کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده | کنترل گوشی فرزندان

کنترل گوشی از راه دور و معرفی برنامه های حرفه ای برای کنترل خانواده – موقعیت های متفاوتی هستند که در آن نیاز است که ما گوشی خود یا گوشی فرد دیگری از افراد خانواده را از راه دور کنترل کنیم. این نظارت و کنترل گوشی از راه دور می تواند شامل کنترل پیام ها و اطلاعات گوشی یا ارسال فرمان های کنترلی نظیر خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد.

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده | کنترل گوشی فرزندان


کنترل گوشی از راه دور در مواقع اضطراری

از جمله موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، می توان به موقعیت هایی اشاره کرد که تلفن همراه ما گم و یا سرقت می شود. در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا در موردی بهتر، موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس در روی نقشه پیدا کنیم.

علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت هایی نیز هستند که ما در آن ها نیاز داریم تا تلفن همراه دیگران را نیز کنترل کنیم. کنترل گوشی دیگران از راه دور می تواند بنا به دلایلی همچون کنترل فرزندان در فضای مجازی، کنترل افرادی که نگران آن ها هستیم مثل همسر، پدر و مادر سالخورده و یا سایر موارد نیز باشد.

در این شرایط ما می توانیم هر لحظه از موقعیت و شرایط این افراد آگاه باشیم و در هر زمانی که بخواهیم دسترسی آن ها را از برخی از امکانات گوشی، قطع کنیم. به عنوان مثال ما می توانیم از راه دور فرمان قطع شدن اینترنت، خاموش شدن گوشی، قطع تماس، ارسال موقعیت و یا به صدا در آوردن گوشی را صادر کنیم.

لزوم استفاده از برنامه های کنترل گوشی از راه دور

یکی از مهمترین کاربردهای برنامه های کنترل گوشی از راه دور ، کنترل فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد. لزوم انجام چنین اعمالی، نصب برنامه های کنترلی روی گوشی فرزندان می باشد. البته برخی از این فرمان ها، همچون به صدا در آوردن گوشی، پاک کردن اطلاعات گوشی و یا مواردی از این دست با استفاده از برنامه هایی نظیر Find my device ، Find my mobile یا Find my iPhone قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند، نمی توان از آن ها انتظار داشت تا همه اطلاعات مورد نظرتان را به شما مخابره کنند.

معرفی برنامه های کنترل گوشی از راه دور

در ادامه ما قصد داریم تا چند مورد از بهترین برنامه ها را برای کنترل گوشی از راه دور، معرفی کنیم. این برنامه ها تاکنون توانسته اند نظر هزاران کاربر را به خود جلب کرده و از این طریق خدمات مختلفی را به کاربرانشان ارائه کنند. در ادامه چند مورد از این برنامه ها معرفی شده است.

برنامه کنترلی نظارت آزاد

سامانه مراقبت از خانواده SPY24 با ارائه برنامه نظارت آزاد که یک برنامه کنترلینگ برای گوشی های هوشمند می باشد، سال هاست که در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون توانسته انتظارات بسیاری از کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می کند و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه نظارت آزاد را در موارد زیر خلاصه کرد:

کنترل گوشی از راه دور + دانلود برنامه کنترل خانواده

✔ بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل

✔ کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه

✔ کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک ها

✔ کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی

✔ نصب کاملا مخفی برنامه بر روی گوشی

✔ کنترل کامل گوشی از راه دور

✔ کنترل شبکه های اجتماعی بصورت کامل

✔ کنترل تلگرام

✔ کنترل اینستاگرام

✔ کنترل ایمو

✔ کنترل واتس اپ

✔ نمایش لیست مخاطبین

✔ نمایش لیست تماس ها

✔ نمایش متن پیامک ها

✔ نمایش لیست برنامه های نصب شده

✔ نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر

✔ دریافت موقعیت لحظه ای

✔ دریافت مسیرهای پیموده شده

✔ نصب سریع و آسان به همراه راهنمای فارسی

برنامه کنترلینگ نظارت آزاد به شما عزیزان قابلیت های فوق را بصورت کامل ارائه می کند. شما سرپرست عزیز می توانید با استفاده از این اپلیکیشن حرفه ای، اعضای خانواده خود را به صورت کاملا مخفی و نامحسوس تحت کنترل و نظارت داشته باشید. هدف اصلی طراحان و سازندگان این برنامه حرفه ای، فقط در جهت برقراری امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده شما در بیرون از خانه و فضای مجازی می باشد.

معرفی سامانه کنترلی SPY24

SPY24 یک سامانه آموزشی، نرم افزاری موبایل با آموزش های حرفه ای در زمینه نصب بسیار آسان برنامه ها می باشد که با ارائه این آموزش های حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از قابلیت های فوق، بصورت کاملا حرفه ای کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه و بدون هیچ حساسیتی تمام فعالیت های فرزندان خود را تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی خود رهایی بیابید و لحظه به لحظه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

SPY24 برترین ارائه کننده خدمات آموزشی و پشتیبانی در ایران

خدمات پشتیبانی این سامانه یکی از بی سابقه ترین و حرفه ای ترین خدمات آموزشی و پشتیبانی تمام نرم افزارهای کنترل و ردیابی گوشی موبایل در ایران می باشد. خدمات این سامانه به شرح ذیل ارائه می گردد.

  • خدمات فروش و پشتیبانی حضوری در محل کار و درب منزل مشتریان
  • خدمات پشتیبانی تلفنی بصورت کامل، در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته
  • خدمات پشتیبانی و نصب از راه دور برنامه ها بر روی گوشی مشترکین
  • خدمات پشتیبانی توسط پیام رسان واتساپ جهت رفع اشکالات و آموزش ها
  • خدمات پشتیبانی توسط سیستم قدرتمند تیکتینگ جهت ارائه خدمات آموزشی

سامانه SPY24 یکی از برترین سامانه های کنترلینگ گوشی موبایل در ایران می باشد که کاربران زیادی را در ایران و خارج از ایران در امر برنامه های کنترل و ردیابی گوشی موبایل خانواده SPY24 و پشتیبانی می کند.

همین حالا شروع به نظارت کنید


حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند


SPY24 عنوان سامانه نرم افزاری قدرتمندی است که به منظور مدیریت پیامک های گوشی تلفن همراه ، کنترل فرزندان ، ردیابی گوشی موبایل مفقودی ، کنترل تماس ها ، شبکه های اجتماعی ، تصاویر ، وب گردی و ..طراحی شده است و به شما این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات سامانه بهره مند شوید.