برنامه کنترل و ردیابی کارمندان - ویزیتورها و بازاریاب ها

برنامه کنترل و ردیابی کارمندان ، ویزیتورها و بازاریاب ها یک برنامه فوق العاده حرفه ای با تمام امکانات حرفه ای در خدمت شما کارفرمایان و مدیران شرکت های موفق جهت کنترل کارمندان و بازاریابان خارج از شرکت شما برای بهبود فرایند فروش و پخش های مویرگی.

برنامه کنترل و ردیابی کارمندان ، ویزیتورها و بازاریاب ها


آیا نگران کارمندان، ویزیتورها، بازاریاب ها و پیک های موتوری خود هستید؟ آیا آنها در نبود شما کارهای شما را به درستی انجام می دهند؟ آیا به دنبال نرم افزار یا برنامه ای هستید که توسط آن بتوانید نظارت موثری بر فعالیت کارمندان خود داشته باشید؟ داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان چیز مهمی می باشد و ما معتقدیم که توانایی تحقق رویاهای شما را داریم.


در این بخش از FOX24 یکی از برترین برنامه های کنترل و ردیابی کارمندان را برای شما مدیران گرامی آماده کرده ایم که مطمئن هستیم با این برنامه کاملا حرفه ای می توانید رویای مدیریت کارمندان خارج از شرکت را برآورده کنید. اکثر مدیران و کارفرمایان به دنبال راهی هستند تا بتوانند کارمندان خارج از محدوده شرکت خود را بصورت دقیق و از راه دور کنترل و ردیابی کنند تا مطمئن شوند کارمندانشان وظایف کاری خود را بصورت کامل انجام می دهند.


اکنون زمان آن رسیده است تا نظارت و کنترل دقیقی بر روی کارمندان خارج از شرکت خود داشته باشید تا به وفاداری آنها نسبت به شرکت و وظیفه ای که بر عهده دارند مطمئن شوید و لحظه به لحظه بر روی نقشه آن ها را کنترل و ردیابی کنید.

چرا شما نیاز به برنامه کنترل و ردیابی کارمندان دارید ؟

اگر شما مدیر یک شرکت موفق باشید به خوبی می دانید که چه نگرانی هایی در خصوص مدیریت کارمندان و تیم کاری خود وجود دارد و کنترل کارمندان کار بسیار دشوار و سختی می باشد، حتی در برخی مواقع این مدیران و کارفرمایان در اکثر مواقع نمی توانند برای خانواده و فرزندان خود وقت کافی بگذارند، به همین دلیل داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارمندان از راه دور یک گزینه بسیار عالی و کارامد خواهد بود، زیرا توسط این برنامه حرفه ای می توانید تمام ساعات شبانه روز و از راه دور در کنار کارمندان و تیم کاری خود باشید.


۱) کنترل و ردیابی کاملا مخفی کارمندان بر روی نقشه های گوگل

۲) مکان یابی بازاریابان بر روی یک نقشه واحد و زنده

۳) نظارت کامل بر ارتباطات، مکاتبات و برنامه های نصب شده

۴) ایجاد حصار جغرافیایی و تعیین محل برای ویزیت و بازاریابی

۵) تحلیل عملکرد دقیق کارمندان در کنترل پنل مدیریتی


شما توسط نرم افزار نظارت آزاد می توانید نظارت و کنترل دقیقی برروی کارمندان خود داشته باشید، زیرا کنترل و ردیابی بازاریابان در امر کسب و کار و روند فروش محصولات شرکت های گوناگون نقش بسیار مهمی را در موفقیت کسب و کارها ایفا خواهند کرد.


شما به عنوان یک مدیر خواهید توانست بر فعالیت ویزیتور ها و بازاریاب های خبره و کار بلد خود نظارت داشته باشید که البته این بازاریاب ها نیاز به سیستم مدیریت جامع و کارآمد برای سازماندهی شدن دارند. نرم افزار ردیابی کارمندان و ویزیتورها “نظارت آزاد” بهترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و کارمندان غیر حضوری شرکت و کسب و کار شماست.

معرفی برنامه کنترل و ردیابی کارمندان

نظارت آزاد برنامه ای کامل در زمینه نظارت بر کارمندان و بازاریاب ها است. نرم افزار به شما کمک می کند تا بدون نیاز به استفاده از دستگاه های سخت افزاری می توانید نظارت کاملی بر تک تک فعالیت ویزیتور ها و کارمندان خود در مجموعه کاری خود داشته باشید. نظارت آزاد یک نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی و تبلت های اندرویدی است که پس از آن قابلیت های بسیار پیشرفته مدیریتی را در اختیار مدیران شرکت ها و سازمان ها قرار می دهد.

کنترل تماس ها و پیام ها با برنامه کنترل و ردیابی کارمندان

به منظور حفظ امنیت کاری و جلوگیری از انتشار اطلاعات حساس کاری نرم افزار SPY24 به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید با خیال راحت و از راه دور تمام تماس ها و پیام های کارمندان خود را کنترل نمایید. در این صورت می توانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی کارمندان و وزیتور های خود قرار بگیرید و در صورتی که در روند کاری آنها تخلفی مشاهده کنید، پیگیری های لازم را انجام دهید.

جدا از این همه قابلیت های نرم افزار SPY24 برای نظارت بر کارمندان حاضر در محل کار نیز این نرم افزار قابلیت های بسیاری را ارائه می کند که برای مراجعه به وبسایت SPY24 می توانید بیشتر با امکانات و خدمات این برنامه فوق حرفه ای آشنا شوید.


جهت مشاهده امکانات کامل و دانلود برنامه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید