خرید کوانتوم | فروش کوانتوم | قیمت کوانتوم و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره کوانتوم کوانتوم چیست؟ کوانتوم با نماد QTUM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. Qtum یک پروژه بلاکچین با منبع باز است که توسط بنیاد Qtum مستقر در سنگاپور ساخته شده است.Qtum در ابتدا طراحی شده بود تا بهترین بخش‌های بیت کوین و اتریوم را در کنار یکدیگر جمع کرده و یک بلاک‌چین محبوب برای کسب و کارها ایجاد کند.

تاریخچه قیمت کوانتوم

خرید کوانتوم | فروش کوانتوم | قیمت کوانتوم و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش کوانتوم در بیت برگ


مراحل خرید و فروش کوانتوم در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش کوانتوم


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه کوانتوم یا ریال


در فرایند خرید و فروش کوانتوم چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Qtum در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید کوانتوم

خرید کوانتوم در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول کوانتوم


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت کوانتوم


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول کوانتوم خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول کوانتوم به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید کوانتوم خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید کوانتوم خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید کوانتوم احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Qtum در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال کوانتوم به کیف پول شما پس از خرید کوانتوم در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش کوانتوم

فروش کوانتوم در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال کوانتوم و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ

جهت فروش کوانتوم در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار کوانتوم مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس کوانتوم بیت برگ را دریافت می‌کنید کوانتوم های خود را جهت فروش به آدرس کوانتوم بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Qtum در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش کوانتوم مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش کوانتوم به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول کوانتوم خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه کوانتوم خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول کوانتوم

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان کوانتوم نحوه نگهداری Qtum است، جهت نگهداری کوانتوم از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش کوانتوم


از کجا کوانتوم بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، QTUM بخرید.


بهترین کیف پول برای نگهداری کوانتوم کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز QTUM را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.