خرید ونوس | فروش ونوس | قیمت ونوس و دیگر ارزهای دیجیتال

درباره ونوس ونوس چیست؟ ونوس با نماد XVS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP20 بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain قرار دارد. ونوس یک بازار الگوریتمی پول و پروتکل ارز پایدار مصنوعی است که منحصراً در Binance Smart Chain (BSC) راه اندازی شده است. این پروتکل برای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه حل وام و وام دارایی رمزنگاری شده برای استفاده ساده را ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد با سرعت بالا وام کمتری در برابر وثیقه بگیرند در حالی که هزینه های معاملات کمتری را متحمل می شوند. علاوه بر این ، ونوس به کاربران اجازه می دهد تا با ارسال حداقل 200٪ وثیقه به قرارداد هوشمند ونوس ، ضامن پول ثابت VAI را در صورت تقاضا در عرض چند ثانیه ضبط کنند.

تاریخچه قیمت ونوس

خرید ونوس | فروش ونوس | قیمت ونوس و دیگر ارزهای دیجیتال


نمودار ساده


نمودار لحظه ای

خرید و فروش ونوس در بیت برگ


مراحل خرید و فروش ونوس در بیت برگ به شرح زیر است:


۱. ثبت نام با مشخصات واقعی خودتان


۲. ثبت درخواست خرید یا فروش ونوس


۳. احراز هویت تنها برای سفارشات خرید


۴. ارسال و تسویه ونوس یا ریال


در فرایند خرید و فروش ونوس چند معیار را همیشه در نظر داشته باشید، خرید و فروش Venus در بیت برگ بدون فوت وقت انجام می‌شود و زمان دریافت ارز و ریال در پیش فاکتور قبل از انجام معامله قابل مشاهده است.

خرید ونوس

خرید ونوس در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت کارت های بانکی


گام سوم، ثبت آدرس کیف پول ونوس


گام چهارم، خرید و پرداخت نهایی در درگاه بانکی


گام پنجم، احراز هویت و دریافت ونوس

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، ابتدا در بخش پروفایل کاربری، کارت های بانکی خود را ثبت کنید سپس در بخش کیف پول، آدرس کیف پول ونوس خود را ثبت کنید. پس از ثبت کارت بانکی و آدرس کیف پول ونوس به صفحه اصلی برگردید و با تعیین مقدار خرید خود بر روی درخواست خرید کلیک کنید. در خرید اول تا سقف 1,500,000 تومان می‌توانید ونوس خرید کنید و در صورت ثبت بیشتر از یک کارت بانکی تا 3,000,000 تومان می‌توانید ونوس خرید کنید. در خرید های بعدی دیگر محدودیتی در خرید ندارید. پس از خرید ونوس احراز هویت انجام می‌شود این را در نظر داشته باشید که احراز هویت تنها یک بار انجام می‌شود و در خرید های بعدی نیاز به احراز هویت نیست. علاوه بر امکان خرید Venus در بیت برگ بیش از ۱۰۰ ارز دیگر قابلیت خرید دارند که با مراجعه به صفحه اصلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در آخر زمان ارسال ونوس به کیف پول شما پس از خرید ونوس در بیت برگ طبق شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود.

فروش ونوس

فروش ونوس در بیت برگ به صورت خلاصه:


گام اول، ثبت نام در سایت


گام دوم، ثبت شماره شبای بانکی


گام سوم، انتقال ونوس و ثبت شناسه تراکنش


گام چهارم، تایید در شبکه بلاکچین


گام پنجم، تسویه ریالی توسط بیت برگ


جهت فروش ونوس در صرافی بیت برگ، پس از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری می‌بایست به بخش پروفایل کاربری مراجعه کنید و در قسمت شماره شبا، شباهای بانکی خود را جهت تسویه ثبت کنید، پس از ثبت شماره شبا به صفحه اصلی مراجعه کنید. مقدار ونوس مورد نظر خود را که قصد فروش آن را دارید را در بخش واحد وارد کنید، پس از مشاهده قیمت بر روی درخواست فروش کلیک کنید و وارد مراحل فروش شوید. در گام دوم آدرس ونوس بیت برگ را دریافت می‌کنید ونوس های خود را جهت فروش به آدرس ونوس بیت برگ انتقال دهید و در گام بعد شناسه تراکنش خود را وارد کنید و پس از آن شماره شبای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تمام. شما با موفقیت یک فروش در بیت برگ به ثبت رساندید، فروش Venus در بیت برگ نیاز به احراز هویت ندارد و می‌توانید به راحتی به فروش ونوس مبادرت داشته باشید. زمان تسویه حساب بیت برگ پس از فروش ونوس به شیوه‌ای که در این بخش شرح داده شده است انجام می‌شود. جهت یافتن شناسه تراکنش در کیف پول ونوس خود می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

چگونه ونوس خود را نگهداری کنیم؟ انتخاب کیف پول ونوس

یکی از دغدغه های اصلی دارندگان ونوس نحوه نگهداری Venus است، جهت نگهداری ونوس از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می‌شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می‌شوند می‌توانید استفاده کنید.


بیت برگ سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، می‌توانید به مقاله آموزش ساخت کیف پول مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش ونوس


بهترین کیف پول برای نگهداری XVS کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز XVS را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.


از کجا XVS بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، XVS بخرید.