برنامه کنترل واتساپ فرزندان - کاملا مخفی Children WhatsApp Control

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان (کاملا مخفی و نامحصوص) و از راه دور را برای شما والدین عزیز آماده کرده ایم. با برنامه کنترل واتساپ می توانید کنترل و نظارت کاملی بر تمامی فعالیت های واتساپ فرزند مثل نمایش چت های ارسالی و دریافتی، عکس های ارسالی و دریافتی، صداهای ارسالی و دریافتی و همچنین فیلم های ارسالی و دریافتی داشته باشید.

برنامه کنترل واتساپ فرزندان - کاملا مخفی Children WhatsApp Control


شما می توانید با برنامه کنترل واتساپ، کنترل کاملی بر واتساپ فرزندان داشته باشید و تمام اطلاعات ارسالی و دریافتی را در گوشی خود خواهید داشت. یعنی می توانید به راحتی به تمام گفتگوهای انجام شده، مکالمات صوتی انجام شده وفایل های رد و بدل شده دسترسی کامل داشته باشید.


نرم افزار کنترل واتس اپ WhatsApp به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند.

ویژگی های برنامه کنترل واتساپ فرزندان

  • کاملا مخفی و نامحسوس حتی توسط فرزندان فوق باهوش
  • کنترل و مشاهده تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف واتساپ
  • مشاهده جزئیات هر پیام در واتساپ همراه با تاریخ ، نوع پیام و نام گیرندگان
  • دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات واتس اپ از طریق پنل کاربری
  • مشاهده کامل تصاویر ارسالی و دریافت شده در واتساپ فرزندان
  • کنترل تماس های صوتی انجام شده در واتساپ فرزند با دیگر افراد
  • کنترل واتس اپ بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل (دسترسی جرئی)


قوانین و مقررات استفاده از برنامه کنترل واتساپ فرزندان


این برنامه به صورت کاملا مخفیانه به والدین عزیز دسترسی و نظارت کامل بر نرم افزار واتساپ را میدهد، لذا با خیال راحت می توانید از تمام قابلیت های حرفه ای برنامه استفاده کنید.


این برنامه به منظور کنترل والدین بر فرزندان می باشد به این صورت که والدین می توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند فرزندشان از تمامی فعالیت های فرزند در برنامه واتساپ باخبر شوند و استفاده های غیرقانونی از برنامه نقض حریم خصوصی دیگر افراد می باشد و جرم محسوب می شود.


اکنون برنامه کنترل واتساپ را از لینک زیر دانلود کنید