خرید سوایپ | فروش سوایپ | قیمت سوایپ و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره سوایپ سوایپ چیست؟ سوایپ با نماد SXP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. سوایپ پلتفرمی است که به نظر می رسد با سه محصول اصلی خود پلی بین دنیای فیات و ارز رمزنگاری شده ایجاد می کند: کیف پول همراه چند دارایی سوئیپ ، کارت بدهی با ارز رمزنگاری شده Swipe و رمز کشیدن انگشت (SXP).

تاریخچه قیمت سوایپ

خرید سوایپ | فروش سوایپ | قیمت سوایپ و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش سوایپ در بیت برگ


مراحل خرید و فروش سوایپ در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش سوایپ


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه سوایپ یا ریال


در فرایند خرید و فروش سوایپ چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Swipe در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید سوایپ

خرید سوایپ در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول سوایپ


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت سوایپ


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول سوایپ خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول سوایپ به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید سوایپ خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید سوایپ خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید سوایپ احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Swipe در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال سوایپ به کیف پول شما پس از خرید سوایپ در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش سوایپ

فروش سوایپ در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال سوایپ و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش سوایپ در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار سوایپ مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس سوایپ بیت برگ را دریافت می‌کنید سوایپ های خود را جهت فروش به آدرس سوایپ بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Swipe در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش سوایپ مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش سوایپ به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول سوایپ خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه سوایپ خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول سوایپ

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان سوایپ نحوه نگهداری Swipe است، جهت نگهداری سوایپ از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش سوایپ


بهترین کیف پول برای نگهداری SXP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز SXP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


از کجا SXP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، SXP بخرید.