خرید تتا | فروش تتا | قیمت تتا و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره تتا تتا چیست؟ تتا با نماد THETA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. THETA توکن اصلی پروتکل تتا است. از THETA به عنوان یک نود اعتبار سنج یا نگهبان استفاده می شود و به بلوک تولید و حکمرانی پروتکل شبکه تتا کمک می کند. با ایجاد و اجرای یک گره ، کاربران مقدار متناسب از TFUEL جدید تولید شده را کسب می کنند.

خرید تتا | فروش تتا | قیمت تتا و دیگر ارزهای دیجیتال


تاریخچه قیمت تتا

نمودار ساده

نمودار لحظه ای

خرید و فروش تتا در بیت برگ


مراحل خرید و فروش تتا در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش تتا


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه تتا یا ریال

در فرایند خرید و فروش تتا چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Theta در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید تتا

خرید تتا در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول تتا


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت تتا

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول تتا خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول تتا به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید تتا خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید تتا خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید تتا احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Theta در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال تتا به کیف پول شما پس از خرید تتا در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش تتا

فروش تتا در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال تتا و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش تتا در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار تتا مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس تتا بیت برگ را دریافت می‌کنید تتا های خود را جهت فروش به آدرس تتا بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Theta در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش تتا مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش تتا به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول تتا خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه تتا خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول تتا

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان تتا نحوه نگهداری Theta است، جهت نگهداری تتا از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش تتا


تتا THETA چیست؟

تتا با نماد THETA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.


از کجا تتا THETA بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، THETA بخرید.