خرید آوی | فروش آوی | قیمت آوی و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره آوی آوی چیست؟ آوی Aave با نماد LEND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. آوی، پروتکل قرض‌دادن (lending) دیفایی است که کاربران را قادر به قرض گرفتن یا قرض دادن بازه گسترده‌ای از رمزارزها می‌کند.

تاریخچه قیمت آوی

نمودار ساده

خرید آوی | فروش آوی | قیمت آوی و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار لحظه ای

خرید و فروش آوی در بیت برگ


مراحل خرید و فروش آوی در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش آوی


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه آوی یا ریال


در فرایند خرید و فروش آوی چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Lend در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید آوی

خرید آوی در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول آوی


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت آوی

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول آوی خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول آوی به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید آوی خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید آوی خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید آوی احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Lend در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال آوی به کیف پول شما پس از خرید آوی در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش آوی


فروش آوی در بیت برگ به صورت خلاصه:

گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال آوی و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش آوی در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار آوی مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس آوی بیت برگ را دریافت می‌کنید آوی های خود را جهت فروش به آدرس آوی بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Lend در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش آوی مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش آوی به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول آوی خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه آوی خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول آوی


یکی از دغدغه های اصلی دارندگان آوی نحوه نگهداری Lend است، جهت نگهداری آوی از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش آوی


آوی Aave چیست؟

آوی Aave با نماد LEND یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.


از کجا آوی Aave بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، LEND بخرید.