خرید بایننس یو اس دی | فروش بایننس یو اس دی | قیمت بایننس یو اس دی

درباره بایننس یو اس دی بایننس یو اس دی چیست؟ بایننس یو اس دی با نماد BUSD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. بایننس یو‌اس‌دی یک ارز با ارزش ثابت به اندازه یک دلار امریکا است که تأییدیه وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) را دریافت کرده است. BUSD برای خرید مستقیم و بازخرید با نرخ یک دلار امریکا در دسترس خواهد بود.

خرید بایننس یو اس دی | فروش بایننس یو اس دی | قیمت بایننس یو اس دی


تاریخچه قیمت بایننس یو اس دی


نمودار ساده

نمودار لحظه ای

خرید و فروش بایننس یو اس دی در بیت برگ

مراحل خرید و فروش بایننس یو اس دی در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش بایننس یو اس دی

۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید

۴. ارسال و تسویه بایننس یو اس دی یا ریال


در فرایند خرید و فروش بایننس یو اس دی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Binance USD در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید بایننس یو اس دی

خرید بایننس یو اس دی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول بایننس یو اس دی


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت بایننس یو اس دی


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول بایننس یو اس دی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول بایننس یو اس دی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید بایننس یو اس دی خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید بایننس یو اس دی خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید بایننس یو اس دی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Binance USD در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال بایننس یو اس دی به کیف پول شما پس از خرید بایننس یو اس دی در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش بایننس یو اس دی

فروش بایننس یو اس دی در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال بایننس یو اس دی و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ

جهت فروش بایننس یو اس دی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار بایننس یو اس دی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس بایننس یو اس دی بیت برگ را دریافت می‌کنید بایننس یو اس دی های خود را جهت فروش به آدرس بایننس یو اس دی بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Binance USD در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش بایننس یو اس دی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش بایننس یو اس دی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول بایننس یو اس دی خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه بایننس یو اس دی خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول بایننس یو اس دی


یکی از دغدغه های اصلی دارندگان بایننس یو اس دی نحوه نگهداری Binance USD است، جهت نگهداری بایننس یو اس دی از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش بایننس یو اس دی


بایننس یو اس دی چیست؟

بایننس یو اس دی با نماد BUSD یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.


بهترین کیف پول برای نگهداری BUSD کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز BUSD را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا BUSD بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، BUSD بخرید.