خرید پولکادات | فروش پولکادات | قیمت پولکادات و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره پولکادات پولکادات چیست؟ پولکادات با نماد DOT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Polkadot یک پروتکل چند زنجیره ای منبع باز است که انتقال زنجیره ای هر نوع داده یا دارایی ، نه فقط رمزها را تسهیل می کند ، در نتیجه طیف گسترده ای از زنجیره های بلوکی با یکدیگر قابل همکاری هستند.

خرید پولکادات | فروش پولکادات | قیمت پولکادات و دیگر ارزهای دیجیتال


این قابلیت همکاری به دنبال ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و خصوصی است که توسط کاربران آن کنترل می شود و ایجاد برنامه ها ، موسسات و خدمات جدید را ساده می کند.

پروتکل Polkadot زنجیره های عمومی و خصوصی ، شبکه های بدون اجازه، سخنورها و فن آوری های آینده را به هم متصل می کند ، به این زنجیره بلوک های مستقل اجازه می دهد تا اطلاعات و معاملات را از طریق زنجیره واسط Polkadot بدون نیاز به اعتماد به اشتراک بگذارند.

تاریخچه قیمت پولکادات


نمودار ساده

نمودار لحظه ای

خرید و فروش پولکادات در بیت برگ


مراحل خرید و فروش پولکادات در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش پولکادات


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه پولکادات یا ریال


در فرایند خرید و فروش پولکادات چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Polkadot در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید پولکادات


خرید پولکادات در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول پولکادات


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت پولکادات

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول پولکادات خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول پولکادات به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید پولکادات خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید پولکادات خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید پولکادات احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Polkadot در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال پولکادات به کیف پول شما پس از خرید پولکادات در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش پولکادات


فروش پولکادات در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال پولکادات و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش پولکادات در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار پولکادات مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس پولکادات بیت برگ را دریافت می‌کنید پولکادات های خود را جهت فروش به آدرس پولکادات بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Polkadot در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش پولکادات مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش پولکادات به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول پولکادات خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه پولکادات خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول پولکادات

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان پولکادات نحوه نگهداری Polkadot است، جهت نگهداری پولکادات از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش پولکادات

بهترین کیف پول برای نگهداری DOT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز DOT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


از کجا DOT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، DOT بخرید.