ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه سیستم های ماهواره ای

امروزه اکثر مردم دنیا به دنبال راهی هستند تا بتوانند اشخاص دیگر را از راه دور ردیابی و کنترل کنند .. همچنان با پدیدار شدن گوشی های هوشمند به بازارهای جهانی، مدیران شرکت های نرم افزاری و دیگر برنامه نویسان حرفه ای دست بکار شده و برخی نرم افزارهای کاربردی خود را با قابلیت های بسیار زیادی برای تمام کاربران این گوشی های هوشمند به بازار ارائه کردند، که این اپلیکیشن های هوشمند می توانند در بسیاری از مواقع برای کاربرانشان بسیار کاربردی باشند.

ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه سیستم های ماهواره ای


ردیابی گوشی موبایل با GPS و سیستم های ماهواره ای

یکی از این قابلیت های جدید که بیشتر برنامه نویسان به آن می پردازند مربوط به بحث جی پی اس GPS و سیستم های ماهواره ای Satellite systems است که از طریق آن می توان تمام دستگاه هایی که از این فابلیت ها و سیستم ها بهره مند هستند را مسیریابی و ردیابی نمود.

همچنین می توان با استفاده از جی پی اس GPS و توسط گوشی موبایل هوشمند خود، موقعیت لحظه به لحظه و زنده گوشی موبایل را بر روی نقشه مکان یابی کرد. به دنبال این قابلیت های زیادی در اختیار کاربران قرار گرفته است که ردیابی گوشی موبایل یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین آنها بحساب می آید.

ردیابی و کنترل موبایل افراد بدون نصب برنامه بر روی گوشی

ردیابی و کنترل گوشی موبایل به وسیله نرم افزارهای (ردیابی گوشی موبایل) امکان پذیر می باشد. اما اکثر مردم به دنبال راهی هستتند تا بتوانند نرم افزارهای ردیابی را از راه دور و بدون نیاز به نصب بر روی گوشی موبایل فرد مقابل، آن را بر روی گوشی موبایل او نصب کنند تا بتوانند فرد مورد نظر خود را ردیابی و کنترل کنند !! ولی آیا این کار شدنی است ؟؟!!!

کافیست در گوگل متن ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه را تایپ کنید تا با دنیایی از سایت هایی که به معرفی چنین برنامه هایی می پردازند برخورد کنید.

ردیابی افراد بدون نصب نرم افزار، ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار، ردیابی گوشی افراد بدون نصب نرم افزار، ردیابی گوشی اندرویدی بدون نصب نرم افزار، برنامه ردیابی بدون نصب در گوشی طرف مقابل، ردیابی شماره موبایل بدون نصب در گوشی مقابل، دانلود برنامه ردیابی افراد بدون نیاز به نصب بر روی گوشی، برنامه ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل، ردیابی گوشی موبایل افراد بدون نصب نرم افزار، کنترل گوشی بدون اجازه فرزند از راه دور، دانلود نرم افزار ردیاب همسر و فرزندان، کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

👈 آیا تمام این موارد صحیح هستند؟

👈 آیا شما می توانید با یک نرم افزار کنترل و ردیابی، گوشی افراد دیگر را ردیابی کنید؟

👈 آیا امنیت افراد با وجود چنین اپلیکیشن هایی به خطر نمی افتد؟

👈آیا اگر چنین بود .. کسی امنیت جانی و مالی داشت؟


👈 آیا اگر نرم افزاری بود که با آن بتوان بدون نصب بر روی گوشی فرد مورد نظر یا نصب از راه دور بر روی گوشی وی ، او را ردیابی کرد !!.. بنظر شما آیا بدهکارهای میلیونی و فراری وجود داشتند ؟ در این صورت شما می توانستید به راحتی مکان بدهکار خود را پیدا کنید و او هیچ راه فراری نداشت !!!


✅ در جواب تمام سوالات باید بگوییم خیر !!! چرا که هیچ نرم افزاری این قابلیت را ندارد که از راه دور بر روی گوشی موبایل هوشمند دیگران نصب و فعالسازی شود بجز مارکت خود گوگل Google Play Services که آن هم با حساب کاربری (Gmail) شما که در گوشی موبایل شما یکی است می تواند نرم افزارها را بدون نیاز به در دست داشتن گوشی و از راه دور بر روی گوشی نصب کند، ولی این قابلیت فقط زمانی انجام می شود که شما ایمیل (Gmail) خود را در گوشی ثبت کرده باشید و آن را با حساب مارکت گوگل Google Play Services یکی کنید.

ردیابی گوشی موبایل توسط پلیس و نیروهای امنیتی

⭕ نکته بسیار مهم : باید به خاطر بسپارید که ردیابی گوشی موبایل و یا سیم کارت افراد فقط توسط سیستم های فوق پیشرفته نیروهای امنیتی و پلیس هر کشوری قابل ردیابی می باشد تا از آن طریق بتوانند سارقان حرفه ای و مجرمان زنجیره ای را به سرعت ردیابی و به دام اندازند.