خرید چیلیز | فروش چیلیز | قیمت چیلیز و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره چیلیز چیلیز چیست؟ چیلیز با نماد CHZ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد. چیلیز یک رمز ارز فعال در حوزه ورزشی است که تا کنون به چند تیم ورزشی همکاری داشته است. چیلیز به توکنیزه کردن اطلاعات نظیر طرفداران تیم های ورزشی میپردازد. از دست مسائلی که چیلیز به عنوان چالش با آن مواجه بوده و آن را برطرف کرده است مساله مقیاس پذیری است.

تاریخچه قیمت چیلیز

نمودار ساده

خرید چیلیز | فروش چیلیز | قیمت چیلیز و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار لحظه ای

خرید و فروش چیلیز در بیت برگ


مراحل خرید و فروش چیلیز در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش چیلیز


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه چیلیز یا ریال


در فرایند خرید و فروش چیلیز چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Chiliz در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید چیلیز

خرید چیلیز در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول چیلیز


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت چیلیز


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول چیلیز خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول چیلیز به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید چیلیز خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید چیلیز خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید چیلیز احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Chiliz در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال چیلیز به کیف پول شما پس از خرید چیلیز در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش چیلیز

فروش چیلیز در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال چیلیز و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش چیلیز در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار چیلیز مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس چیلیز بیت برگ را دریافت می‌کنید چیلیز های خود را جهت فروش به آدرس چیلیز بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Chiliz در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش چیلیز مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش چیلیز به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول چیلیز خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه چیلیز خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول چیلیز

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان چیلیز نحوه نگهداری Chiliz است، جهت نگهداری چیلیز از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش چیلیز


چیلیز چیست؟

چیلیز با نماد CHZ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP2 بر بستر بلاکچین BNB قرار دارد.


بهترین کیف پول برای نگهداری چیلیز کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز CHZ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


چگونه قیمت چیلیز تعیین می شود؟

قیمت چیلیز همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت CHZ است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.