خرید ترا | فروش ترا | قیمت ترا و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره ترا ترا چیست؟ ترا با نماد LUNA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Terra یک پروتکل بلاکچین است که برای تأمین انرژی سیستم های پرداخت جهانی با ثبات قیمت ، از زنجیره های ثبات ثابت استفاده می کند. طبق سپیدنامه خود ، Terra ثبات قیمت و استقبال گسترده از ارزهای فیات را با مقاومت در برابر سانسور بیت کوین (BTC) ترکیب کرده و تسویه های سریع و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد.

تاریخچه قیمت ترا

نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش ترا در بیت برگ


مراحل خرید و فروش ترا در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ترا


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه ترا یا ریال

خرید ترا | فروش ترا | قیمت ترا و دیگر ارزهای دیجیتال


در فرایند خرید و فروش ترا چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Terra در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ترا

خرید ترا در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ترا


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت ترا

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ترا خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ترا به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید ترا خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید ترا خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید ترا احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Terra در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال ترا به کیف پول شما پس از خرید ترا در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش ترا

فروش ترا در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال ترا و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ

جهت فروش ترا در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ترا مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس ترا بیت برگ را دریافت می‌کنید ترا های خود را جهت فروش به آدرس ترا بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Terra در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش ترا مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ترا به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول ترا خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه ترا خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول ترا

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان ترا نحوه نگهداری Terra است، جهت نگهداری ترا از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش ترا


از کجا LUNA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، LUNA بخرید.