برنامه ردیابی موقعیت مکانی شماره موبایل روی نقشه | ردیابی موبایل از طریق شماره

ردیابی موقعیت مکانی شماره موبایل برنامه ردیابی موقعیت مکانی شماره موبایل روی نقشه می تواند فقط با یک کلیک محل واقعی شماره موبایل را بر روی نقشه های قدرتمند گوگل به شما نمایش دهد. با نصب این اپلیکیشن بر روی دستگاه اندرویدی خود می توانید در میان میلیون ها شماره موبایل جستجو کنید و موقعیت مکانی هر کدام را بر روی نقشه مشاهده کنید.

برنامه ردیابی موقعیت مکانی شماره موبایل روی نقشه | ردیابی موبایل از طریق شماره


‏آیا تاکنون برای شما هم اتفاق افتاده که یک فرد با شماره ناشناس با شما تماس بگیرد؟ پس از این برنامه استفاده کنید تا بتوانید از موقعیت مکانی دقیق شهر، استان و حتی نوع اپراتور تلفن همراه آن فرد مطلع شوید. ‏برنامه ردیابی شماره موبایل روی نقشه به شما کمک می کند تا بتوانید هر شماره موبایلی را در جهان ردیابی و مکان یابی کنید!


ردیابی شماره موبایل و تلفن ثابت، ردیابی دقیق موقعیت تماس گیرنده و موقعیت مکانی آن شخص بر روی نقشه، ‏جستجوی شماره موبایل بصورت آفلاین Ofline یا بدون اینترنت و ردیابی مخاطبان و تماس های ناشناس به کمک این ابزار فوق حرفه ای ردیابی.


‏ردیابی شناسه فرد تماس گیرنده به شما این اجازه را میدهد که موقعیت جغرافیایی دقیق هر شخصی را بر روی نقشه پیدا کنید و زمانی که شخصی با شما تماس می گیرد می توانید به سرعت متوجه شوید که چه کسی با شما تماس گرفته و با استفاده از شناسه‌ او از موقعیت مکانی اش مطلع شوید.


‏برای این ردیاب فرقی نمی کند که آن شخص در هند، آمریکا، کانادا یا پاکستان باشد، زیرا بسیار سریع موقعیت مکانی شماره موبایل او را ردیابی و شناسایی می کند. ‏شما حتی می توانید به راحتی شماره های ناشناس را بلاک یا مسدود کنید تا دیگر مزاحم شما نشوند.

امکانات برنامه ردیابی موقعیت مکانی شماره موبایل


‏✓ ردیابی شماره موبایل ناشناس از هر کجای دنیا و موقعیت آن روی نقشه

‏✓ مسدود کردن تماس های ناشناس و کسانی که دوست ندارید با شما تماس بگیرند

‏‏✓ امکان پیدا کردن کد شناسه STD و ISD

‏✓ امکان نشان دادن موقعیت تماس گیرنده در قسمت ثبت تماس

‏‏✓ امکان نمایش موقعیت شهر؛ استان یا ایالت فرد تماس گیرنده

‏✓ نمایش اطلاعات تماس های دریافتی و تماس های گرفته شده

‏✓ بهترین ردیاب تماس موجود برای سیستم عامل اندروید

‏‏✓ ردیابی تماس و موقعیت جغرافیایی بصورت آفلاین و بدون اینترنت

‏✓ نمایش دقیق شناسه تماس گیرنده

‏✓ شناسایی کامل هویت فرد تماس گیرنده

‏✓ نمایش موقعیت‌های جغرافیایی بر روی نقشه های قدرتمند گوگل مپ