خرید بایننس کوین | فروش بایننس کوین | قیمت بایننس کوین و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره بایننس کوین بایننس کوین چیست؟ بایننس کوین یکی از ارزهای دیجیتال محبوب بازار ارزهای دیجیتال است که توسط صرافی بایننس عرضه شده است. نماد ارز بایننس کوین BNB است. BNB در آغاز به عنوان یک توکن بر بستر بلاکچین اتریوم تعریف شد، پس از افزایش عرضه و تقاضای آن به بلاکچین اختصاصی صرافی بایننس انتقال یافت.

خرید بایننس کوین | فروش بایننس کوین | قیمت بایننس کوین و دیگر ارزهای دیجیتال


ارز بایننس کوین BNB جهت پرداخت کارمزد معاملات در صرافی بایننس مورد استفاده قرار میگیرد، با استفاده از بایننس کوین در معاملات بایننس کاربران کارمزد کمتری را پرداخت می‌کنند. هم اکنون بایننس کوین یکی از باارزش‌ترین و پر کاربردترین رمزارزها در بین کاربران است.

تاریخچه قیمت بایننس کوین

نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش بایننس کوین در بیت برگ


مراحل خرید و فروش بایننس کوین در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بایننس کوین


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه بایننس کوین یا ریال


در فرایند خرید و فروش بایننس کوین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Binance Coin در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بایننس کوین

خرید بایننس کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بایننس کوین


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت بایننس کوین

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بایننس کوین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بایننس کوین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید بایننس کوین خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید بایننس کوین خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید بایننس کوین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Binance Coin در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال بایننس کوین به کیف پول شما پس از خرید بایننس کوین در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش بایننس کوین

فروش بایننس کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال بایننس کوین و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش بایننس کوین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بایننس کوین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس بایننس کوین بیت برگ را دریافت می‌کنید بایننس کوین های خود را جهت فروش به آدرس بایننس کوین بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Binance Coin در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش بایننس کوین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بایننس کوین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول بایننس کوین خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه بایننس کوین خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول بایننس کوین

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان بایننس کوین نحوه نگهداری Binance Coin است، جهت نگهداری بایننس کوین از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش بایننس کوین

بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین یکی از ارزهای دیجیتال محبوب بازار ارزهای دیجیتال است که توسط صرافی بایننس عرضه شده است. نماد ارز بایننس کوین BNB است.


ارزش ارز BNB چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت BNB همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت BNB است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.


بهترین کیف پول برای نگهداری BNB کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BNB را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.