خرید ریف فایننس | فروش ریف فایننس | قیمت ریف فایننس و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره ریف فایننس ریف فایننس چیست؟ ریف فایننس با نماد REEF یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Reef یک پلتفرم DeFi است که بر روی Polkadot ساخته شده و هدف آن ارائه تجارت بین زنجیره ای است. یک موتور بازده و یک جمع کننده نقدینگی هوشمند از جمله پیشنهادات این پروژه است.

خرید ریف فایننس | فروش ریف فایننس | قیمت ریف فایننس و دیگر ارزهای دیجیتال


تاریخچه قیمت ریف فایننس


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش ریف فایننس در بیت برگ


مراحل خرید و فروش ریف فایننس در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ریف فایننس


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه ریف فایننس یا ریال


در فرایند خرید و فروش ریف فایننس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Reef Finance در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ریف فایننس

خرید ریف فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ریف فایننس


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت ریف فایننس

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ریف فایننس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ریف فایننس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید ریف فایننس خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید ریف فایننس خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید ریف فایننس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Reef Finance در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال ریف فایننس به کیف پول شما پس از خرید ریف فایننس در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش ریف فایننس

فروش ریف فایننس در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال ریف فایننس و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ریف فایننس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ریف فایننس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس ریف فایننس بیت برگ را دریافت می‌کنید ریف فایننس های خود را جهت فروش به آدرس ریف فایننس بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Reef Finance در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش ریف فایننس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ریف فایننس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول ریف فایننس خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه ریف فایننس خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول ریف فایننس

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان ریف فایننس نحوه نگهداری Reef Finance است، جهت نگهداری ریف فایننس از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش ریف فایننس


بهترین کیف پول برای نگهداری REEF کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز REEF را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


از کجا REEF بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، REEF بخرید.