خرید انجین کوین | فروش انجین کوین | قیمت انجین کوین و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره انجین کوین انجین کوین چیست؟ انجین کوین با نماد ENJ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. انجین کوین (Enjin) یک پلتفرم ارز دیجیتال و blockchain است که برای صنعت بازی‌های ویدیویی طراحی شده است. این پلتفرم در بلاک چین اتریوم توسط Enjin ساخته شده است. شرکت انجین به بیش از 20 میلیون گیمر کمک می‌کند تا به ایجاد انجمن‌ها و اجتماعات پیرامون بازی‌های مورد علاقه خود بپردازند. انجین کوین (Enjin) این بستر موجود را به موتور توسعه بازی‌های ویدیویی blockchain نیز گسترش می‌دهد.

تاریخچه قیمت انجین کوین

خرید انجین کوین | فروش انجین کوین | قیمت انجین کوین و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش انجین کوین در بیت برگ


مراحل خرید و فروش انجین کوین در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش انجین کوین


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه انجین کوین یا ریال

در فرایند خرید و فروش انجین کوین چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Enjin Coin در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید انجین کوین

خرید انجین کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول انجین کوین


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت انجین کوین


پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول انجین کوین خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول انجین کوین به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید انجین کوین خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید انجین کوین خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید انجین کوین احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Enjin Coin در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال انجین کوین به کیف پول شما پس از خرید انجین کوین در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش انجین کوین

فروش انجین کوین در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال انجین کوین و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ

جهت فروش انجین کوین در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار انجین کوین مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس انجین کوین بیت برگ را دریافت می‌کنید انجین کوین های خود را جهت فروش به آدرس انجین کوین بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Enjin Coin در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش انجین کوین مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش انجین کوین به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول انجین کوین خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه انجین کوین خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول انجین کوین

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان انجین کوین نحوه نگهداری Enjin Coin است، جهت نگهداری انجین کوین از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.

بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش انجین کوین


انجین کوین چیست؟

انجین کوین با نماد ENJ یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.


بهترین کیف پول برای نگهداری ENJ کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ENJ را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


از کجا ENJ بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ENJ بخرید.