوک بیش از ۱ میلیارد نفر عضو دارد، چیزی در حدود یک ششم جمعیت کره زمین؛ حال فرض کنید شخصی توانایی این را دارد که حساب های فیسبوک را به سادگی هک کند، این یعنی از هر ۶ نفر، حریم خصوصی یک نفر در معرض خطر است.

نفوذ به حساب فیسبوک با پروتکل SS7

هکر برای استفاده از روش ذکر شده، نیازمند چند مهارت در زمینه هک است. خوشبختانه مشخص شده که این روش مستقیما به فیسبوک مربوط نبوده و این آسیب پذیری در بخش دیگری رخ داده است؛ این آسیب پذیری در پروتکل SS7 کشف شده است.


پروتکل SS7 به این منظور طراحی شده تا اطلاعات شبکه های تلفنی که در مکان های عمومی استفاده می شنود را بر روی شبکه اصلی مخابراتی دیجیتال رد و بدل کند. در حال حاظر این پروتکل در مقیاس جهانی و توسط ۸۰۰ اپراتور در سرتاسر دنیا استفاده می شود.


اما مشکل اصلی این پروتکل، اعتماد به پیام های ارسالی بدون توجه به منبع پیام ها است. در این بین هکر می تواند تعیین کند که یک پیغام بجای اینکه برای شخص الف برود، برای خودش ارسال شود. جالب است بدانید که این روش بر روی فیسبوک تست شده، اما برای تمامی پیام رسان ها از جمله واتس آپ و تلگرام قابل انجام است.

اما چطور هک فیسبوک امکانپذیر است؟

هکر برای دسترسی گرفتن نیازمند این است که در صفحه ورود حساب کاربری فیسبوک بر روی گزینه Forget Password کلیلک کند و مراحل را طی کند. در ابن بین فیسبوک برای اطمینان یک کد یکبار مصرف برای کاربر اصلی ارسال می کند. حال هکر با استفاده از آسیب پذیری موجود در پروتکل SS7 پیام حاوی کد فیسبوک یا هر شبکه اجتماعی دیگری را به سمت گوشی خود هدایت می‌کند. لازم به ذکر است این روش تنها برای حساب هایی قابل اجراست که شماره تماس خود را به حساب کاربری خود متصل کرده اند.


توصیه می‌شود که برای حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی حتما از احراز هویت ۲ مرحله ای استفاده کرده یا حداقل برای احراز هویت خود از ایمیل استفاده کنید. اما فراموش نکنید که بر روی ایمیل خود نیز از رمز پیچیده و قوی استفاده کنید.


هک فیسبوک با شماره موبایل


نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده SPY24 (نظارت آزاد)

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل اعضای خانواده

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.


نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.


نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.


برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.


همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.


با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.


(نسخه دوم هم باید نصب دستی شود)