خرید سولانا | فروش سولانا | قیمت سولانا و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره سولانا سولانا چیست؟ سولانا با نماد SOL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. سولانا در اواخر سال 2017 توسط مهندسان سابق کوالکام ، اینتل و دراپ باکس تاسیس شد ، یک پروتکل تک زنجیره ای است که دارای پروانه اثبات سهام است و تمرکز آن بر ارائه مقیاس پذیری بدون آسیب رساندن به تمرکززدایی یا امنیت است.

خرید سولانا | فروش سولانا | قیمت سولانا و دیگر ارزهای دیجیتال


تاریخچه قیمت سولانا


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش سولانا در بیت برگ


مراحل خرید و فروش سولانا در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سولانا


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه سولانا یا ریال


در فرایند خرید و فروش سولانا چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Solana در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سولانا

خرید سولانا در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سولانا


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت سولانا


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سولانا خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سولانا به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید سولانا خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید سولانا خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید سولانا احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Solana در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال سولانا به کیف پول شما پس از خرید سولانا در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش سولانا

فروش سولانا در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال سولانا و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سولانا در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سولانا مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس سولانا بیت برگ را دریافت می‌کنید سولانا های خود را جهت فروش به آدرس سولانا بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Solana در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش سولانا مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سولانا به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول سولانا خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه سولانا خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول سولانا

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان سولانا نحوه نگهداری Solana است، جهت نگهداری سولانا از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش سولانا


از کجا SOL بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SOL بخرید.