خرید اتریوم | فروش اتریوم | قیمت اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره اتریوم اتریوم چیست؟ اتریوم شبکه ای مستقل و غیرمترکز است که توسط مجموعه ای کنترل نمی‌شود. اتریوم نرم افزاری غیرمتمرکز همانند بیت کوین است. اتر توکن اصلی شبکه اتریوم است که سوخت انجام عملیات در این شبکه است که به صورت رایج به آن هم اتریوم گفته می‌شود. اتر ارز دیجیتالی است که بعد از بیت کوین بیشترین معامله و مبادله را دارد و تا کنون هیچ محدودیتی برای استخراج و به پایان رسیدن آن تعریف نشده است.

خرید اتریوم | فروش اتریوم | قیمت اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال


رمزارز اتریوم شبکه کاملی، زبان برنامه نویسی و شبکه پرداخت خود را دارد. همچنین این امکان را به کاربران می‌دهد تا برنامه های غیرمتمرکز خود را بر روی بلاکچین اتریوم، ایجاد کنند. هر برنامه غیر متمرکزی که بر بستر اتریوم تعریف می‌شود توکن نامیده می‌شود. توکن ها بلاکچین مختص به خود را ندارند و برای سهولت در فرایند فنی و پردازش از بلاکچین دیگری مانند اتریوم استفاده می‌کنند.

تاریخچه قیمت اتریوم

نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش اتریوم در بیت برگ


مراحل خرید و فروش اتریوم در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش اتریوم


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه اتریوم یا ریال


در فرایند خرید و فروش اتریوم چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Ethereum در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید اتریوم


خرید اتریوم در بیت برگ به صورت خلاصه:


  • گام اول، ثبت نام در سایت
  • گام دوم، ثبت کارت های بانکی
  • گام سوم، ثبت آدرس کیف پول اتریوم
  • گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی
  • گام پنجم، احراز هویت و دریافت اتریوم

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول اتریوم خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول اتریوم به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید اتریوم خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید اتریوم خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید اتریوم احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Ethereum در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال اتریوم به کیف پول شما پس از خرید اتریوم در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش اتریوم


فروش اتریوم در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال اتریوم و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش اتریوم در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار اتریوم مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس اتریوم بیت برگ را دریافت می‌کنید اتریوم های خود را جهت فروش به آدرس اتریوم بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Ethereum در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش اتریوم مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش اتریوم به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول اتریوم خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه اتریوم خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول اتریوم

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان اتریوم نحوه نگهداری Ethereum است، جهت نگهداری اتریوم از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش اتریوم

از کجا اتریوم بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، اتریوم بخرید.


تفاوت اتریوم و بیت کوین چیست؟

اتریوم سقف مشخصی برای استخراج ندارد، در حالی که بیت کوین تنها تا سقف ۲۱ میلیون واحد استخراج می‌شود. اما کارمزد شبکه اتریوم کمتر از بیت کوین بوده و سرعت انجام تراکنش ها بالاتر است.

منظور از توکن اتریومی چیست؟

توکن ها برنامه های مستقلی هستند که بلاکچین اختصاصی ندارند. توکن های اترویمی از بلاکچین اتریوم برای ذخیره ارزش و انجام تراکنش استفاده می‌کنند.