خرید ریپل | فروش ریپل | قیمت ریپل و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره ریپل ریپل چیست؟ ارز دیجیتال ریپل، شبکه پرداخت آزاد ریپل که بلاکچین و دفتر کل ثبت تراکنش های خود را دارد. XRP توکن اصلی شبکه ریپل است که در بین کاربران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال به نام ریپل معروف است.

ارز دیجیتال ریپل قابل استخراج نیست و متمرکز است. در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت ریپل ۱۰۰ میلیارد توکن XRP صادر شد و به صورت تدریجی به بازار ارزهای دیجیتال تزریق می‌شود.

خرید ریپل | فروش ریپل | قیمت ریپل و دیگر ارزهای دیجیتال


ریپل با هدف تشکیل شبکه های انتقال پول در بین بانک ها راه اندازی شد. سرعت تراکنش بالا و کارمزد پایین از مزایای ارز ریپل در بازار ارزهای دیجیتال است. شرکت ریپل علاوه بر توکن XRP که جهت استفاده عموم در دسترس است سه پروژه برای بانک های و موسسات مالی راه اندازی کرده است پروژه های xCurrent، xRapid و xVia .

تاریخچه قیمت ریپل

نمودار ساده

نمودار لحظه ای

خرید و فروش ریپل در بیت برگ

مراحل خرید و فروش ریپل در بیت برگ به شرح زیر است:

۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان

۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ریپل

۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید

۴. ارسال و تسویه ریپل یا ریال


در فرایند خرید و فروش ریپل چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Ripple در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ریپل


خرید ریپل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت کارت های بانکی

گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ریپل

گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی

گام پنجم، احراز هویت و دریافت ریپل


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ریپل خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ریپل به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید ریپل خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید ریپل خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید ریپل احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Ripple در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال ریپل به کیف پول شما پس از خرید ریپل در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش ریپل


فروش ریپل در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی

گام سوم، انتقال ریپل و ثبت شناسه تراکنش

گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ریپل در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ریپل مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس ریپل بیت برگ را دریافت می‌کنید ریپل های خود را جهت فروش به آدرس ریپل بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Ripple در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش ریپل مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ریپل به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول ریپل خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه ریپل خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول ریپل

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان ریپل نحوه نگهداری Ripple است، جهت نگهداری ریپل از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش ریپل


ریپل چه ویژگی هایی نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال دارد؟

ریپل کارمزد بسیار پایین و ناچیزی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارند که پس از انجام تراکنش از شبکه پاک می‌شوند.


انجام تراکنش در ریپل چقدر زمان می‌برد؟

انجام تراکنش در شبکه بیت کوین BTC کمتر از یک ساعت و در شبکه اتریوم ETH کمتر از دو دقیقه و در ریپل کمتر از ۵ ثانیه انجام می‌شود.


بهترین کیف پول برای نگهداری ریپل کدام است؟

شرکت ریپل به صورت رسمی کیف پولی معرفی نکرده است، در بین کیف پول های سرد TrustWallet گزینه خوبی برای نگهداری ریپل است.


آیا خرید ریپل نیازمند احراز هویت است؟

بله، خرید هر ارز دیجیتالی در بیت برگ نیازمند احراز هویت است. احراز هویت جهت تامین امنیت در فرایند خرید خود کاربران است.