اخبار سئو را در این 10 وبلاگ دنبال کنید

دنبال کردن اخبار سئو، آپدیت الگوریتم های موتور جستجو و مقالات تازه این حوزه می تواند در یادگیری هر چه بهتر سئو سایت بسیار اثر بخش باشد.

اخبار سئو را در این 10 وبلاگ دنبال کنید


تیتر اخبار

۱- Neil Patel


نیل پاتل و تیم بازاریابان با استعداد او، اخبار بازاریابی را از هر انتهای طیف قلم میزنند که سئو وب سایت یکی از آنهاست. فیلم های آموزشی او به همان اندازه جذاب هستند که پست های وبلاگ آن هستند.

SEO Book

۲- SEO Book


برای بررسی جدیدترین ابزارهای سئو و بهینه سازی، تجزیه و تحلیل و تغییرات موتور جستجو ، SEO book را بررسی کنید.

Tubular Insights

۳- Tubular Insights


Tubular Insights منبع بازاریابی است که هدف اصلی آن کسب اطلاعات بیشتر درباره تأثیر ویدئوی آنلاین در بازاریابی موتورهای جستجو است.

Biznology

۴- Biznology


این وبلاگ در مورد بسیاری از موضوعات مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت بحث می کند ، اما اخیراً بر بازاریابی محتوا و ارتباط آن با سئو بهینه سازی تمرکز کرده است.

DailySEOBlog

۵- DailySEOBlog


آیا شما طرفدار سایت هایی هستید که روزانه به ارائه یک نکته می پردارند؟ اگر اینطور است این ممکن است وبلاگ شما باشد، راهنمایی ها و ترفندهایی را برای فهم بهتر از استراتژی سئو ارائه در این بلاگ نوشته قلم می خورد.

Distilled Blog

۶- Distilled Blog


تیم distist بینش به تحولات مربوط به بازاریابی دیجیتال را می پردازد و از بهینه سازی سایت به عنوان وسیله ای برای مکالمه در خصوص آن استفاده می کند.


د

۷- GeoLocalSEO


اگر جستجوی محلی و موبایل مورد علاقه شماست، وبلاگ GeoLocalSEO منبعی است که باید نکات و ترفندهای مربوط به صنعت جستجوی محلی و موبایل را در آن بررسی کنید.

battellemedia

۸- John Battelle’s Search Blog


موسس مجله WIRED و پیشگام در زمینه بازاریابی موتور جستجو، موزات Battelle را تحت پوشش خود قرار می دهد.


۹- SEO Copywriting


کپی رایتینگ بخش مهمی از موفقیت در بهینه سازی سایت سئو است. این وبلاگ بیشتر از بهترین روشهای نوشتن و جزئیات آن می پردازد.


۱۰- SEO by the Sea


این یک پایگاه اطلاعاتی سئو و بهینه سازی است که توسط بیل اسلاوسکی تأسیس شده است، سوابق خود موتورهای جستجو را جستجو می کند تا جدیدترین معیارها و تجزیه و تحلیل ها را در مورد آخرین معیارهای رتبه بندی به شما ارائه دهد.