خرید وی چین | فروش وی چین | قیمت وی چین و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره وی چین وی چین چیست؟ وی چین همانند دیگر ارزهای دیجیتال برنامه هایی جهت توسعه دارد. از دسته ماموریت های وی چین می توان به ساخت یک پلتفرم شفاف تجاری جهت همکاری با اکوسیستم تجاری اشاره کرد. وی چین دو سال است که بازار فعالیت دارد و محصول کارآمدی ارائه داده است برخلاف خیلی از پروژه های فعال در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال که هنوز محصول ارائه نداده اند. تا کنون VeChain موفق به همکاری با صنعت های مختلفی مانند کشاورزی، حمل و نقل، صنایع غذا و دارو و ... بوده است. امکان رهگیری کالا، بررسی صحت و کیفیت کالا از دست خدماتی است که بربستر بلاکچین VeChain ارائه می شود. توکن VET توکن اصلی شبکه وی چین است و توکن VTHO توکن سوخت شبکه وی چین است که جهت انجام تراکنش ها و پرداخت کارمزد ها از آن استفاده می‌شود.

تاریخچه قیمت وی چین

خرید وی چین | فروش وی چین | قیمت وی چین و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار ساده

نمودار لحظه ای

خرید و فروش وی چین در بیت برگ


مراحل خرید و فروش وی چین در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش وی چین


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه وی چین یا ریال

در فرایند خرید و فروش وی چین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش VeChain در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید وی چین

خرید وی چین در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول وی چین


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت وی چین

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول وی چین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول وی چین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید وی چین خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید وی چین خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید وی چین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید VeChain در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال وی چین به کیف پول شما پس از خرید وی چین در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش وی چین

فروش وی چین در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال وی چین و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ

جهت فروش وی چین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار وی چین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس وی چین بیت برگ را دریافت می‌کنید وی چین های خود را جهت فروش به آدرس وی چین بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش VeChain در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش وی چین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش وی چین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول وی چین خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه وی چین خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول وی چین

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان وی چین نحوه نگهداری VeChain است، جهت نگهداری وی چین از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش وی چین

وی چین چیست؟

وی چین یکی از معتبرترین شرکت‌های بلاک چینی در زمینه صنعت است، ارز دیجیتال وی چین با علامت اختصاری VET معامله می‌شود.


از کجا وی چین بخرم؟

در بین صرافی های آنلاین ارزهای دیجیتال ایران تعداد محدودی ارز وی چین را ارائه می دهند. بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، وی چین بخرید.


چگونه می توانم VTHO تهیه کنم؟

در صورتی که از کیف پول های سرد نظیر Trust wallet استفاده می‌کنید، هر VET در هر روز 0.000432 VTHO تولید میکنه. مقدار موجودی خود را در 0.000432 ضرب کنید.مقدار دریافتی روزانه مشخص میشه. برای بدست آوردن 21 VTHO در یک روز حدود 48600 VET لازم است.