خرید مَتیک | فروش مَتیک | قیمت مَتیک و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره مَتیک مَتیک چیست؟ متیک با نماد Matic یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. شبکه متیک یک راه حل مقیاس گذاری دو-لایه است که با استفاده از ابزارهای جانبی برای محاسبات غیر زنجیره ای ، مقیاس را بدست می آورد ، در عین حال امنیت دارایی را با استفاده از چارچوب پلاسما و یک شبکه غیرمتمرکز از معتبرهای اثبات سهام (PoS) تضمین می کند. هدف متیک این است که یک بستر قابل اعتماد باشد که توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز را به روشی مطمئن و غیرمتمرکز مستقر و اجرا کنند.

خرید مَتیک | فروش مَتیک | قیمت مَتیک و دیگر ارزهای دیجیتال


تاریخچه قیمت مَتیک


نمودار ساده

نمودار لحظه ای

خرید و فروش مَتیک در بیت برگ

مراحل خرید و فروش مَتیک در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش مَتیک

۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید

۴. ارسال و تسویه مَتیک یا ریال


در فرایند خرید و فروش مَتیک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش MATIC در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید مَتیک


خرید مَتیک در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول مَتیک


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت مَتیک

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول مَتیک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول مَتیک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید مَتیک خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید مَتیک خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید مَتیک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید MATIC در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال مَتیک به کیف پول شما پس از خرید مَتیک در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش مَتیک


فروش مَتیک در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال مَتیک و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش مَتیک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار مَتیک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس مَتیک بیت برگ را دریافت می‌کنید مَتیک های خود را جهت فروش به آدرس مَتیک بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش MATIC در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش مَتیک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش مَتیک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول مَتیک خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه مَتیک خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول مَتیک


یکی از دغدغه های اصلی دارندگان مَتیک نحوه نگهداری MATIC است، جهت نگهداری مَتیک از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش مَتیک


متیک چیست؟

متیک با نماد Matic یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.


بهترین کیف پول برای نگهداری متیک Matic کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MATIC را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


از کجا متیک MATIC بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MATIC بخرید.