افزایش علاقه «شیبا اینو» یا «دوج‌کُش»

رمزارز محبوب چینی ها رکوردهای متوالی را می شکند.در حالی که افزایش خیره‌کننده قیمت دوج‌کوین در هفته‌های اخیر تب‌وتاب تازه‌ای در بازار رمزارزها ایجاد کرده است، معامله‌گران چینی به ارز دیجیتال دیگری روی آورده‌اند که آن را «دوج‌کُش» می‌نامند.


«شیبا اینو» یا «شیب» یا دوج‌کُش از جمله رمزارزهای محبوب چینی‌هاست که پول خریداران در صرافی‌های دیجیتال Binance، Huobi و OKEx را بسوی خود کشیده است.

به نوشته کوین‌دسک، روز دوشنبه پس از آنکه صرافی بایننس امکان مبادله توکن شیبا اینو را فراهم کرد قیمت آن در صرافی «هوبی» تقریبا دو برابر شد.

«کالین وو» از بلاگرهای محبوب چینی در عرصه صنعت کریپتو گفت: توکن شیبا بقدری ارزان است که حتی یک سرمایه گذار کوچک می‌تواند بدون هیچ مشکلی تعدادی از این توکن‌ها را داشته باشد.

وی افزود: به نظر می‌رسد که مردم چین معتقدند که قیمت آن باز هم بیشتر خواهد شد.

افزایش علاقه معامله گران چینی‌ به رمزارز «شیبا اینو» یا «دوج‌کُش» افزایش علاقه معامله گران چینی‌ به رمزارز «شیبا اینو» یا «دوج‌کُش»


ارز شیبا اینو چیست؟

بیت کوین (Bitcoin) با پسوند BTC مشهور ترین ارز دیجیتالی یا کریپتو کارنسی موجود در بازار برای یک سرمایه گذاری مناسب و امن است که خرید و فروش آن بر روی سطح بلاک چین انجام می شود، در ادامه شما را بیشتر با رمز ارز دیجیتالی بیتکوین آشنا می کنیم و به سوال های متداول شما نیز در این خصوص جواب خواهیم داد. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید و این مطلب را از دست ندهید.

شیبااینو 50٪ از کل عرضه Uniswap را مسدود کرده است و کلیدها را دور انداخته است

50٪ باقیمانده توسط ویتالیک بوترین سوزانده شد و SHIBA اولین پروژه ای بود که این مسیر را دنبال کرد ، بنابراین همه مجبورند در بازار آزاد خرید کنند، تا اطمینان حاصل شود که توزیع عادلانه و کاملی وجود دارد که در طی آن برنامه نویسان، توکن تیمی در اختیار ندارند تا با استفاده از آن بتوانند در این اجتماع دستکاری کنند.


خرید ارز شیبا اینو

برای خرید ارز شیبا اینو، می توانید به راحتی وارد حساب کاربری خود در صرافی اوکی اکسچنج شوید، مقدار SHIB که مدنظرتان است را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید شیبا اینو را انجام دهید. پس از اینکه مراحل خرید به طور کامل به پایان رسید، اوکی اکسچنج در کمترین زمان ممکن مقدار خریداری شده را به کیف پول انتقال می دهد.

فروش ارز شیبا اینو

یکی دیگر از راه هایی که شما دارید، فروش ارز شیبا به صرافی اوکی اکسچنج می باشد و می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، مقدار SHIB مدنظرتان را که قصد دارید تا بفروشید را وارد کنید و در ازای فروش آن، ریال دریافت کنید.