استخراج کلید واژه از سایت های UGC (Keyword)

استخراج کلیدواژه (Keyword) از سایت های UGC مسئله ای است که در وب فارسی به آن اشاره ای نشده است امروز قصد داریم تا چند کلمه ای در این خصوص با شما صحبت کنیم.


اصلا UGC یعنی چه؟

استخراج کلید واژه از سایت های UGC (Keyword)


قبل از هر چیزی باید به این موضوع بپردازیم که اصلا UGC یعنی چه برای فهم این مسئله توضیحاتی به شما خواهیم داد.


UGC مخفف عبارت User Generated Content به معنی محتوای تولید شده توسط کاربر می باشد.


چه شد که اینطور شد!


من در یکی از پروژه های اخیرم که در زمینه فروش چوب نما (ترمووود) بود از ابزار های مختلفی برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار چوب استفاده کردم از بهترین آنها می توانم به Kwfinder, KeywordTool, Ahrefs و SEMRush اشاره کنم.


اما خب این ابزارها کافی نبودند! یک حسی درونم به من میگفت باید بیشتر از این باشد در همین وقت ایده پیدا کردن کلمات کلیدی از دیوار، شیپور و اینستاگرام به ذهنم رسید.


شانس پیدا کردن کلیدواژه های نصاب چوب ترموود، ترموود طرح چوب جکوزی، ترموود چوب روس، مجری چوب ترمو و … توسط ابزار های کیورد ریسرچ حتی بهترین آنها تقریبا غیر ممکن است لذا سایت هایی که محتوای آنها توسط کاربر تولید می شود انبوهی از کلیدواژه های یونیک منحصر به فرد، مرتبط با کسب و کار و در بسیاری از مواقع آسان را در پیش روی شما قرار میدهند.


این ایده برای سایت های نوپا می تواند یک فرصت طلایی باشد چرا که به دلیل پایین بودن اتوریتی سایت های استارتر توان کسب رتبه با کلیدواژه های کلیدی در ماه های ابتدایی تقریبا غیر ممکن است و این ایده می تواند کمک بسیار زیادی برای شروع پروسه سئو باشد.


آموزش استخراج


خب این مرحله خیلی راحت است فقط کافیست تا وارد سایت مورد نظر خود شوید و دستور Site:UGCsiteurl.com + کلمه مورد نظر را وارد نمایید به طور مثال لینک زیر کلیک کنید:


ترمووود UGC دیوارپس از جستجو با انبوهی از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان رو به رو خواهید شد

بهترین سایت های UGC برای استخراج


البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که ممکن است حوزه فعالیت شما دارای سایت های UGC اختصاصی باشد به طور مثال در حوزه هاستینگ انجمن وب هاستینگ تالک گزینه خوبی برای پیدا کردن کلیدواژهای مرتبط با این حوزه است.


اگر سایت های بیشتری می شناسید خوشحال خواهیم شد که در انتهای مقاله برای ما کامنت بزارید.


مرسی از زمانی که برای خواندن این مقاله گذاشتید.