خرید کاردانو | فروش کاردانو | قیمت کاردانو و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره کاردانو کاردانو چیست؟ کاردانو یک شبکه پرداخت مبتنی بر بلاکچین است، ارز آن با نماد ADA در صرافی های رمزارز معامله می‌شود. شبکه کاردانو دو قابلیت قرارداد هوشمند و ساخت برنامه غیرمتمرکز را به توسعه دهندگان می‌دهد. از نظر کارکرد و قابلیت ها کاردانو رقیبی برای اتریوم، ایاس و پلتفرم های قرارداد هوشمند است. به دلیل مقبولیت و محبوبیت کاردانو در بین توسعه دهندگان و سرمایه گذاران ژاپنی و از طرفی شباهت کاردانو با اتریوم آن را اتریوم ژاپنی نیز می‌نامند.

خرید کاردانو | فروش کاردانو | قیمت کاردانو و دیگر ارزهای دیجیتال


تاریخچه قیمت کاردانو

نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش کاردانو در بیت برگ


مراحل خرید و فروش کاردانو در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کاردانو


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه کاردانو یا ریال


در فرایند خرید و فروش کاردانو چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Cardano در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کاردانو


خرید کاردانو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کاردانو


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت کاردانو

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کاردانو خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کاردانو به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید کاردانو خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید کاردانو خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید کاردانو احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Cardano در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال کاردانو به کیف پول شما پس از خرید کاردانو در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش کاردانو


فروش کاردانو در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال کاردانو و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش کاردانو در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کاردانو مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس کاردانو بیت برگ را دریافت می‌کنید کاردانو های خود را جهت فروش به آدرس کاردانو بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Cardano در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش کاردانو مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کاردانو به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول کاردانو خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه کاردانو خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول کاردانو


یکی از دغدغه های اصلی دارندگان کاردانو نحوه نگهداری Cardano است، جهت نگهداری کاردانو از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش کاردانو


چگونه کاردانو بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، کاردانو بخرید.


قیمت Cardano در بیت برگ چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت کاردانو همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت ADA است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.


کدام کیف پول برای نگهداری کاردانو بهتر است؟

Yoroi یک کیف پول HD برای نگهداری کاردانو است که بصورت افزونه‌ای روی مرورگر Chrome اجرا می‌شود. این کیف پول نیز کیف پول رسمی کاردانو است؛ به این دلیل که توسط شرکت Emurgo توسعه داده شده و توسط IOHK، نماینده رسمی پروژه کاردانو، مدیریت می‌شود.