خرید چین لینک | فروش چین لینک | قیمت چین لینک و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره چین لینک چین لینک چیست؟ چین لینک پروژه ای بر بستر بلاکچین است که با هدف راه اندازی یک سرویس شخص ثالث برای ارتباط بین قراردادهای هوشمند و کسب و کارهای سنتی شروع به کار کرده است. به عبارتی دیگر چین لینک یک پایگاه داده اوراکل غیرمتمرکز است. ChainLink در حال حاضر بر روی شبکه اتریوم قرار دارد و با توکن آن با علامت اختصاری LINK با استاندارد نگارش ERC20 جهت معامله در بازار وجود دارد. LINK رشد قیمت قابل توجهی داشته و تا کنون در ارائه راه حل به چالش های خود موفق بوده است.

خرید چین لینک | فروش چین لینک | قیمت چین لینک و دیگر ارزهای دیجیتال


تاریخچه قیمت چین لینک


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش چین لینک در بیت برگ


مراحل خرید و فروش چین لینک در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش چین لینک


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه چین لینک یا ریال


در فرایند خرید و فروش چین لینک چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش ChainLink در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید چین لینک

خرید چین لینک در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول چین لینک


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت چین لینک

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول چین لینک خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول چین لینک به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید چین لینک خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید چین لینک خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید چین لینک احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید ChainLink در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال چین لینک به کیف پول شما پس از خرید چین لینک در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش چین لینک


فروش چین لینک در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت

گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی

گام سوم، انتقال چین لینک و ثبت شناسه تراکنش

گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین

گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش چین لینک در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار چین لینک مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس چین لینک بیت برگ را دریافت می‌کنید چین لینک های خود را جهت فروش به آدرس چین لینک بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش ChainLink در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش چین لینک مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش چین لینک به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول چین لینک خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه چین لینک خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول چین لینک

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان چین لینک نحوه نگهداری ChainLink است، جهت نگهداری چین لینک از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش چین لینک


چین لینک چیست؟

چین لینک پروژه ای بر بستر بلاکچین است که با هدف راه اندازی یک سرویس شخص ثالث برای ارتباط بین قراردادهای هوشمند و کسب و کارهای سنتی شروع به کار کرده است.


اینکه LINK توکن ERC20 است به چه معناست؟

ERC20 یکی از استاندارد های نگارش قرارداد هوشمند و توکن بستر بلاکچین ETH است. از آنجایی که چین لینک بر بستر بلاکچین اتریوم قراردارد توکنی ERC20 محسوب می‌شود.


از کجا چین لینک بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، چین لینک بخرید.