ردیابی گوشی موبایل خانواده با GPS Tracker

نرم افزار Life360 Family Locator ، یکی از دقیق‌ ترین و قوی ترین نرم افزارهای مکان یابی با بیش از ۵۰/۰۰۰/۰۰۰+ میلیون کاربر در جهان، جزو یکی از بهترین برنامه ها در زمینه امنیت و مکان یابی موبایل محسوب می شود.

اعضای خانواده خود را با نرم افزار حرفه ای Life360 Family Locator در کمترین زمان ردیابی و مکان یابی کنید. Life360 Family Locator زندگی شما را در دنیای دیجیتال بسیار آسان و لذت بخش می کند، تا بتوانید به افرادی که بیشترین اهمیت را در زندگی شما دارند متصل شوید.

ردیابی گوشی موبایل خانواده با GPS Tracker


این روزها برنامه های مکان یاب طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برخی از این نرم افزارها مخصوص تمام اعضای خانواده طراحی و عرضه شده اند که با استفاده از آنها، اعضای خانواده بتوانند امکان ردیابی و پیگیری مکان های یک دیگر را داشته باشند. این کار بیشتر جهت تامین و افزایش امنیت انجام می شود. Life360 Family Locator-GPS Tracker یکی از همین نرم افزارها می باشد که با استفاده از آن امکان پیگیری و ردیابی تمام اعضای خانواده را خواهید داشت.

امکانات نرم افزار ردیابی گوشی موبایل خانواده Life360 Family Locator

• مکان یابی و ردیابی افراد خانواد‌ه بصورت زنده و لحظه به لحظه RealTime.

• مکان یابی و ردیابی مکان های امن و خطرناک افراد خانواده و دوستان.

• هشدار و اطلاع رسانی سریع افرادی که به کمک شما نیاز دارند.

• ساخت گروه شخصی (Circles) از کسانی که آنها را دوست دارید.

• مشاهده RealTime (زنده) از اعضای (Circles) بر روی نقشه کاملا خصوصی.

• مشاهده موقعیت مکانی واقعی اعضای خانواده در یک نقشه خصوصی.

• دریافت اطلاعیه صوتی به محض خارج شدن اعضای Circles به هنگام ترک محل.

• ردیابی و یافتن گوشی تلفن همراه موبایل و تبلت گم یا سرقت شده.

• تجربه ای لذت بخش تر از رانندگی نسبت به برنامه های مشابه.

• امکان ردیابی و مکان یابی گوشی های هوشمند اندروید و اپل به صورت مشترک.

• ردیابی و کنترل موقعیت مکانی محل تلفن به سرقت رفته بر روی نقشه های گوگل.

• لذت بردن از ویژگی ها و مزایای فوق العاده کاربردی نسبت به برنامه های مشابه.

• قابلیت نصب بر رو روی سیستم عامل های هوشمند آندروید Android و آیفون iPhone.

• به اشتراک گذاری مکان و زمان واقعی Life360 Family Locator-GPS Tracker با دیگران.

• ثبت تاریخچه مکان های پیموده شده توسط فرزندان و دیگر افراد خانواده و دوستان شما.

پیداکردن افراد خانواده و دوستان با نرم افزار ردیابی Life360 Family Locator

یکی از کاربردی ترین امکاناتی که نرم افزار ردیابی Life360 Family Locator-GPS Tracker در اختیار کاربران قرار می دهد، امکان ساخت Circles یا حلقه می باشد که این امکان را به شما می دهد تا بتواند به تعداد دلخواهتان عضو به این حلقه اضافه کنید.


این عضوها می توانند شامل دوستان یا افراد خانواده تان باشند. بعد از تکمیل حلقه می توانید مکان افرادی که در این حلقه عضو شده اند را همیشه بصورت زنده و لحظه به لحظه بر روی نقشه های خصوصی خود مشاهده کنید.


این نرم افزار به صورت RealTime (زنده) امکان ردیابی و مکان یابی افراد درون حلقه را برای کاربران مهیا می کند. هنگامی که هریک از افراد حلقه از محدوده ای که تعیین شده است خارج شوند اطلاعیه ای صوتی برای کاربران دیگر پخش خواهد شد تا این موضوع به آنها اطلاع داده شود.


از نرم افزار Life360 Family Locator-GPS Tracker جهت یافتن تلفن یا تبلت گم شده یا سرقت شده نیز می توان استفاده کرد. هنگامی که تبلت یا تلفن همراه شخصی که درون حلقه قرار دارد گم شود به سادگی امکان یافتن مکان آن را از روی نقشه خواهید داشت.

نرم افزار Life360 Family Locator

نرم افزار ردیابی Life360 Family Locator-GPS Tracker با استفاده از فناوری موقعیت مکانی جغرافیایی، موقعیت مکانی واقعی RealTime (زنده) شما را با کسانی که دعوت شما را برای پیوستن به حلقه Circles پذیرفته اند را به اشتراک می گذارد و ثانیه به ثانیه مکان شما را برای آن ها گزارش می دهد. به سادگی برنامه Life360 Family Locator-GPS Tracker را بر روی گوشی خود نصب کنید و افراد خانواده تان و دوستانتان را دعوت کنید. پس از ثبت نام، هر عضو به عنوان یک آیکون منحصر به فرد در نقشه ناوبری به نمایش در خواهد آمد، بنابراین شما دقیقا می دانید که چه کسی و در کجای این کره خاکی قرار دارد.

نمایش محل سکونت با Life360 Family Locator

Life360 Family Locator-GPS Tracker موقعیت مکانی دقیق شما و عزیزانتان را بر روی یک نقشه مشترک و خصوصی قرار می دهد. این امکان به شما اجازه می دهد تا شما بتوانید موقعیت مکانی و محل دقیق افراد را بر روی نقشه مشاهده کنید.

یکی از امکانات حرفه ای Life360 Family Locator کمک راننده می باشد

کمک راننده به راننده این امکان را می دهد که با فعال کردن برنامه و فشردن دکمه موقعیت خود، افرادی که در حلقه شما هستند و یا افرادی که در حالت خصوصی با شما هستند بتوانند بصورت Real-Time (زنده) موقعیت لحظه به لحظه شما را مورد بررسی و کنترل خود قرار دهند. این امکان یکی از پرکاربردترین امکان Life360 Family Locator-GPS Tracker می باشد که برای حفظ امنیت افراد در خیابان ها و جاده ها صورت می گیرد.